برای تویی ک نا امید شدی

• نویسنده موضوع mahla1833
  • تاریخ شروع
mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
میدونی زندگی سخته خیلی سخت، ولی قرار نبوده هم که آسون باشه تو زندگی همیش مشکلات هس ولی این تویی ک یادمیگیری قویتر شی، این تویی ک یاد گرفتی با مشکلاتت بجنگی پس شک نکن توی ادامه دادن و جنگیدن نمدونم چقد ب دین اسلام اعتقاد داری ولی خدایی ک ما رو آفریده خوش گفته ما انسان را توی سختی آفریدیم.... ولی بیا به هم قول بدیم، به هم قول بدیم که بازی نکرده نبازیم، قول بدیم دووم بیاریم، قول بدیم ادامه بدیم برای رسیدن ب روزهای بهتر، برای دیدن روزایی ک از ته دل میخندیم....میدونم سخته ولی تو از پسش برمیای، تو خیلی قوی تر از این حرفایی، ی روز میرسه ک ب خودت افتخار میکنی سرتو میگیری بالا میگی من تونستم و از پسش بر اومدم ی روزی میرسه ک ب آدمی ک تو آیینه س افتخار میکنی اینو بدون تو خیلیییی ارزشمندی، این دنیا و ادما رو از وجود خودت محروم نکن، قراره دنیای خوبی رو با هم بسازیم، پس بیا ادامه بدیم با همه ی سختی ها ک تا الان چشیدیم با همه ی اشک های ک ریختیم با همه حرفای ک شنیدیم با همه طرد شدگی ها با همه ب این شرایط سخت و مشکل چون ما ارزششو داریم ارزش رسیدن ب روزای خوب و رسیدن ب رویاهامون داریم شما برای من مهمی برای افریدت مهمی، برای دوستات مهمی مهمی چون قراره ب ارزوهات برسی، مهمی چون روزای خوبی در انتظارتن، شاید ی روز یکی بیاد ک ب اندازه تمام ادم های توی دنیا دوستمون داشته اشه، شک نکن روزی میرسه ک قدرت بدونن و ب ارزش واقعیت پی ببرن ما این شرایط عوض میکنیم ما خیلی قوی تر از این حرفاییم ب قول جمله معروف(پس زخم هایمان چه نور از انها وارد میشود)ما ممکنه شکافته بشیم. ولی از همون جا جوونه میزنیم هرگز و هرگز و هرگز ، اجازه نده امیدت تو زندگی بمیره... امید که نداشته باشی دیگه هیچی نداری ، صفر مطلقی ، فقط یه مرده متحرکی! اصلا تا امیدی نباشه حرکتی وجود نداره ، اتفاق خوبی قرار نیست بیفته ، تغییری ایجاد نخواهد شد! بنابراین باید هر طوری که شده و با هر روشی که بلدی از امیدت محافظت کنی ، حتی تحت سخت ترین شرایط ممکن! تو ذهنت یه جت جنگی رو در نظر بگیر ، امیدت نقش چتر نجاتت رو بازی میکنه برات! وای از اون روزی که چتر نجاتت باز نشه! البته من به این باور دارم که امیدت بالاخره نجاتت میده...
@اعتصامی
@انگور
@شوکولات تلخ
@راز۷۷
@گلسا

mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
@Mika ب خاطر تاپیکت اینو زدم خواستم بگم نا امید نباش من کنارتم ❤

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
ممنون کچه گیانم ❤️

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
فدای دل مهربانت بشم 😍😍😍❤️
دوست داری راجبش حرف بزنیم؟ قطعن نمی‌تونم کامل درکت کنم و بفهمم چه ناراحتی یا سختی ای رو تحمل می‌کنی ولی کنارت میمونم تا حرفاتو گوش بدم من اینجام برای تو. تا هروقت بخوای تایم دارم. اگه می‌خوای ناراحت بمونی بیا بغلم ناراحت بمون. اصن باهم ناراحت می‌شیم.🥺🥺🥺 ناراحتی تو ناراحتی منم هس و به همون اندازه برام مهمه تنها نیستی و کنار هم حلش میکنیم.شاید دوست نداشته باشی الان حرف بزنی ولی من همیشه مشتاق شنیدن توام هیچکس حق نداره احساساتتو نادیده بگیره و ناراحتی تورو کوچیک و بی ارزش جلوه بده تو حق داری ناراحت باشی و من کنارتم🥲❤️‍🩹

mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
@مهرانه عسلی : )

mahla1833

mahla1833

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/8/23
پسندها
366
امتیازها
83
مدال ها
7
@انشرلی موخرمائی

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,661
امتیازها
113
مدال ها
6
دوست داری راجبش حرف بزنیم؟ قطعن نمی‌تونم کامل درکت کنم و بفهمم چه ناراحتی یا سختی ای رو تحمل می‌کنی ولی کنارت میمونم تا حرفاتو گوش بدم من اینجام برای تو. تا هروقت بخوای تایم دارم. اگه می‌خوای ناراحت بمونی بیا بغلم ناراحت بمون. اصن باهم ناراحت می‌شیم.🥺🥺🥺 ناراحتی تو ناراحتی منم هس و به همون اندازه برام مهمه تنها نیستی و کنار هم حلش میکنیم.شاید دوست نداشته باشی الان حرف بزنی ولی من همیشه مشتاق شنیدن توام هیچکس حق نداره احساساتتو نادیده بگیره و ناراحتی تورو کوچیک و بی ارزش جلوه بده تو حق داری ناراحت باشی و من کنارتم🥲❤️‍🩹
@Mika بیا جانم

• خیلی دوستت دارم
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mika
انشرلی موخرمائی

انشرلی موخرمائی

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
19/6/23
پسندها
1,136
امتیازها