بخوانید آموزش انگلیسی رایگان

• نویسنده موضوع gamer
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
دعاکنیدبرام

دعاکنیدبرام

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
23/11/23
پسندها
227
امتیازها
93
مدال ها
6
اگر بگین اسم کوروش به غیر از منشور کوروش کجا اومده ممنون میشم.زرتشت فقط با کوروش بوده.چرا توی شاهنامه زرتشت با شاه دیگه ایه؟
در منابع تاریخی زیادی اسم کوروش اومده.
مورخان یونانی هم از کوروش نوشتند. علاوه بر مورخان سرزمین های دیگه.
زرتشت شاه نبوده.
شاهنامه افسانه هست. رستم با اون قدرت بدنی و اسفندیار که تیر زخمیش نمیکرد معلومه افسانه اند. این که بخوای تاریخ ایران باستان کامل تو شاهنامه اومده باشه غلطه.
بگو کوروش وجود نداشته تا همه بهت بخندند.

دعاکنیدبرام

دعاکنیدبرام

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
23/11/23
پسندها
227
امتیازها
93
مدال ها
6
دوست من اکثر ماها وقتی اطلاعاتی داریم پافشاری می کنیم که منبع موثق داریم و اکثریت این منابع غیر موثق هستند حتی تمام کتاب های آسمانی به غیر از قرآن غیر موثقه و نمیشه بگیم اونایی که من میگم درسته و اونایی که شما میگی غلطه یا بالعکس ، حتی احادیثمون هم موثق نیست ، وقتی عبدالکریم ابن ابی العوجا رو به اعدام میبردند گفت: به خدا سوگند، چهار هزار حدیث جعلی را به احادیث شما افزوده‌ام که در آنها حلال را حرام و حرام را حلال کرده‌ام.پس منبع موثقی غیر از قرآن توی تاریخ وجود نداره و قرآن رو هم باید علم تفسیرش رو بلد باشی که هر کس بسته به فهم و سواد خودش تفسیرش میکنه و تفسیر واقعی قرآن رو فقط ائمه بلدند که از دسترس ما خارجه ، پس همان بهتره که نظرهای مخالف و موافق رو در مورد گذشتگان بخونیم و هرکدوم رو عقلمون قبول کرد ، قبول کنیم ، به نظر این حقیر ، این بهترین راهه ، پس بدون تعصب و دعوا و اختلاف به نظرم باید به یکدیگر آزادی بیان بدیم ، اختلاف نظر داشتن بد نیست و اگه ذهن رو بااطلاعات خودمون محصور نکنیم میتونیم رشد کنیم ، از شما هم ممنون که اطلاعلت مفیدتون رو به اشتراک گذاشتید و زحمت تایپ رو کشیدید ، من همیشه تشنه دانستن هستم و معتقدم حتی از مخالف ترین نظرات میشه نکته برداشت کرد ، ممنون از هر دوعزیز
ولی اون اطلاعات نداشت و دروغ میگفت.
کسی که میگه الان یهودی وجود نداره. کسی که میگه کوروش وجود نداشته. هیچی نمیدونه و قصدش فقط دروغ گفتنه.
تاریخ هم هست. منابع تاریخی و اثار باستانی وجود دارند و نباید یک نفر بیاد تاریخ رو تکذیب کنه.

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
الفبای انگلیسی
English alphabet

A-a
آی بزرگ و کوچک

B_b
بی بزرگ و کوچک

C-c
سی بزرگ و کوچک

D-d

دی بزرگ و کوچک
E-e
ای بزرگ و کوچک

F-f
اف بزرگ و کوچک

G-g
جی بزرگ و کوچک

H-h
اچ بزرگ و کوچک
I-i
ای بزرگ و کوچک
J-j
جِی بزرگ و کوچک

K-k
کِی بزرگ و کوچک

L-l
ال بزرگ و کوچک

M-m
اِم بزرگ و کوچک
N-n
اِن کوچک و بزرگ
O-o
اُ بزرگ و کوچک
P-p
پی بزرگ و کوچک
Q-q
کیو بزرگ و کوچک(در آی کیو به کار رفته)

R-r
آر بزرگ و کوچک

S-s
اس بزرگ و کوچک
T-t
تی بزرگ و کوچک
U-u
یو بزرگ و کوچک
V-v
وی بزرگ و کوچک
W-w
دبلیو

X-x
ایکس کوچک و بزرگ(به تنهایی معنای غریبه رو میده.در ریاضیات x به معنای عددی هست که مقدارش مشخص نیست و با معادله بدست میاد)

Y-y
وای کوچک و بزرگ

Z-z
زد کوچک و بزرگ

خوشبختانه خیلی ها حروف رو بلدن.
اگر بلد نیستین بنویسین تا حفظتون بشه و بتونین بخونین.

