مهم برنده چالش (مدیر تالارها) وطن وی

• نویسنده موضوع اعتصامی
  • تاریخ شروع
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,619
امتیازها
113
مدال ها
6
ه

هلنم

گلاره چاو سایت
تاریخ ثبت‌نام
5/12/22
پسندها
2,843
امتیازها
113
مدال ها
11
  • خیلی دوستت دارم
واکنش‌ها[ی پسندها]: هانا
دکترگوگولی

دکترگوگولی

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
25/4/23
پسندها
138
امتیازها
43
مدال ها
3
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,619
امتیازها
113
مدال ها
6
دکترگوگولی

دکترگوگولی

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
25/4/23
پسندها
138
امتیازها
43
مدال ها
3
مهرانه عسلی : )

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
مررررسییی ازتون
حدود یک هفته ونیم خواستم تلگرام وصل کنم یکی از دوستام وی پی ان های مختلفی فرستاد که همشون میگفت مال ویندوز هست
اسم یکی از این ویندوز هایی که تنظیمات کامپیوترمو خراب کرده و موضوع اصلی دنبال یه مهندس کامپیوترم همینه
اسم این وی پی ان lantern هست که عکس فانوس هست
اونشب هیچکدوم از وی پی ان ها نتونست تلگرامو باز کنههر چی وی پی ان وصل کردم همه رو همون لحظه کل پوشه هارو پاک میکردم
حالا این لنترن کل سیستم کامپیوترمو داره خراب میکنه پوشه لنترن توی درایو c پاک شدس
ولی تودرایو dهرکاری میکنم نمیشه
حالا همش این صفحه که مال تنظیمات کامپیوتره خود به خود این برنامه باز میشه
33

یکی از فالوورای قبلنم که کارش سایت ساختن بود شماره ازش دشاتم زنگ زدم میگه اصلا این وی پی ان لنترن مال ویندوز نیست گفت میام بله بهت کمک میکنم اما الان پنچ روز گذشته هنوز نیومده .... قبلا انیتسا داشتم عکس دوست دخترشو فرستاده بود گفت نظرت چیه گفتم 21 سالش نیست انگار 29 یا 30 هست دروغ بهت گفته بهت اونشب حرفی نزد به حرف زدنش ادامه داد ولی اخرشب منو بلاک کرد ....حالا من نمیدونم چه جوری این وی پی ان لنترن و پاک کنم که ویندوزم خراب نشه ....شما میتونید بهم کمکی کنید ؟

مهندس رضا

مهندس رضا

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/2/23
پسندها
369
امتیازها
63
مدال ها
1
خوب درایو D رو فرمت کنید

مهندس رضا

مهندس رضا

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/2/23
پسندها
369
امتیازها
63
مدال ها
1
مررررسییی ازتون
حدود یک هفته ونیم خواستم تلگرام وصل کنم یکی از دوستام وی پی ان های مختلفی فرستاد که همشون میگفت مال ویندوز هست
اسم یکی از این ویندوز هایی که تنظیمات کامپیوترمو خراب کرده و موضوع اصلی دنبال یه مهندس کامپیوترم همینه
اسم این وی پی ان lantern هست که عکس فانوس هست
اونشب هیچکدوم از وی پی ان ها نتونست تلگرامو باز کنههر چی وی پی ان وصل کردم همه رو همون لحظه کل پوشه هارو پاک میکردم
حالا این لنترن کل سیستم کامپیوترمو داره خراب میکنه پوشه لنترن توی درایو c پاک شدس
ولی تودرایو dهرکاری میکنم نمیشه
حالا همش این صفحه که مال تنظیمات کامپیوتره خود به خود این برنامه باز میشه
مشاهده فایل‌پیوست 20632
یکی از فالوورای قبلنم که کارش سایت ساختن بود شماره ازش دشاتم زنگ زدم میگه اصلا این وی پی ان لنترن مال ویندوز نیست گفت میام بله بهت کمک میکنم اما الان پنچ روز گذشته هنوز نیومده .... قبلا انیتسا داشتم عکس دوست دخترشو فرستاده بود گفت نظرت چیه گفتم 21 سالش نیست انگار 29 یا 30 هست دروغ بهت گفته بهت اونشب حرفی نزد به حرف زدنش ادامه داد ولی اخرشب منو بلاک کرد ....حالا من نمیدونم چه جوری این وی پی ان لنترن و پاک کنم که ویندوزم خراب نشه ....شما میتونید بهم کمکی کنید ؟

خوب داریو D رو فرمت کنید

بالا