کتاب"راهنمای دوست داشتنی بودن ب روش آدری هپبورن"اثر ملیسا هلسترن

• نویسنده موضوع ثمین
  • تاریخ شروع
ثمین

ثمین

.
ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/23
پسندها
3,565
امتیازها
113
مدال ها
6
77ee80fb073840bbbeb642d1b43ec795

کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن نوشتهٔ ملیسا هلسترن و ترجمهٔ یاسمن رضایی است، تعداد صفحات ۲۲۴ و انتشارات میلکان آن را منتشر کرده است.

بارها و بارها از آدری هپبورن خواسته شد تا زندگی نامه ی خود را بنویسد، کتابی که تعریف کننده ی شخصیت اوست، اما این بازیگر معروف و پرطرفدار هیچ گاه این کار را انجام نداد. هپبورن، زنی بسیار محبوب بود که در بازیگری، مادر بودن و فعالیت های بشردوستانه به عنوان یک الگو شناخته می شد و زندگی بسیار موفقی داشت.

این کتاب که به فلسفه ی زندگی نیز توجه ویژه ای دارد، به بررسی ریزبینانه ی مصاحبه های آدری هپبورن در طول سال های مختلف می پردازد و مخاطب را با شیوه ی نگرش این شخصیت دوست داشتنی درباره ی مسائل مختلف زندگی، همچون شغل، عشق، مادر بودن و روابط انسانی، آشنا می کند.

کتاب راهنمای دوست داشتنی بودن به روش آدری هپبورن با عکس هایی کمتر دیده شده، داستان های پشت صحنه و نظرات دوستان نزدیک هپبورن، از شخصیت واقعی این بازیگر محبوب و موفق پرده برمی دارد.

برشی کوتاه از کتاب:

بزرگترین پیروزی زندگی ام این بود که توانستم با خودم زندگی کنم، کمبودهای خودم و دیگران را بپذیرم.

از آنچه دوست دارم باشم خیلی دورم، اما بالاخره به این نتیجه رسیده ام که آنقدرها هم بد نیست ...

آخرین ویرایش:
  • ایول
واکنش‌ها[ی پسندها]: Q.T
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,519
امتیازها
113
مدال ها
6
ممنون ثمین جان
رفتم نت درباره زندگی نامه آدری هپبورن
جستجو کردم روحش شاد
اهل فیلم و سریال نیستم
ولی کنجکاو شدم دوست دارم فیلم های ایشون رو ببینم
مسری واقعا لذت بردم

Q

Q.T

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
6/10/22
پسندها
5,019
امتیازها
113
مدال ها
10
رمز دوست داشتنی بودنش قیافه شه ما هرچیم رفتاراشو تقلید کنیم فایده نداره شاید اگه ما کارایی که اون کرده رو بکنیم مردم ازمون متنفرم بشن😁

پ ن: 😁 وقتی میذاریش زشت میشه:/