بیاید جرعت حقیقت بازی کنیم

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,592
امتیازها
113
مدال ها
4
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,390
امتیازها
3
اگر یه روزی نامرئی بشی اولین کاری که انجام میدی چیه ؟
من حقیقت
یه دوستی دارم باهاش دعوامون شد
میرم بزنمش کتلت وشَتَکش کنم
دلم خنک شه :sharmandegi: :(12):
چندبار عاشق شدی؟؟

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,592
امتیازها
113
مدال ها
4

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,592
امتیازها
113
مدال ها
4

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,592
امتیازها
113
مدال ها
4
چ مدته با رلتی چجوری اشنا شدی؟
دوسال پیش که مدیر بابا سایت شده بودم داشتم تو اینستا دنبال کاربر میگشتم تو پست ها اونو دیدم بهش پیام دادم
ولی از قضا ایشون زمانی بهم پیام دادن که سایت بسته شده بود
اونشب بهش گفتم که سایت بسته شد دیگه سایت نداریم
و ایشون شروع کردن به حرف زدن که بیا باهم دوست باشیم فتم من دوست نمیشم با کسی دیگه پیام نده و هیچی دیگه یک عالمه حرف زد تا اخر قوبل کردم به عنوان داداش و اجی باشیم ........و چندباریم وسط دوستی داداش و اجی بهم پیشنهاد داده بود میگفت بیام خاستگاریت و خیلی دوست دارم راستش من شرایطشو ندشاتم ولی خب پسر خیلی خوبی بود یکمی هم دوسش داشتم ولی بخاطر شرایطم میگفتم نه .......بعد امسال تو واتساپ بهم پیام داد یهویی مهرانه میشه دیگه نگم بهت اجی بیام خاستگاریت مال خودم زن خودم باشی ..........منم قبول کردم

شادمهر♡

شادمهر♡

معتبر
تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
پسندها
1,418
امتیازها
93
مدال ها
3
دوسال پیش که مدیر بابا سایت شده بودم داشتم تو اینستا دنبال کاربر میگشتم تو پست ها اونو دیدم بهش پیام دادم
ولی از قضا ایشون زمانی بهم پیام دادن که سایت بسته شده بود
اونشب بهش گفتم که سایت بسته شد دیگه سایت نداریم
و ایشون شروع کردن به حرف زدن که بیا باهم دوست باشیم فتم من دوست نمیشم با کسی دیگه پیام نده و هیچی دیگه یک عالمه حرف زد تا اخر قوبل کردم به عنوان داداش و اجی باشیم ........و چندباریم وسط دوستی داداش و اجی بهم پیشنهاد داده بود میگفت بیام خاستگاریت و خیلی دوست دارم راستش من شرایطشو ندشاتم ولی خب پسر خیلی خوبی بود یکمی هم دوسش داشتم ولی بخاطر شرایطم میگفتم نه .......بعد امسال تو واتساپ بهم پیام داد یهویی مهرانه میشه دیگه نگم بهت اجی بیام خاستگاریت مال خودم زن خودم باشی ..........منم قبول کردم
عررر
از نزدیک دیدیش؟
چندسالشه؟

بالا