چقد من استرس دارم

• نویسنده موضوع فرشتهm71
  • تاریخ شروع
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,521
امتیازها
113
مدال ها
6
ناصر خان

ناصر خان

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
18/2/23
پسندها
1,787
امتیازها
113
مدال ها
6
سعی میکنم حالم خوب باشه دو نفر تو نینی سایت این مشکل و داشتن واسه ٣ چهار سال پیش بوده الان جواب نمیدن
فرشته خانوم شرمنده من نظر میدم.میخوام بگم که ،به چن تا از فامیلهای من همین چیزو گفتن که به شما گفتن به یکیشون گفته بودن قلبش سوراخه .به یکیشون گفتن قلبش نامیزان میزنه.رفتن اکو قلب سالم بودن اونام مثل شما استرس داشتن به خدا من گفتم هیچ چیزشون نیست ولی اونا باور نکردن فقط و فقط استرس گریه اینا .الان در مورد شما اولا استرس که واسه بچه کاملا ضرر داره خودتون بهتر میدونین.دوما بسپارین دست خدا به خدا پناه ببرین هر چی اون بخواد همون میشه چه به ضرر چه به خیر آدم.نمیدونم چرا این حرفا رو میزنن حرفایه الکی خدا میدونه.به عنوان یه برادر ازتون خواهش میکنم اصلا نه استرس نه گریه هیچی فقط وفقط دعا .وبه زندگی عادتون ادامه بدین. انشاالله همیشه شاد باشین.بازم از شما ودوستان معذرت میخوام که اینجا نظردادم بی ادبی کردم

تبسم288

تبسم288

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
276
امتیازها
63
مدال ها
2
نترس عزیزم ان شاءالله که مشکلی نیست و سالمه تازگیها خیلی توی غربالگری می شنویم که یه چیزی درست نیست ولی نی نی ها سالمن وقتی به دنیا میان .یکی از دوستام گفتند که باید بچش سقط بشه ولی سقط نکرد بچه سالم سالم به دنیا اومد .بسپار به خدا امیدت و از دست نده عزیزم .😍😍

ه

هلنم

گلاره چاو سایت
تاریخ ثبت‌نام
5/12/22
پسندها
2,842
امتیازها
113
مدال ها
11
احتمال مشکل قلبی وجود داره ۵ هفته دیگه اکو قلب جنین باید بدم 😭
خودت میگی احتمال!
درست و غلطش مشخص نیس حالا
ب خیلیا میگن نینی مشکل داره و حتی گفتن باید سقط بشه
ولی تا خدا نخواد هیچی نمیشه خب؟

فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,293
امتیازها
113
مدال ها
13
فرشته خانوم شرمنده من نظر میدم.میخوام بگم که ،به چن تا از فامیلهای من همین چیزو گفتن که به شما گفتن به یکیشون گفته بودن قلبش سوراخه .به یکیشون گفتن قلبش نامیزان میزنه.رفتن اکو قلب سالم بودن اونام مثل شما استرس داشتن به خدا من گفتم هیچ چیزشون نیست ولی اونا باور نکردن فقط و فقط استرس گریه اینا .الان در مورد شما اولا استرس که واسه بچه کاملا ضرر داره خودتون بهتر میدونین.دوما بسپارین دست خدا به خدا پناه ببرین هر چی اون بخواد همون میشه چه به ضرر چه به خیر آدم.نمیدونم چرا این حرفا رو میزنن حرفایه الکی خدا میدونه.به عنوان یه برادر ازتون خواهش میکنم اصلا نه استرس نه گریه هیچی فقط وفقط دعا .وبه زندگی عادتون ادامه بدین. انشاالله همیشه شاد باشین.بازم از شما ودوستان معذرت میخوام که اینجا نظردادم بی ادبی کردم
نمیشه نمیتونم اروم باشم تا ١٨ هفته دق نکنم خوبه جلو بقیه میخندم میگم همه چی خوب بود ولی توی تنهایی همش گریه میکنم

فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,293
امتیازها
113
مدال ها
13
خودت میگی احتمال!