نظرسنجی از همه بچه ها برای فعالیت

• نویسنده موضوع Reza
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
_Shayan_

_Shayan_

تاریخ ثبت‌نام
4/9/22
پسندها
23
امتیازها
3
درسته عزیزم تاپیکا نباید به حاشیه کشیده بشه ولی حتی این قانون گذاشته شده که تو تاپیک حتی نگیم مفید بود یا تشکر کنیم یا تشویق کنیم خب این دیگه به حاشیه کشیده نمیشه مثلا من از تاپیک شما خیلی خوشم اومده پست میزارم تاپیکتون عالی بودچه اشکالی داره
میتونید از گزینه «پسندیدم» استفاده کنید.

• گل
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,419
امتیازها
113
مدال ها
6
به نظر من هر ۳ تاش کنار هم در بخش های مختلف فروم ممکنه
به عنوان مثال در بخش های آموزشی فقط آموزش
در تاپیک های راهنمایی ، آموزش + گفتگو
بحث آزاد در گفتگو آزاد
همین الان فروم توانایی هندل کردن ۳تاش رو داره.
سلام نظر منم همینه فکر کنم بقیه بچه ها هم موافق باشن
میتونید از گزینه «پسندیدم» استفاده کنید.
اینجوری مطالب مفید تر مشخص میشن به قول دوستمون اگر راجب رنگ مو مطلبی هست و دوست دیگه ای بیاد نظر بده که آره منم استفاده کردم اینجوری اگر استفاده بشه بهتره خوب این پست مفید هست اما اگر هزار تا پست تشکر باشه این پست مفید قایم میشه و به چشم کاربرای دیگه نمیاد

ساره

ساره

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
9/10/22
پسندها
1,060
امتیازها
93
مدال ها
6
سلام صبحتون بخیر.
خداروشکر به نظرم انجمن داره خوب و درست پیش میره،گفتگو و اموزش در کنار هم عالیه.
نکته ای داشتم در مورد اطلاعیه دیشب و پست اسپم... منم موافقم با این مطلب اما گاهااا احساس یا جمله کوتاه مدنظرمون نمیشه با این شکلکهای محدودتون بیان کرد.... پس لطفا در صورت امکان به تعداد ایموجی ها اضافه کنید... مثل سپاسگزارم، لاله واژگون و..مثلا...🙏🏻👌🥀

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
درود بر شما
انجمن سایت ست ست یه روزی امد هر بخش جدا داشت اما بیشتر تو زمینه نرم افزارهای جدید بازیهای جدید اموزشها در مورد همه چیز و مهمترینش تو زمینه ماهواره و مشکلاتش داشت فعالیت می کرد
کاربراش خیلی زیاد شده بودن انقدر حجمش زیاد شده بود که دیگه تو تاپیکها حرف میزدند بحث می کردن تو زمینه اسکاینت نت ماهواره ای که بشه فقط دریافت داشت ولی نتونی چیزی ارسال کنی
به قدری پاتوق شده بود شلوغ شده بود سایت که دیگه از یه زمانی تعیین کرد حدود 20 سال پیش باید برای ثبت نام سالی 100 هزار تومن حق اشتراک بدید
توش بحث در مورد همه چیز بود اسپم های زیاد گپ همه چیز
مهمترینش این بود اپلودسنتر داشت که باید نرم افزارهای جدید رو توش مستقیم می کردن که بتونند توی بخشهای جدید بزارن نه لینک دانلود رو از سایت دیگه میزاشتن تو سایت مثل سافت گذر
خلاصه دستشون حسابی باز بود تا اینکه سایت کشیده شد سمت سیاست برای همیشه بستنش باز با نام عصر جوان امد بازم نتونستند هندلش کنند سر بحث نمی دونم چی که دیگه بسته شد برای همیشه

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,419
امتیازها
113
مدال ها
6
ما هم خوب بود که میتونستیم توی یک بحث تخصصی کار کنیم البته قصد اول سایت همین بود که متاسفانه نشد ادامه بدیم برای همین عمومی شد

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6
بنظر من سایت شما همین الان عالیست.

• گل
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6
جدی می گویم.یک بررسی کوچک انجام دادم و تاکنون به این نتیجه رسیدم که وطن وی در بین همه ی سایت های امثالش بهترین بوده.

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,419
امتیازها
113
مدال ها
6
جدی می گویم.یک بررسی کوچک انجام دادم و تاکنون به این نتیجه رسیدم که وطن وی در بین همه ی سایت های امثالش بهترین بوده.
کلی ذوق کردیم

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6
بهترین کیفیت رو داره.بقیه ی سایت ها یک خرده هنگی داشت.از لحاظ رنگ بندی بهترینه.روان تر و کاملتره.

• لایک
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا