چقد من استرس دارم

• نویسنده موضوع فرشتهm71
  • تاریخ شروع
برکه جنگل

برکه جنگل

Female
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
159
امتیازها
33
هر اتفاقیم بیفته خیر و صلاحته خدا خودش خیلی خوب بلدیه چیو کجاو کی به کی بده یا نده راضی باش به رضای خودش بهترین و بموقع ترینشو تقدیمت میکنه❤❤❤😍

فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,297
امتیازها
113
مدال ها
12
سلام فرشتع جون
هر اتفاقیم بیفته خیر و صلاحته خدا خودش خیلی خوب بلدیه چیو کجاو کی به کی بده یا نده راضی باش به رضای خودش بهترین و بموقع ترینشو تقدیمت میکنه❤❤❤😍
ان شاءالله که خیره من خیلی مشکلات و درد و تحمل کردم دکتر بهم گفته بود اصلا با دارو و طبیعی باردار نمیشم اون اول میکرو اینجکشن برام نوشته بود مرحله بعد از iui و ivf یعنی اینها هم جواب نمیده ولی با دارو سه بار باردار شدم و سقط شد یکیشون 21 هفته بود

ولی این یکی رو بدونه هیچ دارویی باردار شدم درست زمانی که فکر نمیکردم ان شاءالله مشکلی نباشه

• بوس چشمکی
واکنش‌ها[ی پسندها]: ثمین
برکه جنگل

برکه جنگل

Female
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
159
امتیازها
33
ان شاءالله که خیره من خیلی مشکلات و درد و تحمل کردم دکتر بهم گفته بود اصلا با دارو و طبیعی باردار نمیشم اون اول میکرو اینجکشن برام نوشته بود مرحله بعد از iui و ivf یعنی اینها هم جواب نمیده ولی با دارو سه بار باردار شدم و سقط شد یکیشون 21 هفته بود

ولی این یکی رو بدونه هیچ دارویی باردار شدم درست زمانی که فکر نمیکردم ان شاءالله مشکلی نباشه
به به 😍😍واییی انقد دلم میخاد یه نینی بغل بگیرم یکم بچلونمششش اطرافیانمون بچه نداریم

ایشالاا ک خیرههه 😍❤

ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,785
امتیازها
113
مدال ها
6
نمیشه نمیتونم اروم باشم تا ١٨ هفته دق نکنم خوبه جلو بقیه میخندم میگم همه چی خوب بود ولی توی تنهایی همش گریه میکنم
چرا دق کنین مگه چی شده که به گفته یه دکتر🤔؟گریه کردن خوبه دله آدم سبک میشه.ولی استرس هم به خودتون ضرر داره هم واسه بچه تون.استرس زیاد میدونین که واسه جنین هم تا۹ماهگی هم بعد ۹ماهگی ضررداره.پس اگه بچه تون براتون مهمه لطفا استرسو بزارین کنار.

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,211
امتیازها
113
مدال ها
17
فرشته جانم ب حکمت خدا شک داری! مطمئن باش بهترین اتفاق واست میافته
اصلا اصلا اصلا نگران نباش خوب
الان استرس شما ب جنین هم منتقل میشه
وقتی با دکتر و فلان قسمت نبوده بمونه پس بسپار ب خود خدا ک بدون هیچ دکتر و دارویی این فرشته کوچولو گذاشته توی دامنت
هیچ وقت هیچ وقت ناامید نشو از رحمت خدا جانم

ملودی

ملودی

- متعـهد به 'تو' 💍🦋🤍•
تاریخ ثبت‌نام
26/2/23
پسندها
354
امتیازها
63
مدال ها
1
سلام ب روی ماهت خوبم به خوبیت گیانم
خدانکنه
الهی سالم بغل بگیری

وای عزیزم چرا نیروی منفی میدی ان شاءالله که صحیح و سلامت بدنیا میاد کوچولوی ناز همیشه نفوس خوب بزنید و بگید که خوبید .😍😍

🤨 ببینمت
انرژی منفی چرا میدی تو
هیچیییییی نمیشه

پالس منفی نباش جونم دیگ
عه
همه چی خوب پیش میره جونم

دعا کنید بمونه برامون 🥺 خیلی دوسش دارم از الان با ذره ذره ی وجودم حسش میکنم ❤️ شده یه تیکه از وجودم 💞

هلنم

هلنم

جیران خیلی دوستم داره❤️
تاریخ ثبت‌نام
5/12/22
پسندها
2,868
امتیازها
113
مدال ها
10
اعتصامی

اعتصامی

دردت وَه گیانم هلنم
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,233
امتیازها
113
مدال ها
6
دعا کنید بمونه برامون 🥺 خیلی دوسش دارم از الان با ذره ذره ی وجودم حسش میکنم ❤️ شده یه تیکه از وجودم 💞
چشم حتما
الهی سالم بغل بگیری😍💕

فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,297
امتیازها
113
مدال ها
12
عزیزم چرا اینقدر استرس داری ان شاءالله میمونه

دکتر خودم تا ١۴ نیست واسه یه کارشناس مامایی فرستادم گفت 24 درصد ممکنه مشکل قلبی باشه ممکنه هم خطا باشه چون همه چیش خوب بود مشکل سندرم هم نداشت خداروشکر