ارسلان قاسمی رو😂😂😂

• نویسنده موضوع Nazbanoo
  • تاریخ شروع
Nazbanoo

Nazbanoo

کاربر شهروند
Female
تاریخ ثبت‌نام
1/10/22
پسندها
1,978
امتیازها
113
مدال ها
4
چهره ی گریم شده زیباترین بازیگر چشم رنگی ایرانی / حدس بزنید این بازیگر مشهور کیست ؟​

ارسلان قاسمی گریم سنگین یک میمون را روی صورت خوئد داشت.

چهره ی گریم شده زیباترین بازیگر چشم رنگی ایرانی / حدس بزنید این بازیگر مشهور کیست ؟

ارسلان قاسمی بازیگر جوان کشورمان است. ارسلان قاسمی در مجموعه‌های تلویزیونی "یوسف پیامبر" و "در چشم باد" بازی کرده بود. همچنین ارسلان قاسمی در عالم خوانندگی هم فعالیت کرده است. یکی دیگر از سریال های پرطرفدار با بازی ارسلان قاسمی"هوش سیاه" نام داشت. ارسلان قاسمی گریم سنگینی انجام داد
این چهره متعلق است به گریم یکی از بازیگران ایرانی در فیلم سینمایی آهوی پیشونی سفید است.
ارسلان قاسمی

سنجاق

شادی

شادی

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
پسندها
1,621
امتیازها
94
مدال ها
5
زملنی که این فیلمو دیدم، بعدش فهمیدم بازیگر نقش میمونه ایشون بوده هنگ کردم:p.s.smi-1-(73):

واقعا چهره ی خوبی داره :wikif-16:

Nazbanoo

Nazbanoo

کاربر شهروند
Female
تاریخ ثبت‌نام
1/10/22
پسندها
1,978
امتیازها
113
مدال ها
4
زملنی که این فیلمو دیدم، بعدش فهمیدم بازیگر نقش میمونه ایشون بوده هنگ کردم:p.s.smi-1-(73):

واقعا چهره ی خوبی داره :wikif-16:
ببین طفلی رو به چه روزی درآوردن
راس میگن زندگی سخت شده برای یه لقمه نون حلال آدم مجبوره میمون هم بشه🤕

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
پناه برگاد🙈🤭

هلن

هلن

کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
8/10/22
پسندها
1,792
امتیازها
93

چهره ی گریم شده زیباترین بازیگر چشم رنگی ایرانی / حدس بزنید این بازیگر مشهور کیست ؟​

چهره ی گریم شده زیباترین بازیگر چشم رنگی ایرانی / حدس بزنید این بازیگر مشهور کیست ؟

ارسلان قاسمی بازیگر جوان کشورمان است. ارسلان قاسمی در مجموعه‌های تلویزیونی "یوسف پیامبر" و "در چشم باد" بازی کرده بود. همچنین ارسلان قاسمی در عالم خوانندگی هم فعالیت کرده است. یکی دیگر از سریال های پرطرفدار با بازی ارسلان قاسمی"هوش سیاه" نام داشت. ارسلان قاسمی گریم سنگینی انجام داد
این چهره متعلق است به گریم یکی از بازیگران ایرانی در فیلم سینمایی آهوی پیشونی سفید است.
ارسلان قاسمی

سنجاق

یا علییییی
ببین واسه پول میرن میمون میشن😐😝😂

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
12

ارسلان قاسمی

سنجاق

منم فیلم رو دیدم متوجه نشدم .

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nazbanoo
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
من این فیلم رو بخاطر دخترم حدود یک میلیون و هفتصد و سی هشت هزار و چهارصدو دوازده بار دیدیم شکر خدا فلش گم شد و دیگه راحت شدیم ولی گریم ارسلان قاسمی این نبود، خیلی هم بامزه بود من که نقشش رو دوست داشتم
Screenshot   Google

Nazbanoo

Nazbanoo

کاربر شهروند
Female
تاریخ ثبت‌نام
1/10/22
پسندها
1,978
امتیازها
113
مدال ها
4
من این فیلم رو بخاطر دخترم حدود یک میلیون و هفتصد و سی هشت هزار و چهارصدو دوازده بار دیدیم شکر خدا فلش گم شد و دیگه راحت شدیم ولی گریم ارسلان قاسمی این نبود، خیلی هم بامزه بود من که نقشش رو دوست داشتممشاهده فایل‌پیوست 1111
من کلا ندیدم فیلمو

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
من کلا ندیدم فیلمو
شانس اوردی که ندیدی، ما که سه ماه تمام با اهنگ( من اجوج و مجوجم یه پیر پینه دوزم)
از خواب بیدار میشدیم
ولی خیلی قشنگ بود