نحوه برخورد با همسر عصبانی.. 🦋

• نویسنده موضوع sahar♡
  • تاریخ شروع
sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
تکنیک فن بیان درست با همسر بد دهان

١_ اگر همسر بددهانی دارید اولین توصیمون بهتون تکنیک "در و دروازس"
یعنی باید یاد بگیرید که بعضی چیزهارو نشنیده بگیرید ازش و اجازه بدید تا عصبانیتش فروکش کنه!

پس👇

اکیدا جواب دادن و خدای نکرده متقابلا بددهانی درمقابل بددهانی ممنوع❌

٢_ سعی کنید خودتون رو آروم اما ناراحت نشون بدید که متوجه بشه آروم هستید و قصد مقابله ندارید و از طرفی هم ناراحت بخاطر شنیدن حرفهاش هستید!

٣_ روش آخر که اکثر روانشناسها پیشنهاد میکنند هم اینه که : بهش بگید " عزیزم من میدونم الان عصبانی هستی و چند ساعت بعد بخاطر حرفات کاملا پشیمون میشی ؛ بخاطر همین ترجیح میدم برم تو اتاق هروقت حالت بهتر شد میام.

مطمئن باشید ترک محل موثر از موندن و مشاجرس.

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
تکنیک اول واقعا جواب میده همسر من از یه فرد پرخاشگر و بد دهان تبدیل به یه گربه ملوس ساکت شده، چون هر چی هم داد میکشید میدید من عکس العملی نشون نمیدم فهمید از این طریق راه به جایی نمیبره حتی حرفهاش شنیده هم نمیشه

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
تکنیک اول واقعا جواب میده همسر من از یه فرد پرخاشگر و بد دهان تبدیل به یه گربه ملوس ساکت شده، چون هر چی هم داد میکشید میدید من عکس العملی نشون نمیدم فهمید از این طریق راه به جایی نمیبره حتی حرفهاش شنیده هم نمیشه
احسنت درود ب صبرخودت عزیزم ❤️ قطعا اذیت شدی خیلی اما به نتیجه الانش میارزه

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
احسنت درود ب صبرخودت عزیزم ❤️ قطعا اذیت شدی خیلی اما به نتیجه الانش میارزه
خیلی طول کشید تا متوحه بشم همجوابی باهاش کارو بدتر میکنه ولی بالاخره متوجه شدم

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,248
امتیازها
113
مدال ها
16

یعنی باید یاد بگیرید که بعضی چیزهارو نشنیده بگیرید ازش و اجازه بدید تا عصبانیتش فروکش کنه!

پس👇

٢_ سعی کنید خودتون رو آروم اما ناراحت نشون بدید که متوجه بشه آروم هستید و قصد مقابله ندارید و از طرفی هم ناراحت بخاطر شنیدن حرفهاش هستید!

٣_ روش آخر که اکثر روانشناسها پیشنهاد میکنند هم اینه که : بهش بگید " عزیزم من میدونم الان عصبانی هستی و چند ساعت بعد بخاطر حرفات کاملا پشیمون میشی ؛ بخاطر همین ترجیح میدم برم تو اتاق هروقت حالت بهتر شد میام.

تکنیک اول من تا نیم ساعت سکوت..تکنیک دوم..بس میکنی یا نه ..تکنیک سوم ..یه چندتا فحش میدم..اروم میشه🙄این مرحله سوم شاید ۷ الی ۸ ساعت بعدش اتفاق بیفته..و همیشه به روش سوم ختم میشه

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,200
امتیازها
113
مدال ها
18
تکنیک اول من تا نیم ساعت سکوت..تکنیک دوم..بس میکنی یا نه ..تکنیک سوم ..یه چندتا فحش میدم..اروم میشه🙄این مرحله سوم شاید ۷ الی ۸ ساعت بعدش اتفاق بیفته..و همیشه به روش سوم ختم میشه
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 درود برتو کلا تکنینک‌ها رو زیرسوال بردی

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
فاطمه لنتی😆😂😂😂

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3

پس👇

خیلی سخته

شاید برای من سخت باشه :sharmandegi:

بالا