امشب برای اولین بار یکیو نفرین از ته قلبم کردم :))

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
کلی چیز نوشتم ولی پاک کردم، دیدم خودت به اندازه کافی عاقل شدی
تو ۵ سال از عمرت هدر نرفت فقط ۵ سال حسابی تجربه کسب کردی، وقرار نیست دیگه اذیت بشی فقط تو رو به هر چیزی که میپرستی دیگه زنگ نزن، دیگه بیشتر از این پیگیر نشو، خیلی خودت رو کوچیک میکنی، اصلا به اونا فرصت نمیدی با خودشون بگن حیف شد مهرانه رو از دست دادیم، اونقدر که زنگ میزنی فقط با خودشون میگن چقدر (بلانسبت) سیریشه این دختره بیچاره برادرمون

فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93
تو ۵ سال از عمرت هدر نرفت فقط ۵ سال حسابی تجربه کسب کردی، وقرار نیست دیگه اذیت بشی فقط تو رو به هر چیزی که میپرستی دیگه زنگ نزن، دیگه بیشتر از این پیگیر نشو، خیلی خودت رو کوچیک میکنی، اصلا به اونا فرصت نمیدی با خودشون بگن حیف شد مهرانه رو از دست دادیم، اونقدر که زنگ میزنی فقط با خودشون میگن چقدر (بلانسبت) سیریشه این دختره بیچاره برادرمون
حرف منو زدی خواستم بهش بگم گفتم ناراحت میشه.دختر باید غرور داشته باشه خیلی خودشو تحقیر میکنه

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
:cry:
:p.s.new.s-7-: :p.s.new.s-7-: :p.s.new.s-7-: :cry: :cry: :cry: :cry: نه دیگه زنگ نمیزنم نه پیام نمیدم
انشالله اگر موقعیتش امروز هم پیش بیاد میرم خطمو میسوزونم و میرم بانک خط جدیدمو رو کارتم میزارم
امروز خواستم از کارتم شارژ بگیرم باید اونخطمو روشن میکردم که رمز پویا اس ام اس بیاد
روشن کردم دیدم ساعت 10 و بیست دقیقه اینا 8 بار زنگ زده و همون موقع بود من صدای ماشینشم شنیده بودم
اس ام اس اینکه 8 بار زنگ زده بودوپاک کردم که نبینم اعصابم بهم نریزه خطمم خاموشکردم
اگه یک درصد پشیمون شدن از رفتارهاشون من نمیتونم ببخشمشون و هیچوقت هم فرصت نمیدم بهشون
و عمرا دیگه بهشون زنگ بزنمم
به قول مانا اون ادم سمی زندگیمبود :))

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
حرف منو زدی خواستم بهش بگم گفتم ناراحت میشه.دختر باید غرور داشته باشه خیلی خودشو تحقیر میکنه
نه ناراحت نمیشم الان هرکدومتون منو فحش بدید واقعا ناراحت نمیشم چون همتون گفتید بلاکش کن و در نیار از دست این قلب صاحاب مرده درش اورده بودم دوباره اینطوری شد
ولی دیگه واسه همیشه تمومش کردم برن به جهنم
خطمم اگه شد یعنی اگر موقعیتش پیش اومد میرم غروب میسوزونم

بالا