یعنی میشه! 🥺🥺🥺

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
اون هفته خواب دیدم که خونمون کلی مهمون هست اومدم تو اتاق گوشیمو گرفتم دیدم 50 بار زنگ دارم باز کردم دیدم اونیکه منتظر زنگشم هستم الان 🥺🥺
بعد دیدم 12 درصد دارم تو خواب....... انگار گوشیم قبل اینکه زنگ بزنه کامل شارژ بود
بعد داشتم با خودم میگفتم ماهروقت مهمون داریم یا اینکه کار دارم تو زنگ میزنی روزای عادی زنگ نمیزنی گوشیمو گذاشتم رو تخت و بعد که خواستم برم دیدم باز زنگ خورده از اونطرف بابام صدام میکرد از اونطرف گوشیم فقط تند تند برداشتمو گفتم مهمون داریم بهت زنگ میزنم 🥺🥺بعدشم قطع کردم
این خوابم مال یک هفته پیشه یعنی زمانی که ازش خبر داشتم ......ئیشب یهویی داتشم بهش فکر میکردم یهو یاد این خوابم افتاد....
الان چندمدتیه وقتی خواب میبینم با تموم جزعیات خوابم تعبیر میشه ......پنچشنبه خواهرم زایمان داره جمعه میاد خونمون اونموقعه مهمون زیاد داریم یعنی میشه خوابم تعبیر بشه بهم زنگ بزنه ..................یعنی الان ارزوم شده پیام یا یک زنگش روگوشیم باشه .......میدونم میاد میدونم اونم تو فکرمه ولی نگرانشم یعنی میش اون خوابم مثل بقیه خوابام تعبیر بشه 🥺🥺🥺🥺🥺 اگر تعبیر شد مثل تو خوابم دیگه غر نمیزنم :cry:
🥺 :cry: 🥺

بالا