آرمین زارعی یا آرمین 2AFM _ بیایید کراش جدید به چشم برادری اوردم واستون😶😂

• نویسنده موضوع شاهدخت
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
خواستم بگم ایشون دیگه جزء مجازان🤫

اون عکس دختره که روش کراش زده بودم😶دوستم گفت چرا این دختره..بیا پس رو این کراش بزن😂رو این باید کراش بزنیا👇
به چشم برداری دیدم..گفتم نه فقط همون دختره..بعد دوباره دیدم..گفتم عه اینم میشه کراش باشه ها من همش آهنگاش رو گوش میدم ..چرا تا الان جلو دیدم نبود😶😂استغفرالله به چشم برداری نگاهش کردم😂😂من هنوز رو اون دختره کراشم🤫

اما ایشون کیه؟ وقتی فهمیدم خشکم زد😂و برام جالب بود مجوز فعالیت تو ایران رو گرفته..توی خارج بود هیچ وقت اهنگاش رو نشنیده بودم..فقط اسمش رو میدونستم..قیافه شم ندیده بودم..حالا نگاه اومده ایران..همه اهنگاش رو گوش میدن😂

آرمین زارعی کیست؟
آرمین زارعی که با نام‌های هنری آرمین ۲AFM و آرمین نیز شناخته می‌شود، خوانندهٔ ایرانی است که در ژانر رپ و موسیقی تلفیقی فعالیت می‌کند

مجوزی که سرانجام آمد

سرانجام در اسفند ۱۳۹۸ بود که خبر آمد آرمین زارعی پس از ۳ سال و ۷ ماه سکوت، بالاخره موفق به اخذ مجوز فعالیت رسمی در کشور شده و اولین آهنگ مجازش به نام «رفت» را در همکاری با شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی به مدیریت محسن رجب‌پور منتشر کرده است.

گلسا

گلسا

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/4/23
پسندها
1,107
امتیازها
113
مدال ها
11
حالا شما دو‌ دیقه کراش نزن ببینم دنیا دست کیه😁👍

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,596
امتیازها
113
مدال ها
6
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
حالا شما دو‌ دیقه کراش نزن ببینم دنیا دست کیه😁👍
من بچه خوبی بودم..رو هیچکی کراش نمیزدم🤣همین دنیا اقفالم کرد😂بازم میگم به چشم برادری

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: گلسا
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,596
امتیازها
113
مدال ها
6
خواستم بگم ایشون دیگه جزء مجازان🤫

اون عکس دختره که روش کراش زده بودم😶دوستم گفت چرا این دختره..بیا پس رو این کراش بزن😂رو این باید کراش بزنیا👇
به چشم برداری دیدم..گفتم نه فقط همون دختره..بعد دوباره دیدم..گفتم عه اینم میشه کراش باشه ها من همش آهنگاش رو گوش میدم ..چرا تا الان جلو دیدم نبود😶😂استغفرالله به چشم برداری نگاهش کردم😂😂من هنوز رو اون دختره کراشم🤫

اما ایشون کیه؟ وقتی فهمیدم خشکم زد😂و برام جالب بود مجوز فعالیت تو ایران رو گرفته..توی خارج بود هیچ وقت اهنگاش رو نشنیده بودم..فقط اسمش رو میدونستم..قیافه شم ندیده بودم..حالا نگاه اومده ایران..همه اهنگاش رو گوش میدن😂

آرمین زارعی کیست؟
آرمین زارعی که با نام‌های هنری آرمین ۲AFM و آرمین نیز شناخته می‌شود، خوانندهٔ ایرانی است که در ژانر رپ و موسیقی تلفیقی فعالیت می‌کند

مجوزی که سرانجام آمد

سرانجام در اسفند ۱۳۹۸ بود که خبر آمد آرمین زارعی پس از ۳ سال و ۷ ماه سکوت، بالاخره موفق به اخذ مجوز فعالیت رسمی در کشور شده و اولین آهنگ مجازش به نام «رفت» را در همکاری با شرکت فرهنگی هنری ترانه شرقی به مدیریت محسن رجب‌پور منتشر کرده است.
به به 😌😍
یه تالار واسه کراش ها بزنم!!؟

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,596
امتیازها
113
مدال ها
6
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: گلسا
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,596
امتیازها
113
مدال ها
6
گلسا

گلسا

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/4/23
پسندها
1,107
امتیازها
113
مدال ها
11
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا