کاش یکم درک کنیم هم رو

• نویسنده موضوع لییییلا
  • تاریخ شروع
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
بله کاملشو نذاشتم اولش قرص برنج خوردن بعد دار
نمی خوام فاز بد بدم اما خوب جوونامون نه امید به اینده دارن نه چیزی برای از دست دادن هیچ انتظاری ازشون نباید داشت
واااای خدایا
این چه وضعشه آخه
هیچکس جوابگو نیس🥲💔

لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93
مدال ها
3
بله کاملشو نذاشتم اولش قرص برنج خوردن بعد دار
نمی خوام فاز بد بدم اما خوب جوونامون نه امید به اینده دارن نه چیزی برای از دست دادن هیچ انتظاری ازشون نباید داشت
کاش اصلا نمیزاشتی،😐

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
حتی اگه کسی در حد توان خودش کمک کنه بازم اون جوون دست به خودکشی نمی‌زنه، تو بگو انتخابش غلط باشه، اشکال نداره فرصت شناخت بدیم فعلا نامزد تا بشناسید اون موقع که دست هم رو میشه برای هم، البته اگه مسیله عاشقی بوده ،
ولی تو این سن حساس حسم میگه درک نمی‌کنن جون ها رو خانواده ها،
حرفتون کاملا صحیح هستش و تا اونجا که شده خودم شخصا کسی که نزدیک بوده رگ زده رفتم خودمو زودتر رسوندم بردمش اورژانس به زندگی برش گردونندم بردمش باشگاه
تا اون کسی که انقدر افسردگی داشت به حدی که قصد خودکشی داشت خانوادش نگاش نمی کردن من دیدمش دستشو دراز کرد علی کمکم کن
خودم شخصا با خانوادش صحبت کردم ببریمش جایی بستریش کنیم زمان ارزونی بود که شبی 600 هزار تومن هزینش بود بردیم خوابوندیمش تا 15 روز حالش الان خوبه ازدواجم کرد الان 2 تا بچه داره

• اوه
واکنش‌ها[ی پسندها]: مانا
لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93
مدال ها
3
حرفتون کاملا صحیح هستش و تا اونجا که شده خودم شخصا کسی که نزدیک بوده رگ زده رفتم خودمو زودتر رسوندم بردمش اورژانس به زندگی برش گردونندم بردمش باشگاه
تا اون کسی که انقدر افسردگی داشت به حدی که قصد خودکشی داشت خانوادش نگاش نمی کردن من دیدمش دستشو دراز کرد علی کمکم کن
خودم شخصا با خانوادش صحبت کردم ببریمش جایی بستریش کنیم زمان ارزونی بود که شبی 600 هزار تومن هزینش بود بردیم خوابوندیمش تا 15 روز حالش الان خوبه ازدواجم کرد الان 2 تا بچه داره
خدا خیرتون بده برادر، کاش امروز یه علی هانتری سر پل می‌بود خدا خیرت بده

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
خونواده خیلی مهمه
💔💔💔💔خونواده پشت بچشون نباشن
دیگ کی میخواد به جوونا بها بده ارزش بده
اول اهمیت خونواده مهمه
بعد جامعه

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
دستتون درد نکنه
خداروشکر💔

لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93
مدال ها
3
واکنش‌ها[ی پسندها]: مانا
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
خدا خیرتون بده برادر، کاش امروز یه علی هانتری سر پل می‌بود خدا خیرت بده
قطعا همونجوری که تو خیابون برای یه دختر من چاقو خوردم داشتن دو تا دزد کیفشو میزدن جیغ میزد سر ظهر من رسیدم رفتم باهاشون درگیری پیدا کردم یکیشونو زدم اون یکی با چاقو زد تو شکم من کلی ازم خون رفت منو بردن بیمارستان 8 ساعت تو اتاق عمل بودن ببینند خون ریزی داخلی کردم یا نه اون دزدا فرار کردن مطمئن باشید اگر بودم این کارو می کردم من چیزی برای از دست دادن ندارم پشت همه جوونا هستم و خواهم بود پسر و دختر نداره همشون خواهر و برادرای من هستند

بالا