مغز مردها پیمانه‌ای طراحی شده🦋

• نویسنده موضوع sahar♡
  • تاریخ شروع
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
بچها یه چیز باحال خوندم، حقیقتا جالب بود! میگفت تحقیقات نشون داده:
مغز مردها پیمانه‌ای طراحی شده!
یعنی طراحی بخش بخش، یعنی اگر یکی از بخش‌ها مشکلی براش پیش بیاد، به باقی داستان آسیبی وارد نمی‌شه!
به زبان ساده‌تر، این‌که وقتی باهاش قهر می‌کنید می‌تونه بخوابه، به این معنی نیست که شما براش مهم نیستید
به این معنیه که بخشی که مربوط به قهر کردن شماست، درکار بخشی که مربوط به خواب هس دخالت نمیکنه!
مثل مغز زنها نیست که یه بخش داره و اون یه بخش خودش و همه‌ی جهان هستی رو درگیر میکنه!
پس ناراحت نشید الکی و زندگیتونو بکنید=)))
به نظرم مردا بروز نمیدن..مگرنه واقعا ناراحت میشن

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
بنا به تجربه و اطلاعات خوده منه
مغز مردها جوری طراحی شده درست بر خلاف خانومها هستش
مثلا در لحظه ای که دارن کاری انجام میدن نمی تونند کار دوم رو انجام بدن مثلا ریش که میزنیم دیگه مغز مرد فرمان کار بعدی رو نمیده برای انجام کار دوم
مثلا خانومها دارن روبرو رو نگاه می کنند اما بدونه اینکه متوجه بشیم قشنگ دیدشون به سمت راست و چپ هستش
ولی این گزینه رو مردها ندارن یعنی اگر روبرو رو نگاه کنند فقط همون روبرو هستش

ولی من تونستم با تمرین طی چند وقت بتونم در لحظه چندتا کارو با هم انجام بدم که اونم تو شرایطش قرار گرفتم و مثل عقاب نگاهم به همه جا هستش

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
به نظرم مردا بروز نمیدن..مگرنه واقعا ناراحت میشن
قطعا ک ناراحت میشن عشقم
اما براشون راحت تر حل میشه موضوع مثلا غذاشون کامل میخورن استراحت گ کامل دارن ناراحتم هستن
ولی خانم ها تا صبح میشینن غصه میخورن غذا نمیخورن
استثناء هم داریم البته

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
بنا به تجربه و اطلاعات خوده منه
مغز مردها جوری طراحی شده درست بر خلاف خانومها هستش
مثلا در لحظه ای که دارن کاری انجام میدن نمی تونند کار دوم رو انجام بدن مثلا ریش که میزنیم دیگه مغز مرد فرمان کار بعدی رو نمیده برای انجام کار دوم
مثلا خانومها دارن روبرو رو نگاه می کنند اما بدونه اینکه متوجه بشیم قشنگ دیدشون به سمت راست و چپ هستش
ولی این گزینه رو مردها ندارن یعنی اگر روبرو رو نگاه کنند فقط همون روبرو هستش

ولی من تونستم با تمرین طی چند وقت بتونم در لحظه چندتا کارو با هم انجام بدم که اونم تو شرایطش قرار گرفتم و مثل عقاب نگاهم به همه جا هستش
درسته آقایون نمیتونن چندکار انجام بدن شاید ب همون پیمانه ای بودن مغزه ارتباط داره
ک روی یک کار تمرکز میکنن
اما خانم ها اشپزی میکنن تلفن میزنن همزمان حواسشون ب تلویزیون هست

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
درسته آقایون نمیتونن چندکار انجام بدن شاید ب همون پیمانه ای بودن مغزه ارتباط داره
ک روی یک کار تمرکز میکنن
اما خانم ها اشپزی میکنن تلفن میزنن همزمان حواسشون ب تلویزیون هست
انسان توانایی صدرصد کامل استفاده از مغزشو داره
منتها انسان معمولی میانگین فقط دارن از 3.5 درصد از مغزشون استفاده می کنند بیشتر از موجودات دیگه هستش. تنها انسانی که تونست از 7 درصد مغزش استفاده کنه آلبرت انیشتن بود مغز توانایی بالایی داره

ادم تو هر شرایطی قرار بگیره هم عادت می کنه هم می تونه پخته تر بشه
خوب من روی مغزم تونستم با تمرین چند تا کارو با هم انجام بدم و هم اینکه بتونم اگر روبرو رو نگاه می کنم حواسم به سمت راستو چپ باشه
مثلا تو این 7 سال که از پدرم پرستاری کردم و می کنم صبح که بلند میشم مغز من شروع می کنه به فعالیت کردن سریع و زود تصمیم گرفتن
اول کتری میزارم سریع پدرمو بلند می کنم سریع برای تخم مرغ درست کردن برای صبحانه پدرم روغن میریزم داغ بشه سریع میام پدرم صورتشو بشوره بر می گردم تخم مرغ رو می شکنم سریع چایی دم می کنم بدونه هیچ خطایی این چند نمونه بود که مثال زدم در لحظه سریع تصمیم می گیرم انجام دادن چند کار با هم

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
این فیلم هم خیلی خوبه برای شناخت مغز و توانایش و انسان و خدا توش در مورد خیلی چیزها حرف زده شده
Lucy 2014 film poster

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
انسان توانایی صدرصد کامل استفاده از مغزشو داره
منتها انسان معمولی میانگین فقط دارن از 3.5 درصد از مغزشون استفاده می کنند بیشتر از موجودات دیگه هستش. تنها انسانی که تونست از 7 درصد مغزش استفاده کنه آلبرت انیشتن بود مغز توانایی بالایی داره

ادم تو هر شرایطی قرار بگیره هم عادت می کنه هم می تونه پخته تر بشه
خوب من روی مغزم تونستم با تمرین چند تا کارو با هم انجام بدم و هم اینکه بتونم اگر روبرو رو نگاه می کنم حواسم به سمت راستو چپ باشه
مثلا تو این 7 سال که از پدرم پرستاری کردم و می کنم صبح که بلند میشم مغز من شروع می کنه به فعالیت کردن سریع و زود تصمیم گرفتن
اول کتری میزارم سریع پدرمو بلند می کنم سریع برای تخم مرغ درست کردن برای صبحانه پدرم روغن میریزم داغ بشه سریع میام پدرم صورتشو بشوره بر می گردم تخم مرغ رو می شکنم سریع چایی دم می کنم بدونه هیچ خطایی این چند نمونه بود که مثال زدم در لحظه سریع تصمیم می گیرم انجام دادن چند کار با هم
احسنت درست میگید
تمرین زیاد میخاد واسه ب این هماهنگی مغز رسیدن

Q

Q.T

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
6/10/22
پسندها
5,019
امتیازها
113
مدال ها