کاش یکم درک کنیم هم رو

• نویسنده موضوع لییییلا
  • تاریخ شروع
لییییلا

لییییلا

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
737
امتیازها
93
مدال ها
3
قطعا همونجوری که تو خیابون برای یه دختر من چاقو خوردم داشتن دو تا دزد کیفشو میزدن جیغ میزد سر ظهر من رسیدم رفتم باهاشون درگیری پیدا کردم یکیشونو زدم اون یکی با چاقو زد تو شکم من کلی ازم خون رفت منو بردن بیمارستان 8 ساعت تو اتاق عمل بودن ببینند خون ریزی داخلی کردم یا نه اون دزدا فرار کردن مطمئن باشید اگر بودم این کارو می کردم من چیزی برای از دست دادن ندارم پشت همه جوونا هستم و خواهم بود پسر و دختر نداره همشون خواهر و برادرای من هستند
خدا خیرتون بده

فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93
سلام به همه دوستان جان، امروز حالم گرفتس، خواستم چند کلمه صحبت کنم خودمو سبک کنم، امروز نزدیک ظهر یه دختر از رو پل خودشو انداخت پایین متاسفانه اول پل تو ماشین بودم دیدمش،😭😭😭😭😭😭 بنده خدا سنی هم نداشت شاید ۱۷،۱۸ ، خدا لعنت کنه باعث و بانیشو، خدا لعنت کنه اونی رو که اگه حتی مامان و باباش درکش نکردن هم لعنت کنه، لعنت به اونی که دلشو شکوند، شاید دوستش یا دوست پسرش، هر کسی ، کاش یاد بگیریم چطور درک کنیم طرف مقابل رو حتی اگه مخالف ماس، کاش یاد بگیریم که وقتی یه جوون میبینی تو سن حساسیه باورش کنیم، خدا لعنت کنه به باعث و بانیش، انشالله خار بشه، بی آبرو بشه، با درد بمیره ، خدا بهش آرامش نده اون کسی که فقط خودشو در نظر گرفته، خدا لعنتش کنه آون ***** رو ، خدا لعنتش کنه 😭😭😭😭😭😭
یه آدم اونم یه دختر به کجا میرسه،چقدرد درد داره که دست به همچین کاری میزنه😔

بالا