امشب برای اولین بار یکیو نفرین از ته قلبم کردم :))

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
@ali.hunter
جواب اون تاپیکت که گفتی نباید واسه اونیکه اذییت تکرد ارزوی درد کنی
امشب یعنی یک ربع پیش اینا فهمیدم حق باتموم @مانا @آفتابگردان
و شما بود
چنان دروغ گفتن که دارم از درون میسوزونم همشون منو میپیچوندن
اول میگفت مادرم مریضه داره میمره
بعد میگفت دارم میبرم بیماسرتان
زنگ زدم همین ساعت 9 و نیم اینا که از قبل گفتم من بهت فرصت حرف زدن میدم که نگی من نامرد بودم نزاشتم حرف بزنی با اینکه حقیقتو میدونم
زنگ زدم
خونه نبود
داداشش برداشت گفتام تو منو گذاشتی توب لاک
گفت نه
گفتم به خواهرت بگو بیاد گفت سرویس بهداشتی گفتم بگو کی میاد بیرون
گفت ده دقیقه دیگه گفتم باشه زنگ زدم
بعد چندباررررر مادرش برداشت گفتم با فاطمه کار دارم گفتش فاطمه رفت خونه عمش عروسی گفتم تا چند دقیقه پیش بود دستوشیی چیشد حالا رفته عروسی گفتم شما بویدد بیماسرتان چیشده رفتید عروسی
گفتم باشه خدافظ بعد گفت تورووخدا بگو چیشده گفتم شما میدونستید ما از هم جدا شدیم گفت نه توروخدااا (به شادی گفت )
قطع کردم بعد پسره اشغال زنگ زد گفتم مامانت داشت میمرد یمارستان بود چیشده رفتیذ عروس یعمت گفت نه ما خونه بابابزرگم هستیم بابام اهنگ گذاشته
بعد گفتش فردا میام دمدر خونتون صحبت میکنم گفتم به جان مادرم به جان نلین به جان تک تک افراد خانوادم پاتو گذاشتی دمدر خونه ما کادردی که روبرومه رو میزنم تو شکنت میکشمت
گفتش بزنن من میام بعد گرفت قطع کرد
گوشیشم خاموش کرد گوشی مادرشم خاموش کردن
بعد اون همه زنگ زدن بعد اون همه خاموش بودن گوشی هاشون برداشتن حرف نیمزدن صداشونو میشنیدم ولی منو پشت خط گذاشته بودن
بعدشم هرچی زنگ یمزدم قطع میکردن
بهشون پیام دادم الهی هرچی اشک ریختم از تک تک چشماتون اشک بریدیزد امشب از هیچکدومتون نمیگرذرمن الهی خدا از هیچکدومتون نگذره
زمین خیلی گرده .....
به اون ...........بگید بیاد دمدرمون و هرخری همراهش باشه کارد میگیرم تو شکتون فرو میکنم خونه ایی که به زحمت ساختین مثل روزایی که من به سختی گذروندم اتتیش میکشونم
امشبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب از تهههه قلبممممممممم نفرین کردممممممممممممممممممممممممممممم اصلا هم پشیمون نیستممممممممممممممممم دلمم هنوز اروم نشده
من ته قلبم دسوش داشتم ولی نمیدونستمم :)))))))))))ولی امشب اون دوست داشتنم تبدیل شده به نفرتتتتت
علی اقا و بچه های دیگه میدونم براش یه دختر دیگه انتخاب کردن و تموم اون خاستگاری و من بدون تو میمیرم و بدون تو نمیتونم تنفس بکشم عاشقتمو اینا الکی بود بخاطر همینم نفرینشون کردم یه جوری هم اعصابم بهم ریخته که نمیتونم خودمو کنترل کنم نیاز به جیغ و داد بلندی دارم نیاز به یه گریه بلندی دارم نمیتونم خودمو کنترل کنم
5 سال از عمرم بخاطر همچین ادمی به هدر دادم
5 سال از عمرم بخاطر خیلی از چیزها محروم شدم
5 سال از عمرم کلی کتک و زیر گوشی بخاطر یه ادم اشغال گذورندم
5 سال از عمرم همش با گریه سر شد 5 سال از عمرم همش با گریه سر گذاشتم رو بالشت
5 سال از عمرم یه جور قیافم تعقییر کرده از بس گریه کردم و ناراحتی کردم که نمیدونم دیگه نمیتونم خودمو بشناسم
مطمانن اگه خدا خدا باشه تموم اشکامو هم خودش هم خانوادش پس میدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه میشه خدا جواب همچین ادمای اشغالی رو ندن !!!!!!!مگه میشهههههههههههه
بخاطرش کلی حرف شنیدم بخاطرش کلی فحش خوردم بخاطرش کلی نفرین شنیدم مگه میشههه ایماترو خدا نبینه اونارو هم خودش هم بقیه افراد خانوادش پس ندن ؟؟؟؟؟؟؟؟

امشب به خودم قول دادم درسمو بخونم با اینکه وقتم داره تموم یمشه خودمو بالا میکشونم مثل قبلا که یمرفتم مدرسه ...درس میخونم و معلم میشم تموم هدف هایی که اون اشغال بخاطرش خراب شد دنبال همونا میرم ........................اونقدر درسمو ادامه میدم بتونم برای خودم کسی بشم این شبو یادم نمیره یه جایی مینویسم یادم نره بخارش 5 سال از ارزومهام گرفته شد دنبال تک تک شون میرم
هر روزی که از عمرم که میگذره تا اخرین نفسم نفرینش میکنم چون ته دلم دوسش داشتم :)) و همیشه هم اول به فکر این بود بعد خودم ................... :)))
@ali.hunter
انیکه نفیرن میکنه مطماباش از ته قلبش ،قلبش شکسته!!!!!!!!!!!

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
@ali.hunter
منم دیگه به هیچکی جز خانوادم اعتماد نمیکنم شاید واسه یه مدت خیلی طولانی از همه چیز و همه کس فاصله گرفتم
5 سال چه جوری تونست نقش بازی کنه من تعجب میکنم !!!!!!!!!! فقط دارم میسوزمممممم
مطمانم اونم میخواد ازدواج کنه با اون دختره مستاجرشون که همش خودشو به اون مچسبوند شاید اونم پا میداد که میچسبوند
مطمانم هرجا و هرکاری کنه خوشبخت نمیشه چون پشتش کلیییییییییییییییییییییییییییی اشک و درد و جیغی که نمیتونم بزنم هست
هیچکی اینطوری خوشبخت نمیشه به قران خوشبخت نمیشه با کلی آه و نفرین
ولی الان خیلی خوشحالم میدونی چرا ؟؟؟چون نزاشتم بیشتر از این بکشه اگه میزاشتم زنگ نیمزدم اینم زنگ نیمزد من مطما نمیشدم و همینطوری منتظر بودم و عذاب وجدان داشتم :) :)

الناز💔

الناز💔

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/10/22
پسندها
251
امتیازها
43
خیلی خوبه که شناختیش چون هنوز دیر نشده عزیزم

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
@ali.hunter
منم دیگه به هیچکی جز خانوادم اعتماد نمیکنم شاید واسه یه مدت خیلی طولانی از همه چیز و همه کس فاصله گرفتم
5 سال چه جوری تونست نقش بازی کنه من تعجب میکنم !!!!!!!!!! فقط دارم میسوزمممممم
مطمانم اونم میخواد ازدواج کنه با اون دختره مستاجرشون که همش خودشو به اون مچسبوند شاید اونم پا میداد که میچسبوند
مطمانم هرجا و هرکاری کنه خوشبخت نمیشه چون پشتش کلیییییییییییییییییییییییییییی اشک و درد و جیغی که نمیتونم بزنم هست
هیچکی اینطوری خوشبخت نمیشه به قران خوشبخت نمیشه با کلی آه و نفرین
ولی الان خیلی خوشحالم میدونی چرا ؟؟؟چون نزاشتم بیشتر از این بکشه اگه میزاشتم زنگ نیمزدم اینم زنگ نیمزد من مطما نمیشدم و همینطوری منتظر بودم و عذاب وجدان داشتم :) :)
خوب وقتی همه این چیزارو می دونی دختر عاقلی هستی منطقی هستی
الان از چی میرنجی چی داره تورو ناراحتت می کنه دوست داری به چی برسی ما هم بگیم اون بده اوکی ادم بدیه

