روش صحیح فر کردن مو با اتو مو

• نویسنده موضوع شاهدخت
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 22
  • بازدیدها 2,059
  • برچسب‌ها
    نی نی سایت
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16

فیلم آموزشی شینیون واقعا زیبا و آسان مجلسی بر روی کادر آبی کلیک کنید👇

آخرین ویرایش توسط مدیر:
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
موهای من فری هستش ولی من فری دوس ندارم هر روز سشوار واتو میزنم.
من از خدام بود پسرم فر مو داشته باشه..فر سیم ظرفشویی نه ها..فر معمولی..موهاشو هرکاری کنم حالت نمیگیره..به نطر من فر معمولی خیلی قشنگه

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
من از خدام بود پسرم فر مو داشته باشه..فر سیم ظرفشویی نه ها..فر معمولی..موهاشو هرکاری کنم حالت نمیگیره..به نطر من فر معمولی خیلی قشنگه
نه بابا فر خوب نیست منم صاف دوس دارم اونم که مال من موفری معمولی هستش.اما یه سشوار میزنم باز میشه اگه نزنم دیگه باز نمیشه باید یکم خیس باش . دل کل من از موهام راضیم .ولی اگه صاف بود خیلی خیلی راضی بودم

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
بلد نیستین حالت بدین من عاشق آرایشگر بودم ولی اون زمان پدر مادر اجازه ندادن برم ولی واس خودم یه آرایشگرم موهایی خواهر زادم فریه خیلی بده هر وقت اومد خونه ما من باید آرایشگر خانوم بشم .شما بعد حموم که موهای پسرتونو خشک کردین کامل نه یکم خیس باش اول با سشوار با بورس خشک کن بعد اتو بزن ببین چی در میاد.بده به عقب هم با سشوار هم با اتو بده به عقب.ببینم چیکار میکنیا .واگه میشه نتیجه رو بهم اعلام کنین ممنوم میشم

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
بلد نیستین حالت بدین من عاشق آرایشگر بودم ولی اون زمان پدر مادر اجازه ندادن برم ولی واس خودم یه آرایشگرم موهایی خواهر زادم فریه خیلی بده هر وقت اومد خونه ما من باید آرایشگر خانوم بشم .شما بعد حموم که موهای پسرتونو خشک کردین کامل نه یکم خیس باش اول با سشوار با بورس خشک کن بعد اتو بزن ببین چی در میاد.بده به عقب هم با سشوار هم با اتو بده به عقب.ببینم چیکار میکنیا .واگه میشه نتیجه رو بهم اعلام کنین ممنوم میشم
ببینم میشه یا نه..والا عموش ارایشگره..پیشش میبرمش موهاشو بالا بزنه..با هزار زحمت درست میکنه..نیم ساعت که گذشت اون مدل مو میخوابه🤦‍♀️

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6
ببینم میشه یا نه..والا عموش ارایشگره..پیشش میبرمش موهاشو بالا بزنه..با هزار زحمت درست میکنه..نیم ساعت که گذشت اون مدل مو میخوابه🤦‍♀️
خوب اگه زحمت نمیشه شما به گفته های من عمل کن بعد ک تموم شد یه کوچلو چسب مو یا واکس مو بزنی ۲۴ساعت میمونه حتی ۴۸ ساعت اگه خواستی تاف هم بزن بعد که بخوابه همون مدل میمونه اینایی که گفتم یکیشونو بزن یه کوچلو من خودم هر روز چسب میزنم اولا چسب با ژل وتاف این سه تارو میزدم ولی الان دیگه یواش یواش روبه پیری دیگه فقط چسب مو میزنم .💇‍♂️

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,788
امتیازها
113
مدال ها
6