شنیدنی با شنیدن کدوم آهنگ خاطره عاشقانه تون زنده میشه 😍

• نویسنده موضوع جان و جهانم
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
جان و جهانم

جان و جهانم

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
4/7/23
پسندها
922
امتیازها
113
مدال ها
16
عزیزم دنیا داره رو روالش میگرده ، میلیونها سال قبل از ما بوده و بعد از ما هم خواهد بود ، نه خدا سخت میگیره ، نه دنیا ، این خودمونیم که قلق دنیا دستمون نمیاد ، مثل من که قلق این سایت دستم نمیاد ، سایت مشکل نداره که من نابلدم ، دنیا هم مشکلی نداره ما نابلدیم ، عزیزم لینک دوتا کانال رو تو ایتا برات میذارم اولی دوره رایگان خدای خوب من داره که سه ماه دنبالش کن هرروز نیم ساعت وقتتو نیگیره فقط گوش میکنی ، ولی قول میدم زندگی و باورت به خدا به قبل و بعد از این دوره تقسیم میشه.اینم لینکش

https://eitaa.com/KHODAY_KHOOB.

دومین کانال هم دوره همسرداری داره با کمترین هزینه فقط دویست تومن ، میتونی باهاش عشق و زندگی و بهشت رو تو این دنیا تجربه کنی ، البته بگم ها من تو این دوره شرکت نکردم ولی کارایی که ایشون آموزش میدند بیست سال تو زندگیم پیاده کردم و واقعأ طعم خوشبختی رو چشیدم ، انشاالله تو و همه جوونا هم خوشبخت باشید ، اینم لینک کانال همسرداری

ممنونم از لطفت عزیز دلم
چشم حتما گوش میدم
مشکلات ما واسه الانه که نامزدم سخت میگیرن واسه امور مالی خودشم مریض کرده الانم که کم حرف شده هر چقدر بهش میگم سخت نکن واسه خودت ارزش نداره که بخوای خودتو اذیت کنی گوش نمیدن
مشکل دارن تو شغلش
چی بگم که هر چی بگم کمه 😐🤦‍♀️

مریم qoeen

مریم qoeen

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
8/11/23
پسندها
176
امتیازها
63
مدال ها
12
ممنونم از لطفت عزیز دلم
چشم حتما گوش میدم
مشکلات ما واسه الانه که نامزدم سخت میگیرن واسه امور مالی خودشم مریض کرده الانم که کم حرف شده هر چقدر بهش میگم سخت نکن واسه خودت ارزش نداره که بخوای خودتو اذیت کنی گوش نمیدن
مشکل دارن تو شغلش
چی بگم که هر چی بگم کمه 😐🤦‍♀️
اول زندگی این مشکلات عادیه ، آقایون چون تازه میخوان مسئولیت زندگی رو به دوش بکشند و مستقل بشند ترس و اضطراب از آینده و مشکلات مالی و عدم امنیت شغلی و تأمین رفاه همسروفرزند و .... رو دارند و این طبیعیه تا روال عادی زندگی رو دست بگیرند و به آرامش برسند ، شما روی آرامش خودت کار کن ، ناخودآگاه آرامش شما به ایشون هم آرامش میده ، نگران نباش عزیزم ، از این روزا نهایت لذت رو ببر ، انقدر زود خواهد گذشت که میشه یه خاطره کمرنگ ، برات هزاران بار آرزوی خوشبختی میکنم قشنگم❤️

جان و جهانم

جان و جهانم

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
4/7/23
پسندها
922
امتیازها
113
مدال ها
16
اول زندگی این مشکلات عادیه ، آقایون چون تازه میخوان مسئولیت زندگی رو به دوش بکشند و مستقل بشند ترس و اضطراب از آینده و مشکلات مالی و عدم امنیت شغلی و تأمین رفاه همسروفرزند و .... رو دارند و این طبیعیه تا **** عادی زندگی رو دست بگیرند و به آرامش برسند ، شما روی آرامش خودت کار کن ، ناخودآگاه آرامش شما به ایشون هم آرامش میده ، نگران نباش عزیزم ، از این روزا نهایت لذت رو ببر ، انقدر زود خواهد گذشت که میشه یه خاطره کمرنگ ، برات هزاران بار آرزوی خوشبختی میکنم قشنگم❤️
قربونت بشم عزیزم
درسته دقیقا درکش می‌کنم ولی چه کنم که انقدر دلم نازکه طاقت کم محلی ندارم ازش
همیشه حواسش هست ولی با مشکل مالی که پیش میاد منم غریبه میشم کم حرف میشه به منم نمیگه مشکل چیه
منم دیگه پاپیش نشدم چه کنم
واسه آرامشش همه کار کردم ولی ایشون سخت گیره.معده اش داغون شده.دو ماه بیشتر مریضن.غصه میخورم

ماه_من

ماه_من

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
22/12/23
پسندها
198
امتیازها
63
مدال ها
17
ملوسکتونم

ملوسکتونم

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
9/11/23
پسندها
728
امتیازها
113
مدال ها
16
ا

انشرلی موخرمائی

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
19/6/23
پسندها
1,136
امتیازها
113
مدال ها
14
خودم با این آهنگ😍❤
هر بار گوش میدم یاد اون اولین باری می افتم که همسرم واسم فرستادن
هنوز زبونی ابراز علاقه نکرده بودن 😐انقد خجالتی ان😐

آخییی ماندگار و خوشبخت باشید انشالله 😍

مارو هم شب جمعه ای یاد نداشته ها و فاتحه انداختی مرسی :Agf51:

مریم qoeen

مریم qoeen

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
8/11/23
پسندها
176
امتیازها
63
مدال ها
12
قربونت بشم عزیزم
درسته دقیقا درکش می‌کنم ولی چه کنم که انقدر دلم نازکه طاقت کم محلی ندارم ازش
همیشه حواسش هست ولی با مشکل مالی که پیش میاد منم غریبه میشم کم حرف میشه به منم نمیگه مشکل چیه
منم دیگه پاپیش نشدم چه کنم
واسه آرامشش همه کار کردم ولی ایشون سخت گیره.معده اش داغون شده.دو ماه بیشتر مریضن.غصه میخورم
قربون دل مهربونت عزیزم ، الهی عشقتون پایدار و ابدی باشه نازنینم ، برای خوشبختیتون و حال خوب همسرت حتمأ دعا میکنم ، شاد باشی قشنگم❤️❤️

جان و جهانم

جان و جهانم

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
4/7/23
پسندها
922
امتیازها
113
مدال ها
16
فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,293
امتیازها
113
مدال ها
13
ممنوعه اهنگم😂✋

جان و جهانم

جان و جهانم

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
4/7/23
پسندها
922
امتیازها
113
مدال ها
16
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.