ایا میدانستید های جالب👀👀👀👀🤔😁

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93
نه خیلی بوی خوبی هم دارند این کشته نشده ها🤦🤕🤣
مردا بو هم دارن 😆ولی از حق نگذریم بعضی از آقایون از کنارشون رد میشی بوی عطرشون مدهوشت میکنه🙈البته تو فکر کنم کلا از این موجودات خوشت نمیاد🤣

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
مردا بو هم دارن 😆ولی از حق نگذریم بعضی از آقایون از کنارشون رد میشی بوی عطرشون مدهوشت میکنه🙈البته تو فکر کنم کلا از این موجودات خوشت نمیاد🤣
خوب خوشگل خانم من بدون عطر زدن و ادکلن زدن رو گفتم که بوی خوبی ندارند...با عطر و ادکلن زدن که راسو هم بوش مدهوش کننده میشه🤣نه والا چرا بدم بیاد ازشون اگه بخان اذیت کنند و رو اعصاب برن و گه زیادی بخورند و غیره به این دلایل از این موجودات بدم میاد😒😐🤣

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
دخترم اون شخصی لامصبت رو باز کن تا اون داستان وحید رو بهت بگم اصلا دختری که شخصیش رو ببنده باس چیکارش کرد فقط باس شوووورش داد صدق الله العلی العظیم😒😐😒

مهرانه عسلی : )

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
:(12): :(12): :(12):
والا مردا جذب بوی طبیعی خانوما میشن شاید به خاطر همینه که اسلام میگه زنا عطر نزنن ولی به مردا توصیه اکید کرده برای عطر زدن:magas:
من به شخصا هرچی که بنده های خدا میگن قبول ندارم :/تو قران همچین چیزی ننوشته دوتا ادم که با بوی عطر زن تحریک شدن همچین چیزایی گفتن
اخه کجای قران نوشته که خانما عطر نزن ؟؟!!مردا بزنن ؟؟؟!!مگه بین زن و مرد چه فرقی هست ؟؟این حرفای بندهاشو کنار ربزارید وگرنه تموم دین اسلام رو از دست میدید با این چرندیاشون :/

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Q.T
Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
:(12): :(12): :(12):
والا مردا جذب بوی طبیعی خانوما میشن شاید به خاطر همینه که اسلام میگه زنا عطر نزنن ولی به مردا توصیه اکید کرده برای عطر زدن:magas:
خوشگل خانم مردا که کلا جذب مرغ ماده هم میشن عطر زدن و نزدن زن ها که جای خود داره😒🤣بله چون به این راحتی ما زن ها جذب این موجودات چندش نمیشیم ایسلام توصیه کرده ادکلن و عطر بزنند که شاید جذبشون بشیم صدق الله العلی العظیم😐😒😂

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
من به شخصا هرچی که بنده های خدا میگن قبول ندارم :/تو قران همچین چیزی ننوشته دوتا ادم که با بوی عطر زن تحریک شدن همچین چیزایی گفتن
اخه کجای قران نوشته که خانما عطر نزن ؟؟!!مردا بزنن ؟؟؟!!مگه بین زن و مرد چه فرقی هست ؟؟این حرفای بندهاشو کنار ربزارید وگرنه تموم دین اسلام رو از دست میدید با این چرندیاشون :/
بله بانو کاملا موافقم زن هم انسان عین مرد و باید به چشم انسان ببینندمون نه یه وسیله و ابزار واسه برطرف کردن غرایز جنسیشون😘😍

فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93
دخترم اون شخصی لامصبت رو باز کن تا اون داستان وحید رو بهت بگم اصلا دختری که شخصیش رو ببنده باس چیکارش کرد فقط باس شوووورش داد صدق الله العلی العظیم😒😐😒
چه ربطی به شوور دادنم داشت بگو میخواین از شرم خلاص بشین دیه :p.s.smi-1-(20):

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
اگه داستانش جذابه به منم بگو

پ ن: من وقتی میبینم یکی میخواد به یکی دیگه آمار بده تو پی وی:
20221130_144214_rsg1.jpg
عشقم تو کاملا همه چی رو میدونی چیزی نیست که بخام بهت بگم قشنگم😘😍

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
چه ربطی به شوور دادنم داشت بگو میخواین از شرم خلاص بشین دیه :p.s.smi-1-(20):
خیلیم ربط داشت گیس بریده بازی درنیار دخترم که یه شوووور تو پاچت میکنم رو حرف مامانت حرف نیار😒😐🤣

بالا