متن و جملات عاشقانه کوتاه، بلند و زیبای پاییزی برای همسر

• نویسنده موضوع Reza
  • تاریخ شروع
Reza

Reza

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
متن عاشقانه پاییزی برای همسر
عشق تو مانند باران پاییزی بر من می بارد، صدای تو مانند نسیم پاییزی در گوش من است.

///////////

غم انگیز است پاییز و غم انگیز تر

وقتی تو باشی و من برگ ها را با خیالت تنها قدم بزنم …

///////////

اگر رفتی من ناگهان پاییز می شوم، باران روی گونه هایم می بارد.

///////////

در حالی که لبانت می خندد، من از پاییز در چشمانت می ترسم.

///////////

مثل باران پاییزی بر دلم باریدی، وقتی دستانت در دستانم بود هرگز سردم نبود.

///////////

به یاد رسم دلتنگی به یاد لحظه هایم باش

در این پاییز تنهایی تو تنها آشنایم باش

///////////
دلتنگی برای تو مثل صدای خش خش راه رفتن روی برگ های افتاده در پاییز. اگر به من دست نزنی، صدایی در نمی‌آورم، اما وقتی قلبم را فشار می‌دهی، تمامش می‌شکند.

///////////

پاییز هم با همه دلتنگی ها و هوای غم بارش

می تواند دلگرم کننده باشد اگر

دلخوشی باشد ، صفا باشد، دوستی و صمیمیت باشد

و عشقی که گونه هایت را گرم و دلت را سرخ نگه دارد

///////////

تا زمانی که تو همه چیز من شدی، فهمیدم که هیچی ندارم. وقتی با تو آشنا شدم و همسرم شدم، تمام ابرهای غم زندگیم از بین رفت. تو بادهای خوشبختی را به دنیای من آوردی.

///////////

در یک پاییز بیا پیش من، عشقم، دستانم را در کف دستت گرم کن، بیا باران را با هم تماشا کنیم که پنجره ما را خیس می کند. من همیشه از فصل ها در پاییز با شما خواهم بود.

///////////

یک روز پاییزی تو را دیدم، عشق من، تو تمام غم برگهای ریخته شده را از من گرفتی. گلهای دنیای من شکوفا شدند، خورشید دوباره طلوع کرد. با آرزوی اینکه خورشید هرگز غروب نکند، شادتر از قبل خواهید بود.

///////////

آنها به من گفتند که بهشت در این زمین نیست. آنها اشتباه می کردند، من هر بار که به چشمان تو نگاه می کنم، بهشت را می بینم و نمی خواهم تا آخر عمر آن را ترک کنم.

///////////
متن کوتاه عاشقانه پاییزی برای همسر
دوستت دارم با عشقی پاک و پاک مثل هر قطره باران پاییزی که بر مژه هایت می بارد.

///////////

آرامش را در قلبت در صدای باران پاییزی یافتم که هماهنگ مانند نت های موسیقی می بارید.

///////////

دوستت دارم با عشقی به شدت باران های پاییزی.

///////////

عاشق که باشی ، پاییز که باشد

باران که ببارد انار که هیچ،

سنگ هم اگر باشی

دلت ترک میخورد…

///////////

تو با شهریور چه کرده‌ای!؟

بوی پاییز عاشقانه را

به خود گرفته..

صدای برگ‌ریزان را

از میان موهایم می‌شنوم

دستان توست

که نمی‌گذارد خزان شوم

///////////

پاییز شاید

همین دختر خجالتی روبروی توست

که وقتی می‌ گویی دوستت دارم

صورتش گل می‌ اندازد و هزار رنگ‌ میشود

///////////

پاییز دوست‌ داشتنی است چون تو که دوستش داری

مثل باران که زیباست، چون تو که زیبایی

///////////

پاییز شده و خرمالو های لبانت گل انداخته

مرا به نوبرانه ای گس مهمان کن

///////////

متن زیبای عاشقانه پاییزی برای همسر
هر پاییز یک انکار است. پاییز زمانی است که آنهایی که از عشق خسته شده اند مانند درخت امید خود را از دست می دهند.

///////////

یک روز پاییزی بیا، عشقم، دستم را بگیر تا امیدهایم از بین رفته اند. بگذار عشقمان مثل گلی بشکفد که با وجود باران های پاییزی هرگز پژمرده نمی شود.

///////////

در یک صبح غمگین شهریور شروع به دوست داشتنت کردم. پاییز بود اما گل های بهاری دیگر در دلم شکفته بودند.

///////////

پاییز مثل باری است بر دوش یک عاشق خسته. عشقش را چنان در دلش نگه می دارد که گویی با کوچکترین نسیمی برگ هایش می ریزد.

///////////

لطفا یک پاییز را پشت لبخند گرمتان پنهان نکنید. این بار بدون تو نمی توانم سرما را تحمل کنم.

///////////

پاییز خوب است،

پاییز عاشق است،

عاشقی کن، پنجره ات رابه رویش باز کن،

هوا هم هوایی شده است، دلش عاشقی میـــخواهد.

///////////
من هر روز صبح که از خواب بیدار می شوم به تو فکر می کنم و لبخندی که بر لبانم می آوری تمام روز باقی می ماند. صبح بخیر عشق من!

///////////

شاید امروز باران ببارد، اما به لطف شما، من فقط آسمان آفتابی را می بینم. شما همیشه روز من را روشن خواهید کرد. صبح بخیر!

///////////

همیشه دوست دارم اولین صدایی باشم که در صبح می شنوید و آخرین صدایی که در شب می شنوید. صبح بخیر!

///////////

حتی اگر فصل پاییز باشد، لبخند تو بهار را در دلم بیدار می کند. صبح بخیر فرشته ی من!

///////////

دوست داشتنت

سحرخیز ترین حس دنیاست

که صبح ها

پیش از باز شدن چشم هایم

در من بیدار میشود…

///////////

هر صبح

زندگی برای ادامه پیدا کردن

به دنبال بهانه می‌گردد

و چه بهانه‌ای زیباتر از چشمانت

صبح پاییزیت بخیر زندگیم

///////////
پاییز یکی از بهترین فصل ها برای تجربه کامل عشق است. فصل فوق‌العاده‌ای است که عزیزتان را تا حد امکان در آغوش می‌گیرید، دستان خود را به هم می‌گیرید و نوک انگشتان سردتان را گرم می‌کنید. در این پست نیز ما زیباترین متن عاشقانه پاییزی، متن کوتاه عاشقانه پاییزی برای همسر و متن صبح بخیر عاشقانه پاییزی برای همسر را تهیه کردیم تا عشق خود را به عزیزان خود نشان دهید.​

بالا