Expectation از ما چیه؟ خوب برو نترس ببر هیچی نمیشه پایانش مرگ نیست قوی شدنه دردی که نتونه انسانو بکشه مطمئن باش قویت می کنه
از امشب یه تصمیم جدی بگیر بخوای می تونی دستتو بگیر به زانوهات بلند شو بگو من می تونم تموم قوی باش کم نیار ببین چی تورو Complete می کنه
برو ورزش کن کلاس موسیقی در هر چیزی که حالتو خوب می کنه بنویس فقط باید بخوای
تا خوده صبح هم ما برات حرف بزنیم تا خودت نخوای چیزی عوض نمیشه
امضامو بخون
ادمیکه خودشو زده باشه بخوابو نمیشه بیدار کرد پس بیدار کن خودتو بجنگ نترس

آخرین ویرایش:

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
خوب وقتی همه این چیزارو می دونی دختر عاقلی هستی منطقی هستی
الان از چی میرنجی چی داره تورو ناراحتت می کنه دوست داری به چی برسی ما هم بگیم اون بده Expectation از ما چیه؟اوکی ادم بدیه خوب برو نترس ببر هیچی نمیشه پایانش مرگ نیست قوی شدنه دردی که نتونه انسانو بکشه مطمئن باش قویت می کنه
از امشب یه تصمیم جدی بگیر بخوای می تونی دستتو بگیر به زانوهات بلند شو بگو من می تونم تموم قوی باش کم نیار ببین چی تورو Complete می کنه
برو ورزش کن کلاس موسیقی در هر چیزی که حالتو خوب می کنه بنویس فقط باید بخوای
تا خوده صبح هم ما برات حرف بزنیم تا خودت نخوای چیزی عوض نمیشه
امضامو بخون
ادمیکه خودشو زده باشه بخوابو نمیشه بیدار کرد پس بیدار کن خودتو بجنگ نترس
از چی میرنجم ؟؟؟؟
از اینکه باهام بازی شده
از اینکه اون همه سختی رو به جون خریده بودم اون همه زیر گوشی اون همه کتک و اون همه محدود شدنو به جون خریدم اشک ریختم ولی حرفی نزدم تا ماراحت نشه
از اینکه 5 سالااااااللللل بهم میگفت دوستت دارم من بدون تو نمیتونم من بدون تو میمیرم این حرفاش باعث شد من تو رابطه بمونم تو رابطه ایی که احساس میکردم دوسش نداشتم ولی بخاظرش بودم باز هم بهش فرصت دادم که بازهم دوسش داشته باشم (ته قلبم دوسش دشاتم چون این چند روز خیلی اذییت شدم اگر دوسش نداتشم نباید ناراحت میشدم نباید گریه میکردم نباید اذیت میشدم:) )
من هرچیمو به خاطر این پست فطرت از دست دادم همه چیمو به دست میارم حتی کوچیک ترین چیزها حتی ریز ترین چیزهایی که خانوادم نمیدونن من براش چیکارا کردم همه چیزو به دست میارم ...........................

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
از چی میرنجم ؟؟؟؟
از اینکه باهام بازی شده
از اینکه اون همه سختی رو به جون خریده بودم اون همه زیر گوشی اون همه کتک و اون همه محدود شدنو به جون خریدم اشک ریختم ولی حرفی نزدم تا ماراحت نشه
از اینکه 5 سالااااااللللل بهم میگفت دوستت دارم من بدون تو نمیتونم من بدون تو میمیرم این حرفاش باعث شد من تو رابطه بمونم تو رابطه ایی که احساس میکردم دوسش نداشتم ولی بخاظرش بودم باز هم بهش فرصت دادم که بازهم دوسش داشته باشم (ته قلبم دوسش دشاتم چون این چند روز خیلی اذییت شدم اگر دوسش نداتشم نباید ناراحت میشدم نباید گریه میکردم نباید اذیت میشدم:) )
من هرچیمو به خاطر این پست فطرت از دست دادم همه چیمو به دست میارم حتی کوچیک ترین چیزها حتی ریز ترین چیزهایی که خانوادم نمیدونن من براش چیکارا کردم همه چیزو به دست میارم ...........................
خوب خودتون خواستید تا خوده ادم نخواد که نمیشه باعث تمام این چیزا خوده ادم تمام
در مورد نفرین گفتی که کسی رو نفرین کنید باید به عرضتون برسونم بلانسبت خدا که داعش نیستش که بزنه بکشه مچاله کنه تقدیر هر انسانی نوشته شده

