نمونه بارز....

• نویسنده موضوع خدیجه نره با شتر گازی....
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
خدیجه نره با شتر گازی....

خدیجه نره با شتر گازی....

Female
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
10/11/22
پسندها
24
امتیازها
3
تازه ما نمیریم به سمتشون و اون ها میاند بسمت ما و ول کن نیستند
دیگه فکرش رو بکنید ما بریم به سمتشون چی میشه
یعنی کافیه یکم شل بیای تو همون مجازی رسما و کتبا باردار شدی
تازه این پسرا نمیتونند خودشون رو به گوگل ثابت کنند که ما ربات نیستیم
بعد میخان به ما خودشون رو ثابت کنند که پسر پیغمبر هستیم و عالی هستیم و هدف بد و شوم و غیره با ماها ندارن
ایشون هم خیلی پیام میداد و سماجت داشت تا دوست بشه با من و ادامه مراحلش ولی اینکه با یه حرف و یه حرکت زدم نابودش کردم پیام رو سین کرد و دیگه خفه خون گرفت دمش رو گذاشت رو کولش و رفت که رفت ناپدید شد🤣

Screenshot
@مانا @لییییلا @هلن @اعتصامی @شادمهر♡ @بهار زندگی @آفتابگردان @شادی @خوشگل عالم @ماه نقره ای @بانو_ملکه @الناز💔 @نیلی @Hanieh @Nazbanoo @Q.T @MINISH @Adel @soroor @Avakin @sahar @دیانا @فروزان @زیتون @دخترلاکچری @فریماه @ساره @پر پرواز🕊 @شقایق @Vafa68 @nik cham

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
اینجا جای توهین و نژاد پرستی و جنسیت برتری نیست اگر همچین افکاری دارید لطفا خروج رو بزنید اینجا جای شما نیست

• ایشش
واکنش‌ها[ی پسندها]: MINISH
nik cham

nik cham

Female
تاریخ ثبت‌نام
19/10/22
پسندها
124
امتیازها
33
تازه ما نمیریم به سمتشون و اون ها میاند بسمت ما و ول کن نیستند
دیگه فکرش رو بکنید ما بریم به سمتشون چی میشه
یعنی کافیه یکم شل بیای تو همون مجازی رسما و کتبا باردار شدی
تازه این پسرا نمیتونند خودشون رو به گوگل ثابت کنند که ما ربات نیستیم
بعد میخان به ما خودشون رو ثابت کنند که پسر پیغمبر هستیم و عالی هستیم و هدف بد و شوم و غیره با ماها ندارن
ایشون هم خیلی پیام میداد و سماجت داشت تا دوست بشه با من و ادامه مراحلش ولی اینکه با یه حرف و یه حرکت زدم نابودش کردم پیام رو سین کرد و دیگه خفه خون گرفت دمش رو گذاشت رو کولش و رفت که رفت ناپدید شد🤣

مشاهده فایل‌پیوست 4665@مانا @لییییلا @هلن @اعتصامی @شادمهر♡ @بهار زندگی @آفتابگردان @شادی @خوشگل عالم @ماه نقره ای @بانو_ملکه @الناز💔 @نیلی @Hanieh @Nazbanoo @Q.T @MINISH @Adel @soroor @Avakin @sahar @دیانا @فروزان @زیتون @دخترلاکچری @فریماه @ساره @پر پرواز🕊 @شقایق @Vafa68 @nik cham
خوبش کردی😂😂😂🤦‍♀️

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا