بیاید یه راه حلی واسه گمشدن وسیله هاتون یادتون بدم کمتر از ده دقیقه پیدا میشه

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
:J1089: اول از معنویات شروع میکنم... یعنی قبل اینکه اونکارو یاد بگیرم همیشه صلوات میفرستادم و ایت الکرسی میخوندم بعد چندساعت پیدا میشد
الان یه راه حلی یاد گرفتم که وسیلمو گم میکنم کمتر از ده دقیقه پیدا میکنم
بزار اینجوری تعریف کنم یه روزی سیمکارتمو گم کرده بودم کل خونه رو گشتمیک عالمهههه صلوات فرستادم یکعالمه ایت الکرسی خوندم ولی پیداش نتونستم کنم دیگه نا امیدشدم رفتم سرچ کنم دعا واسه گمشده بگیرمیا یه سوره گمشده پیدابشه خوردم به نی نی سایت
تو اون تاپیک که الان میخوام تعریف کنم حتماااا شماهم میخندید میگید اینکارا چیه اخهههه(چونخودمم تجربه داشتم خوندم کلی خندیدم گفتم اینا چیه اخه )
ولی واقعا اون کارهایمسخره خنده دار واقعیت داشت ...بعد اونکار تونستم سیمکارتمو پیدا کنم حالا چه جوری پیداش کردم چسبیده بودبه پام !!یهوییحس کردم یه چیزی زیر پامه بی هوا دست کشیدم دیدم سیمکارت همون لحظه گفتمبسم الله تموم تنم مور مور شد
یه بار دیگه هم خواهرم سوییچ ماشینو گم کرده بود میخواست بره دوباره همونکارو کردم خواهرم بهم خندید گفت این چه کاریهگفتم الان پیدا میشه دو دقیقه بعد پیدا شد !جایی که خواهرم دوبار نگاه کردولی ندید
یکبار دیگه هم به عشق جانم گفتم اونم خندید ولی وقتی وسیلش گمشد پیدا نکردکاری که گفتمو کرد سریع پیداشد ...
حالانمیدونم با این تعریفات تونستمیکم ازاون خنده هایبعدشجلوگیری کنم یانه ولی اگه به مشکل برخوردیددو نتونستید پیدا کنید حتما انجام بدیدو وقتی پیداکردیدبهم بگید
حالا اون کار چیه؟

هرجایی وسیله گم کردید مثلا تو هال یا تو اتاق خواب یا تو حیاط یا تو باغ یا.....یه چادر یا یه روسری بگیرید تهشو گره بزنید بگید(بستم بخت دختر شاه پریون تا وسیلم پیدابشه اگهپیدا شد 10 تا صلوات میفرستم بعد پرتش کنید جایی که وسیلتون گم شد )بعد شروع کنید به همه جا گشتن .....حتی جاهایی که گشتید...و مطما باشید پیدا میکنید وقتی پیدا کردید خیلی سریع برید اون گره رو باز کنید و تند تند صلواتتونو بفرستید
هرکسی اینکارو کرد و جواب داد تو این تاپیک اعلامکنه تا کسایی که این تاپیک و میخونن(حالا چه مهمان یا ربات )بدونن واقعی هست

فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,294
امتیازها
113
مدال ها
13
زنجیر پلاک مامانم گم شد الان حداقل ٣٠ تومن پولشه ولی افسرس که پیدا نشد که نشد

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
زنجیر پلاک مامانم گم شد الان حداقل ٣٠ تومن پولشه ولی افسرس که پیدا نشد که نشد
شاید کسی دزدید!اگه ندزدید و تو خونه هست
هرجا گمشد بهش بگو اینکارو کنه همونجا که گم شد چادریا روسری گره بزتع بگه بستم بخت دختر شاه پریون تا وسیلم پیدا بشه بعد پرتش کنه هرجااا که گشت هرجا که مغر بگه نه اینجا چیکار میکنه بگرده پیدا میکنه و پیدا که شد بره سریع گره رو باز کنه مثلا ده تا صلوات یا صدتا بفرسته(مقدارصلوات دست خودشه )
انشالله پیدا میشه

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها