بخوانید وحید مرادیم شاکی شدم❌⚔️

• نویسنده موضوع وحید مرادی
  • تاریخ شروع
وحید مرادی

وحید مرادی

Male
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
26/10/22
پسندها
237
امتیازها
28
بله امروز چند ساعتی پس ۲۰ روز آمدم سایت و دیدم که آبجی مینام تعلیق شدن از آبجیان دیگه جویا شدم و دیدم تو تاپیک ها که گفتند این آبجیمون بیگناه بودن😡⚔️😡
ظاهرا این طور که مشخص شده آقای قوقاز رفتند تو تاپیک این آبجیمون که مخصوص به خواهران زده و در صورتی که اصلا نباید میرفتند و اول شروع کردن به اذیت کردن و غیره آبجیمون مینا هادیان که چند بار محترمانه به این آقا گفتند نیا تو تاپیک ها من و برو بیرون و اذیت نکن ولی این آقا ادامه دادن و رو اعصاب آبجیمون رفتند و غیره و در نهایت آبجیمون مینا چون نتونستند ایشون رو از تو تاپیکشون پرتش کنند بیرون و خود این آقا هم نرفتند بیرون بعد آبجی مینامون شروع کردن بد و بیراه گفتن و بازم این آقا ول کن نبودند و اذیتش کردند و در نهایت خیلی نا عادلانه این آبجیمون تعلیق شدن😡⚔️😡
بیش تر تجسس کردم و جویا شدم از آبجیان گلم و تهش به این نتیجه رسیدم که این آقا دایم کارشون اذیت کردن و غیره خانم ها هست پس قطعا مقصر ایشون هستند😡⚔️😡
خاستم به این آقا بگم آبجی مینا رو من کاملا میشناسم پاش بیفته ۱۰ تا مرد رو یه تنه حریف و زیر بار حرف زور و هیچ مردی نمیره و نخاهد رفت😡⚔️😡
ببین داداش وقتی ارزش و حد و حریم خودت و حرف زدنت و این موارد رو حفظ نکنی و فرهنگ درستی نداشته باشی تو این طور تاپیک ها میری مطمنا آبجیامون باهات برخورد میکنند😡⚔️😡
البته این حرفام با اون آقا آریا هم هست که تو اون تاپیک آبجیمون مینا بودند😡⚔️😡
حالا مسئله اصلی این جاست که چرا با این داستان ها مدیران با آقایون برخورد نکردند و تعلیقشون نکردند خوب پشت حق هم نیستید شما فقط پشت آقایون هستید😡⚔️😡
ببین داداشان از این ساعت به بعد کوچکترین آزار و اذیتی برای خانم ها سایت و آبجیان گلم بوجود آوردین با من طرف هستید رسما میزنم کتلتتون خواهم کرد😡⚔️😡
تصمیم دارم با لیلای ووشو کار و آبجیان گلم بریم با نبرد با کشور کدرگون و این کشور رو به تسخیر خودمون دربیاریم هر کی حاضر اعلام کنه تا همین صبح فردا حمله رو شروع کنیم😡⚔️😡 @لییییلا
حالا این تعداد آبجیان گلم رو از تو اون تاپیک اون آبجیمون مینا هادیان این جا تگ میکنم و میخام همه تون رو تور کنم واسه جنگ اگه هستید و حاضرید اعلام کنید با شمشیر🌺😡💐⚔️😡😆
زنده باد این آبجیمون @Minahadian 🌺💐🌺
@مانا @هلن @اعتصامی @شادمهر♡ @ماهی @بهار زندگی @آفتابگردان @بهاره @مامان کوچولو @شادی @خوشگل عالم @فروزان @فرشته کوچولو @ساره @ماه نقره ای @الناز💔 @بانو_ملکه @زیتون @نیلی @دخترلاکچری @فریماه @پر پرواز🕊 @آنجل @نگار @فسفور سوزونده👊🏿 @sahar @mehranehasali @Q.T @Taylor Swift @nik cham @dancer. giril @Nazbanoo @Hanieh @Vafa68 @Avakin @soroor @Adel @MINISH @Aram1
این کلیپ کوتاه از خودم که نایاب مجددا میزارم برا اون آبجیان گلم که ندیدن ببینید من عقاب ایرانم😡⚔️😡⚔️😡

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
سلام سلام داداش وحید
خوشی سلامتی؟؟

Q

Q.T

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
6/10/22
پسندها
5,019
امتیازها
113
مدال ها
10
مرده ی اون وغیره گفتنت شدم:(12):

bahar

bahar

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/10/22
پسندها
2,636
امتیازها
113
خیلی خوش اومدی کجا بودی داداش ببینی با من چه کردند 😫:girl-cray::p.s.smi-1-(20):

وحید مرادی

وحید مرادی

Male
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
26/10/22
پسندها
237
امتیازها
28

وحید مرادی

Male
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
26/10/22
پسندها
237
امتیازها
28

bahar

کاربر شهروند
Ms
تاریخ ثبت‌نام
7/10/22
پسندها
2,636
امتیازها
113
Q

Q.T

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
6/10/22
پسندها
5,019
امتیازها
113
مدال ها
10
ادمین اومد اگه این تاپیکم بترکونه

هیچ کاری از دستم برنمیاد :p.s.smi-1-(20):

وحید مرادی

وحید مرادی

Male
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
26/10/22
پسندها
237
امتیازها
28
خوب آبجی اصلا خودت رو اذیت نکن خودم حسابش رو میزارم کف دستش و آنتنش رو برات میارم تا بری تو میدان شهر آویزونش کنی تا عبرت بقیه مردها بشود😡⚔️😡