کلوب طرفداران استقلال

• نویسنده موضوع ilia19822
  • تاریخ شروع
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
◀️ رقابت‌های لیگ پایه به ایستگاهی میانی خود رسید و تیم‌های آکادمی باشگاه استقلال نتایج خوبی را به دست آوردند. از جمله این نتایج خوب می‌توان به صدرنشینی دو تیم رده نونهالان و امید استقلال اشاره کرد.

تیم رده امید استقلال با ۳۶ امتیاز و با اختلافی هشت امتیازی نسبت به تیم دوم، در صدر جدول لیگ امید ایستاده است.

تیم رده جوانان استقلال با ۳۴ امتیاز و یک امتیاز کمتر از تیم کیا، در رده دوم قرار گرفته است.

تیم رده نوجوانان استقلال با ۲۹ امتیاز در رده چهارم قرار دارد و البته فاصله چندانی با صدر جدول ندارد و می‌تواند در ادامه فصل جایگاه بهتری را کسب کند.

و در نهایت تیم رده نونهالان استقلال با ۳۲ امتیاز و سه امتیاز بیشتر از تیم مدعی کیا، در رده نخست جدول رده‌بندی قرار دارد.
IMG 20221030 235449

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: ilia19822
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
🔵چشمی: اعتراض ما برای آوردن VAR است

🔹بازی پایاپایی بود و توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم. به دلیل اخطارهای زیاد، کمی دست و بالم بسته بود و ۳ کارته بودم‌. ما هر هفته تلاش می‌کنیم که در بازی‌ها خوب نتیجه بگیریم و به جام جهانی هم برویم.

🔹چشمی درباره برخورد اکرمی با نیمکت استقلال عنوان کرد: او تصمیم می‌گیرد که چگونه برخورد کند و فکر می‌کنم خوب سوت زد. می‌شود کمی مدیریت کرد و به هر حال تنش در فوتبال طبیعی است و تعداد زیاد کارت زرد و قرمز در یک بازی جذاب نیست.

🔹صحبت من با عارف هم چیز خاصی نبود. یک سری اشتباه‌های داوری در این چند هفته بوده است و بحث بیانیه این است که باشگاه تنها کاری است که می‌تواند انجام دهد. اعتراض ما این است که VAR را بیاورند که کار داور هم راحت تر می‌شوند.

🔹بازیکن استقلال درباره تعطیلات لیگ توضیح داد: به جز ۳ بازی که در آزادی امتیاز دادیم، بقیه بازی‌ها خوب بودیم و چهارشنبه هم یک بازی حساس در سوپرجام داریم و امیدوارم بعد از آن دیدار هم با جام برگردیم. توافق بین ساپینتو و کی‌روش بوده که در اردوی تیم ملی باشیم و فکر می‌کنم ماندگار هستیم.

لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93
مدال ها
3

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
کاپیتان اسبق استقلال فرهاد مجیدی و بهترین شروع دوران حرفه‌ای تیم اماراتی

به نقل از روزنامه «البیان» امارات، اتحاد کلبا با پیروزی ۵ بر ۳ مقابل النصر بهترین شروع خود را در دوران حرفه‌ای تجربه کرد. کلبا تاکنون از هشت بازی، ۱۴ امتیاز کسب کرده است و این رکورد جدیدی برای این تیم با هدایت فرهاد مجیدی است. کلبا در فصل ۲۰۲۰-۲۰۲۱ تا هفته هشتم، ۱۳ امتیاز کسب کرده است

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,572
امتیازها
113
مدال ها
6
فارس نوشت: سرمربی سابق استقلال بعد از دو سال از باشگاه الغرافه قطر جدا شد.

نشریه رکورد پرتغال خبر داد باشگاه الغرافه قطر با پدرو مارتینز، مربی پرتغال به توافق نهایی رسید تا قراردادی دوساله با مربی امضا کند.

مارتینز جانشین استراماچونی ایتالیایی روی نیمکت الغرافه می شود. استراماچونی سرمربی سابق استقلال بود که در دو فصل گذشته هدایت تیم قطری را برعهده داشت.

سرمربی سابق آبی های پایتخت روزهای خوبی در قطر داشت. استراماچونی در این فصل هم نتایج خوبی با الغرافه قطر گرفته و اکنون در رده چهارم جدول قرار دارد.

