آنجلینا جولی با پیژامه همین قدر راحت!

• نویسنده موضوع فریماه
  • تاریخ شروع
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
V

Vafa68

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
3,803
امتیازها
113
مدال ها
9
اینو گفتی یاد یه خاطره افتادم سال دوم دانشگاه
همخونه ای داشتم که وقتی داشت میرفت خونه شلوار یکی دیگه از بچه ها رو پوشید دوسایز کمرش براش بزرگ بود کمربند نداشتیم من با یه جوراب دوطرف بند کمرش رو سفت به هم بستم تا اندازه بشه تو راه دستشوییش گرفت یکساعت بعد رسیدن به پمپ بنزین ، بدو بدو رفت توالت دید هر کاری میکنه گره جوراب باز نمیشه دوباره برگشت تو اتوبوس با کلی زحمت جوراب رو با قیچی ابرو پاره کرد ولی اتوبوس دیگه حرکت کرده بود تا رسیدن به ترمینال بدوبدو رفت توالت ولی بین راه شلوار از پاش افتاد پایین، به محض اینکه رسید خونه زنگ زد جد و ابادم رو بست به فحش، شانس اوردم اون موقع موبایل نبود وگرنه تو راه تمام مدت بهم عرض ارادت میکرد🤣🤣🤣
میتونست همونجا خشتک شلوارو جر بده و کارشو انجام بده:p.s.smi-1-(65):

شبنم

شبنم

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
1/10/22
پسندها
946
امتیازها
93

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
اینو گفتی یاد یه خاطره افتادم سال دوم دانشگاه
همخونه ای داشتم که وقتی داشت میرفت خونه شلوار یکی دیگه از بچه ها رو پوشید دوسایز کمرش براش بزرگ بود کمربند نداشتیم من با یه جوراب دوطرف بند کمرش رو سفت به هم بستم تا اندازه بشه تو راه دستشوییش گرفت یکساعت بعد رسیدن به پمپ بنزین ، بدو بدو رفت توالت دید هر کاری میکنه گره جوراب باز نمیشه دوباره برگشت تو اتوبوس با کلی زحمت جوراب رو با قیچی ابرو پاره کرد ولی اتوبوس دیگه حرکت کرده بود تا رسیدن به ترمینال بدوبدو رفت توالت ولی بین راه شلوار از پاش افتاد پایین، به محض اینکه رسید خونه زنگ زد جد و ابادم رو بست به فحش، شانس اوردم اون موقع موبایل نبود وگرنه تو راه تمام مدت بهم عرض ارادت میکرد🤣🤣🤣
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂واااای عالی بود تصور کردم

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
روز گذشته تصاویری از آنجلینا جولی 47 ساله و پسری پکس 18 ساله در فرودگاه لندن دیده شد که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرد. نکته مهم در این تصاویر، استایل فوق راحت آنجلینا جولی، آن هم با پوشیدن پیژامه بود!
مشاهده فایل‌پیوست 8923

جالب است بدانید که در استایل او، صندل‌هایی هم جلب توجه می‌نند که از برند ولنتینو هستند و ارزش آنها 660 دلار است که چیزی حدود 21 میلیون تومانِ خودمان می‌شود. این یعنی درست است که این یک استایل فوق راحت و پیژامه‌ای است، اما همچنان مثل یک سلبریتی، گران قیمت و لاکچری است
مشاهده فایل‌پیوست 8924
آنجلینا جولی پیش از این هم با استایل‌های خیلی راحت و کژوال هم دیده شده بود که تعدادی از آن‌ها را در ادامه با هم می‌بینیم.

مشاهده فایل‌پیوست 8930مشاهده فایل‌پیوست 8931
تبلیغه😂سر تا پاشون تبلیغه

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها