کسی دیگه در مورد ارادبرندینگ خبر داره چیشده ؟ورشکست شدن ؟؟؟

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
:confused: پول منو داده ولی همینطوری یهویی اومد تو ذهنم نمیدونم چرا
پول خیلیارو ندادن پول خواهر منم ندادن باز خوبه کم بوده مثل خیلیلا سه میلیون چهارمیلیون نبوده....

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
:confused: پول منو داده ولی همینطوری یهویی اومد تو ذهنم نمیدونم چرا
پول خیلیارو ندادن پول خواهر منم ندادن باز خوبه کم بوده مثل خیلیلا سه میلیون چهارمیلیون نبوده....
نه ورشکست نشده..چطور🤔هنوز دارن کار میکنن..فقط یه قسمت داره..کامنت گذاری..اونجا رو بستن..گفتن فعلا نمیخواییم..موجودی ۱۰۰ هزار تومن بشه میدن
منم یه میلیون دارم هنوز موجود نکردم🤣
تاپیکت مال کی بوده ندیدم🤭🤭

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
نه ورشکست نشده..چطور🤔هنوز دارن کار میکنن..فقط یه قسمت داره..کامنت گذاری..اونجا رو بستن..گفتن فعلا نمیخواییم..موجودی ۱۰۰ هزار تومن بشه میدن
اون قسمتموضوعات میدادن میدادیمو مینوشتیم اصلا حوصله ندارم یعنی وقت هم ندارم
بعد بخوان قوبل نکنن بیشتر اعصابم بهم میریزه
بعد 10 یا 20 تومن چیزی نیست بخوایم ساعت ها وقت نوشتن کنیم ایا قبول کنن ایا قبول نکنن اصلا مغزم نمیکشه
ولی قسمت کامنت گزاری میدونستیم که حتی اگر مسخره هم بنویسیم مثلا عدس بخاطر فلان چیز و فلان چیز خوبه و من عاشقه غذای عدس هستم :/میدونستیم این چیزارو مینوشتیم قبول میکردن ولی اون حوصله و به قول ما مازندرانیا کله زیادی میخواد که منم ندارم
از من میشنوی بگیر که نبندن
ورشکست شدن چون اونموقع میگفتن که ارهیک دوهفته دیگه پول و میریزیم نریختن بعد گفتن اره سایتو درست میکنیم که نکردن بعد اومدن چیکار کردن ؟
اومدن گفتن اره شما ادم بیارید توی کلاس های تاجر شدن شرکت کنن به ازای هر ادم یک تومن میدیم
دیگه هیچ پولی هم ندادن
پول منو دادن ولی پول خواهرمو ندادن

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
تاریخ که مهم نیست مهم نظرهایی که داده میشه هست:flowerysmile:

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
اون قسمتموضوعات میدادن میدادیمو مینوشتیم اصلا حوصله ندارم یعنی وقت هم ندارم
بعد بخوان قوبل نکنن بیشتر اعصابم بهم میریزه
بعد 10 یا 20 تومن چیزی نیست بخوایم ساعت ها وقت نوشتن کنیم ایا قبول کنن ایا قبول نکنن اصلا مغزم نمیکشه
ولی قسمت کامنت گزاری میدونستیم که حتی اگر مسخره هم بنویسیم مثلا عدس بخاطر فلان چیز و فلان چیز خوبه و من عاشقه غذای عدس هستم :/میدونستیم این چیزارو مینوشتیم قبول میکردن ولی اون حوصله و به قول ما مازندرانیا کله زیادی میخواد که منم ندارم
از من میشنوی بگیر که نبندن
ورشکست شدن چون اونموقع میگفتن که ارهیک دوهفته دیگه پول و میریزیم نریختن بعد گفتن اره سایتو درست میکنیم که نکردن بعد اومدن چیکار کردن ؟
اومدن گفتن اره شما ادم بیارید توی کلاس های تاجر شدن شرکت کنن به ازای هر ادم یک تومن میدیم
دیگه هیچ پولی هم ندادن
پول منو دادن ولی پول خواهرمو ندادن
الان چند وقته پول خواهرتا ندادن؟ایشالله که پولشا بدن🤕
اتفاقا من تو قسمت متن بودم🤣ولی خب زیاد وقتما نمیگرفت...من حساب بانکی دارم.ولی قوامین انصار..گفت برو ملی صادرات چیزی بگیر

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
الان چند وقته پول خواهرتا ندادن؟ایشالله که پولشا بدن🤕
اتفاقا من تو قسمت متن بودم🤣ولی خب زیاد وقتما نمیگرفت...من حساب بانکی دارم.ولی قوامین انصار..گفت برو ملی صادرات چیزی بگیر
از شهریور اینا......
نمیدن ورشکست شدن
اصلا اعصاب ندارم

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
چرا اعصاب نداری؟ مگه خواهرت چقدر کار کرده؟
اگه مطلب زیاد براشون جالب نبود ردش میکنن یا اینکه باید دوباره روش وقت بزارم حوصله و اعصاب ندارم برای مقاله نویسی
نمیدونم ولی زیاد نبود دوسه روز تازه بردمش داخل اراد برندینگ 100 تومن اینا کار کرده بود دیگه پنلای کاربری و بستن و نتونست کار کنه به بهاانه درست کردن سایت ها که بعدش فهمیدیم ورشکست شدن

بالا