من شیفته‌ی زنان تلاشگرم.🦋

• نویسنده موضوع sahar♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 4
  • بازدیدها 139
  • برچسب‌ها
    نی نی سایت
sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18

من شیفته‌ی زنان تلاشگرم. زنانی که منتظر نمانده‌اند یک مرد از راه برسد و آنان را خوشبخت کند، زنانی که با تمام سختی، روی پای خودشان ایستاده‌اند، زمین خورده و بلند شده‌اند. من شیفته‌ی لبخندهای معصومانه و تواَم با اقتدار زنانی‌ام که بارهای سنگین‌تر از طاقتشان برداشته‌اند و مسئولیت‌های فراتر از توانشان به عهده گرفته‌اند و شبیه به جنگجوی میدانی‌ خالی از هم‌رزم، به پیکار با مشکلات، قضاوت‌ها و سختی‌های روزگار برخاسته‌اند.
من شیفته‌ی زنانی‌ام که بیش از آن‌که پنا‌ه‌برنده باشند، پناه دهنده‌اند و بیش از آنکه گلایه کنند، تلاش می‌کنند و بیش از آنکه منتظر بمانند، می‌ایستند و حقشان را از میان چنگال‌های تیز و بسته‌ی روزگار می‌گیرند، هرچقدر شکسته، بلاتکلیف و غمگین باشند...
من شیفته‌ی ظرافتی‌ام که در عین جسارت و غرور اتفاق می‌افتد و شیفته‌ی قدرتی‌ام که از چشم‌های مهربان و احساسات ظریف یک زن، انتظار نمی‌رود!
من شیفته‌ی آنانی‌ام که وقتی همه می‌گویند نمی‌شود؛ کفش‌های آهنین‌شان را می‌پوشند و به دلِ ماجرا می‌زنند تا ثابت کنند می‌شود! تا ثابت کنند می‌توان محال‌ترین‌ها را با نیروی شگرف خواستن و تلاش کردن، به دست آورد.
شیفته‌ی زنانی‌ام که ظریف خطابشان کردند و آن‌ها با تمام قدرت، ثابت کردند که به ظرافت نیست! عظیم‌ترین اتفاقات و رویدادهای جهان، از شاهرگی ظریف اما سخت می‌گذرد. آنان که خودشان را باور داشتند و عزتمندانه زیستند و میانگین جسارت و اقتدار و زیباییِ جهان را ارتقا دادند و نور بودند، وقتی که جهان را تاریکی و ناامیدی و رکود، احاطه کرده بود
IMG 20240130 010409 317

دعاکنیدبرام

دعاکنیدبرام

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
23/11/23
پسندها
227
امتیازها
93
مدال ها
6
ولی برای خوشبختی شوهر خوب هم لازمه.
ادم تنها همه ثروت دنیا رو هم داشته باشه، باز هم خوشبخت نیست.
همه چیز که فقط تحصیلات و پول نیست.
اون مادری که سعی میکنه فرزندان خوبی تربیت کنه و اون خانمی که با خونه داری و اخلاق خوب، شوهرش رو راضی و علاقه مند به زندگی و خونواده نگه میداره هم تلاشگره.
.....
پ ن: واقعا عجیبه! اگه یک مرد بیاد بگه من خودم به همه چیز میرسم و نیازی به زن و ازدواج ندارم، مردم بهش میگن اشتباه میکنی ولی اگه یک زن بیاد بگه من خودم به همه چیز میرسم و نیازی به شوهر و ازدواج ندارم، مردم بهش افرین میگن! در حالی که این دوتا مثل هم اند.

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
ولی برای خوشبختی شوهر خوب هم لازمه.
ادم تنها همه ثروت دنیا رو هم داشته باشه، باز هم خوشبخت نیست.
همه چیز که فقط تحصیلات و پول نیست.
اون مادری که سعی میکنه فرزندان خوبی تربیت کنه و اون خانمی که با خونه داری و اخلاق خوب، شوهرش رو راضی و علاقه مند به زندگی و خونواده نگه میداره هم تلاشگره.
.....
پ ن: واقعا عجیبه! اگه یک مرد بیاد بگه من خودم به همه چیز میرسم و نیازی به زن و ازدواج ندارم، مردم بهش میگن اشتباه میکنی ولی اگه یک زن بیاد بگه من خودم به همه چیز میرسم و نیازی به شوهر و ازدواج ندارم، مردم بهش افرین میگن! در حالی که این دوتا مثل هم اند.
اونکه صدالبته تنهایی برای خدا خوبه فقط
یارِخوب هم جزء واجباته
اما ممکن طرف متاهل هم باشه ولی روی پای خودش وایساده باشه متکی ب جیب شوهر نباشه میشه تلاشگر خانمی ک تنهاس و موفق هم میشه تلاشگر.
حتما اون تنهایی منظور نبوده اون قوی بودنه و متکی ب خودمون بودنه هدف عزیزم
من شیفته‌ی ظرافتی‌ام که در عین جسارت و غرور اتفاق می‌افتد ممکنه اشاره ب یک مادر بدای تربیت بچه و یک زن نمونه ک واسه زندگیش تلاش میکنه باشه❤️

دعاکنیدبرام

دعاکنیدبرام

Ms
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
23/11/23
پسندها
227
امتیازها
93
مدال ها
6
اونکه صدالبته تنهایی برای خدا خوبه فقط
یارِخوب هم جزء واجباته
اما ممکن طرف متاهل هم باشه ولی روی پای خودش وایساده باشه متکی ب جیب شوهر نباشه میشه تلاشگر خانمی ک تنهاس و موفق هم میشه تلاشگر.
حتما اون تنهایی منظور نبوده اون قوی بودنه و متکی ب خودمون بودنه هدف عزیزم
یعنی زنان خانه دار تلاشگر نیستند و زن حتما باید شاغل باشه؟ این حرف غلطه. زنان خانه دار هم خیلی زحمت میکشند. همون کارهای خونه و تربیت بچه کلی کار داره.

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
یعنی زنان خانه دار تلاشگر نیستند و زن حتما باید شاغل باشه؟ این حرف غلطه. زنان خانه دار هم خیلی زحمت میکشند. همون کارهای خونه و تربیت بچه کلی کار داره.
خانم های خونه دار که شغلشون سخت تره ۲۴ساعته اس کارشون
من منظورم کلا خانم های قوی و مستقل چ مادر چ شاغل چ خانه دار