باشگاه استقلال به دلیل فسخ قرارداد استراماچونی محکوم به پرداخت ۵۱ میلیارد تومان شد.

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,572
امتیازها
113
مدال ها
6
🔷به گزارش مردم فردا،باشگاه استقلال در نامه‌ای که به تاریخ روز گذشته و با امضای علی فتح‌الله‌زاده به سازمان بورس ارائه داده است، توضیحی درباره روند هزینه‌های باشگاه و میزان برداشت این باشگاه از مبلغ درآمد بورسی آبی‌پوشان ارائه داده است که جدول آن به شرح زیر است:

همچنین علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در صفحه دوم این نامه که به سازمان بورس ارائه شده است، توضیحاتی درباره روند اختلاف حساب باشگاه استقلال و کمیته مصارف داده و متعهد شده است پس از دریافت وجوه درآمدی باشگاه از شرکت‌های طرف قرارداد، اختلاف حساب موجود جبران شود.

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: ilia19822
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
🔵صحبت های بیژن طاهری سرپرست استقلال در خصوص محل برگزاری دیدار سوپر جام:

🔹باشگاه استقلال که از ابتدا نظر خود را در خصوص این مسابقه اعلام کرد و موافق برگزاری بازی در کرمان نبودیم و سرمربی ما هم دلیلش را اعلام کرد. شهرهای مشهد و اصفهان را برای این مسابقه پیشنهاد دادیم و حتی نامه های آن هم منتشر شد. به باشگاه نساجی ورزشگاه آزادی را هم پیشنهاد دادیم که خود دوستان نپذیرفتند. حالا هم حاضر به گفت‌وگو و تعامل هستیم.

🔹به گواه کارشناسان، نساجی یکی از باشگاه‌هایی بوده که از اشتباهات داوری منتفع شده اما استقلال بیشترین‌آسیب راخورده و امتیازات زیادی را بهمین دلیل از دست داده است. مطرح کردن این صحبت‌ها تکراری و بر خلاف روح پهلوانی و ورزش است.
IMG 20221031 170120

آخرین ویرایش:
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
📌 طبق گزارش برنامه فوتبال ۳۶۰ و کارشناسی داوری بازیهای استقلال توسط کارشناسان این برنامه،استقلال تا اینجای فصل بدلیل اشتباهات داوری ۵ امتیاز ضرر کرده است و اگر این اشتباهات وجود نداشت شاگردان ساپینتو صدرنشین فوتبال ایران بودند.
IMG 20221031 154818

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
🔵 *سیدعباسی:
شانس بردن استقلال در سوپرجام بیشتر است/ می‌توانند VAR بیاورند ولی نمی‌آورند!*

🔹استقلال بعد از نتایج خوبی که در چند بازی اخیر گرفت، با روحیه خوبی به این بازی رسید. البته، هرچند که در گرفتن نتیجه عملکرد خوبی داشته اما این تیم پتانسیل بهتر بازی کردن را دارد و می‌تواند موقعیت‌های بیشتری در بازی‌های خودش خلق کند.

🔹سوپرجام، تک بازی است و در این نوع بازی‌ها هیچ چیزی از قبل مشخص نیست. شانس بردن استقلال بیشتر است اما نساجی هم تیم خیلی خوبی دارد. هر اتفاقی در این دیدار ممکن است اما در کل امیدوارم بازی خیلی خوب و زیبایی را شاهد باشیم.

🔹استقلال در یازده بازی که پشت سر گذاشته شرایط خوبی داشته اما هنوز انرژی این تیم آزاد نشده است. استقلال نتیجه گرا بازی می‌کند. این تیم از لحاظ فنی هنوز جای کار دارد. به عنوان مثال در خط هافبک مشکلاتی هست که باید رفع شوند.

🔹سال گذشته هم که خودم در لیگ حضور داشتم چیزهایی را دیدم و حس کردم که نگویم بهتر است. همه چیز سلیقه‌ای است. تا سیستم کمک داور ویدئویی نباشد همین بساط را داریم و مانند آب در هاوَن کوبیدن است. فقط دور خودمان می‌چرخیم. من فکر می‌کنم می‌توانند VAR را بیاورند اما این کار را نمی‌کنند. ان‌شاالله که من اشتباه کنم.

بالا