مریم qoeen

مریم qoeen

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
8/11/23
پسندها
179
امتیازها
63
مدال ها
12
عذر تقصیر و معذرت از هر دو بزرگوار🙏🙏🙏🙏

دعاکنیدبرام

دعاکنیدبرام

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
23/11/23
پسندها
227
امتیازها
93
مدال ها
6
این قدر بچه سال که میگه به هوش مصنوعی گفتم و هوش مصنوعی این جواب رو داد. کپی کردم.
نمیدونه هوش مصنوعی با استفاده از همون اطلاعاتی که ما بهش دادیم جواب میده و بیشتر جنبه سرگرمی داره این هوش مصنوعی که در دسترس ما رایگان قرار میگیره.

دعاکنیدبرام

دعاکنیدبرام

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
23/11/23
پسندها
227
امتیازها
93
مدال ها
6
دوست من اکثر ماها وقتی اطلاعاتی داریم پافشاری می کنیم که منبع موثق داریم و اکثریت این منابع غیر موثق هستند حتی تمام کتاب های آسمانی به غیر از قرآن غیر موثقه و نمیشه بگیم اونایی که من میگم درسته و اونایی که شما میگی غلطه یا بالعکس ، حتی احادیثمون هم موثق نیست ، وقتی عبدالکریم ابن ابی العوجا رو به اعدام میبردند گفت: به خدا سوگند، چهار هزار حدیث جعلی را به احادیث شما افزوده‌ام که در آنها حلال را حرام و حرام را حلال کرده‌ام.پس منبع موثقی غیر از قرآن توی تاریخ وجود نداره و قرآن رو هم باید علم تفسیرش رو بلد باشی که هر کس بسته به فهم و سواد خودش تفسیرش میکنه و تفسیر واقعی قرآن رو فقط ائمه بلدند که از دسترس ما خارجه ، پس همان بهتره که نظرهای مخالف و موافق رو در مورد گذشتگان بخونیم و هرکدوم رو عقلمون قبول کرد ، قبول کنیم ، به نظر این حقیر ، این بهترین راهه ، پس بدون تعصب و دعوا و اختلاف به نظرم باید به یکدیگر آزادی بیان بدیم ، اختلاف نظر داشتن بد نیست و اگه ذهن رو بااطلاعات خودمون محصور نکنیم میتونیم رشد کنیم ، از شما هم ممنون که اطلاعلت مفیدتون رو به اشتراک گذاشتید و زحمت تایپ رو کشیدید ، من همیشه تشنه دانستن هستم و معتقدم حتی از مخالف ترین نظرات میشه نکته برداشت کرد ، ممنون از هر دوعزیز
پیامبر گفته دنبال علم و تاریخ هم برید.
اگه همه چیز فقط باید تو قرآن بیاد که پزشکی هم حرامه پس. چون درمان بیماری ها تو قرآن نیومده.
در مورد تاریخ هم همین طوره. همه چیز قرار نیست فقط تو قرآن بیاد.

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,866
امتیازها
113
مدال ها
6
@اعتصامی ،اگر ممکنه من پیام های خانم رو حذف کنم و ایشون یه مدت اینجا چیزی ننویسن.این کانال زبان انگلیسیه و ایشون مشکلی دارن جای دیگه مطرح کنن.در ضمن،یکی از دوستان من یهودی هستن.

دعاکنیدبرام

دعاکنیدبرام

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
23/11/23
پسندها
227
امتیازها
93
مدال ها
6
@اعتصامی ،اگر ممکنه من پیام های خانم رو حذف کنم و ایشون یه مدت اینجا چیزی ننویسن.این کانال زبان انگلیسیه و ایشون مشکلی دارن جای دیگه مطرح کنن.در ضمن،یکی از دوستان من یهودی هستن.
پس چرا میگفتی یهودی ها الان وجود ندارند؟ همشون مسلمون شدند؟ دیدی دروغ گفتی.
این انگلیسی ها که اینجا نوشتی رو هم همه بلد اند.
مشکل رو هم تو داری که همش دروغ میگی. کلی هم ادعا داری.

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,630
امتیازها
113
مدال ها
6
تاپیک رو قفل می کنم و می برم بایگانی
جناب گیمر از این به بعد
موقع ارسال تاپیک
منابع موثق ارائه بدید
تا جنجال ایجاد نشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.