خدا بخشنده هستش ارحم الراحمینه
اینو بدونید در مورد نفرین چون پالس به کائنات ادم می فرسته اون نفرین به خوده ادم بر می گرده ارامشو از ادم می گیره

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
خوب خودتون خواستید تا خوده ادم نخواد که نمیشه باعث تمام این چیزا خوده ادم تمام
در مورد نفرین گفتی که کسی رو نفرین کنید باید به عرضتون برسونم بلانسبت خدا که داعش نیستش که بزنه بکشه مچاله کنه تقدیر هر انسانی نوشته شده

خدا بخشنده هستش ارحم الراحمینه
اینو بدونید در مورد نفرین چون پالس به کائنات ادم می فرسته اون نفرین به خوده ادم بر می گرده ارامشو از ادم می گیره
اگه حرفایی که نباید میزد مثل دوست دارمو اینا هیچوقت به اینجا نمیکشید :))شاید همون کتکارو میخوردم تموم میکردم
ولی پشت تلفن صدای گریه هاشو میشنیدم انگار بهم جون میداد.....باعث میشد من جلوی خانوادم وایسم براش....
نه اشتباه میکنی خدا جای حق نشسته ...تقدیر هر انسانی نوشته شده هست ولی خدا دوتا راه میزاره جلو اگه اون راه و انتخاب کنی خوشبخت میشی اگر اونو که ایندت خراب میشه
مطمانن خدا جواب میده ......نشنیدی زمین گرده ؟؟؟؟؟!!!!!
چندسال پیش من النگومو بخاطرش فروختم با پولش رفتم براش چندتا دست لباس خیلی قشنگ که اونموقعه مد بود خریدم که ناراحت نباشه
یکسال پیش خواهرش با پسره دسوت شد گوشوارشو داد به پسره فروخت نمیدونم چیکار کرد
به نظرت خدا همه اینارو نمیدونست که منو داره بازی میده و از من میچابه ؟؟؟
خدا میدوسنت و همه اینارو سر خواهرش اورد
من کسیو نفرین نکردم ولی خدا جای حق نشسته و زمین گرده
خدا بخشنده و ارحم الراحمینه ولی برای بندگان خوبش نه بندگانی که دل میشکنن اشک در میارن
جوری که قلبم درد گرفت و نفرینش کردم ممطمانم بعدها میفهمم جواب اشکای امشبم چیه
ارامشم به دست میارم من همون دختریم که هر روزشو با گریه گذروند ولی حالش خوب شده بود
من همونم مطماباش ارامشم به دست میارم به خاطر نفرینی که کردمو قلبم شکسته شد ارامشم بهم نیمیرزه چون خدا جای حق نشسته :))

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
اگه حرفایی که نباید میزد مثل دوست دارمو اینا هیچوقت به اینجا نمیکشید :))شاید همون کتکارو میخوردم تموم میکردم
ولی پشت تلفن صدای گریه هاشو میشنیدم انگار بهم جون میداد.....باعث میشد من جلوی خانوادم وایسم براش....
نه اشتباه میکنی خدا جای حق نشسته ...تقدیر هر انسانی نوشته شده هست ولی خدا دوتا راه میزاره جلو اگه اون راه و انتخاب کنی خوشبخت میشی اگر اونو که ایندت خراب میشه
مطمانن خدا جواب میده ......نشنیدی زمین گرده ؟؟؟؟؟!!!!!
چندسال پیش من النگومو بخاطرش فروختم با پولش رفتم براش چندتا دست لباس خیلی قشنگ که اونموقعه مد بود خریدم که ناراحت نباشه
یکسال پیش خواهرش با پسره دسوت شد گوشوارشو داد به پسره فروخت نمیدونم چیکار کرد
به نظرت خدا همه اینارو نمیدونست که منو داره بازی میده و از من میچابه ؟؟؟
خدا میدوسنت و همه اینارو سر خواهرش اورد
من کسیو نفرین نکردم ولی خدا جای حق نشسته و زمین گرده
خدا بخشنده و ارحم الراحمینه ولی برای بندگان خوبش نه بندگانی که دل میشکنن اشک در میارن
جوری که قلبم درد گرفت و نفرینش کردم ممطمانم بعدها میفهمم جواب اشکای امشبم چیه
ارامشم به دست میارم من همون دختریم که هر روزشو با گریه گذروند ولی حالش خوب شده بود
من همونم مطماباش ارامشم به دست میارم به خاطر نفرینی که کردمو قلبم شکسته شد ارامشم بهم نیمیرزه چون خدا جای حق نشسته :))
همه ما ضربه خوردیم از جنس مخالف پسر و دختر نداره همه هر کسی یه جور ممکنه تو شرایط زندگی همه ما تاثیر گذاشته
قرار نیست که همه تا اخرش با هم باشن که ادمها میان 6 ماه یک سال نه ده سال با هم اشنا میشن ازدواج می کنند تهش اگر تفاهم نداشتن سر سازش نداشتن می تونند منطقی از هم جدا بشن قرار نیست همه تا ابد با هم باشن که زندگی براش جهنم باشه یا عذاب
انسان کلا ذاتش تنهایی هستش مگه هر کی میره اون دنیا کسی باهاش میره نه؟ همه تنها میریم پس انسان برای انسان همیشگی نیست
بهتون پیشنهاد می کنم چند روز برو یه گوشه تنها یه موزیک بزار اشک بریز تا با خودت کنار بیای بعدش با انرژی مثب دستتو بگیر به زانوهات بلند شو همه چیو بریز تو سطل زباله ذهنت
پیشنهاد می کنم موزیک بزار برا خودت این چند روز حسابی خالی بشی مثلا من باهات قهرم تتلو هر چیزی که دوست داری

آخرین ویرایش:

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
همه ما ضربه خوردیم از جنس مخالف پسر و دختر نداره همه هر کسی یه جور ممکنه تو شرایط زندگی همه ما تاثیر گذاشته
قرار نیست که همه تا اخرش با هم باشن که ادمها میان 6 ماه یک سال نه ده سال با هم اشنا میشن ازدواج می کنند تهش اگر تفاهم نداشتن سر سازش نداشتن می تونند منطقی از هم جدا بشن قرار نیست همه تا ابد با هم باشن که زندگی براش جهنم باشه یا عذاب
انسان کلا ذاتش تنهایی هستش مگه هر کی میره اون دنیا کسی باهاش میره نه؟ همه تنها میریم پس انسان برای انسان همیشگی نیست
بهتون پیشنهاد می کنم چند روز برو یه گوشه تنها یه موزیک بزار اشک بریز تا با خودت کنار بیای بعدش با انرژی مثب دستتو بگیر به زانوهات بلند شو همه چیو بریز تو سطل زباله ذهنت
پیشنهاد می کنم موزیک بزار برا خودت این چند روز حسابی خالی بشی مثلا من باهات قهرم تتلو هر چیزی که دوست داری
همه حرفات کاملا درسته ......افرین دقیقا درست گفتی باید تهش منطقی باشه نه که ادمو بپیچونن و اذییت کنن ویه جور نقش بازی کنن که انگار میخوان ولی در اصل یه چیز دیگه میخوان
حالم خوبه درسمو میخونم .........
به قول مانا الان من باید خوشحال باشم چون یه ادم سمی و واسههمیشه از زندگیم کنار گذاشتم
اونم بره با دخترایی مثل خودش ازدواج کنه واخرشم میدونم ازدواجشون چی میشه چون 5 سال بودم و هم میشنامس هم اون خانوادشو
من چون خیلی دوسش داشتم خانوادشم تحمل میکردم و حرفای مادرشو به گوشش نمیرسوندم که یه وقتی ناراحت نشه که درمورد پسر خودش اینارو بهم میگه چهبرسه به اونیکه قراره زن بشه
همش دارم به این فکر میکنم دعای مادرم و دعای خواهرم که تازه زایمان کرده بودو بهش کمک میکردم پشت من هست شاید به دعاهای اینا این رابطه به اینجا کشیده شده چون من با اون نمیتونستم خوشبخت شم خدا از همه چیز با خبره شاید کار خدا بود :) شاید یه جای دیگه در خوشبختی به روی من باز شد :)
دیشب گوش کردم تو گوشیمم دانلودم کردم مرسی بابت معرفی اهنگت خیلی واسم خوب بود :) یه حسه انگیزشی بهم دست میداد ..........

بالا