فیلم 127 hours زندگی یا مرگ🎥

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
این فیلم بر مبنای داستان واقعی کوهنوردی به نام آرون رالستون با بازی جیمز فرانکو ساخته شده

127 Hours Poster

۱۲۷ ساعت داستان واقعی یک کوهنورد به نام آرون رالستون است. در حین کوهنوردی او در گراند کانیون یک تخته سنگ روی دستش می‌افتد و او در یک کوه ایزوله زندانی می‌شود. او در آن ۵ روز از تمام ابزارهای ممکن که باعث ادامهٔ حیاتش می‌شدند استفاده کرد. در آن مدت خانواده، دوستان، عشقش و دوستان کوهنوردش را به یاد آورد. او به هیچ‌کس نگفته بود به کجا می‌رود و هیچ امیدی نداشت که کسی پیدایش کند. پس از دست و پنجه نرم کردن ۵ روزه با مرگ، او این قدرت را در خودش می‌بیند که با ...

👇
لینک دانلود فیلم با کیفیت 720p با زیر نویس چسبیده

تیزر فیلم

کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
11
این فیلم بر مبنای داستان واقعی کوهنوردی به نام آرون رالستون با بازی جیمز فرانکو ساخته شده

مشاهده فایل‌پیوست 11639

۱۲۷ ساعت داستان واقعی یک کوهنورد به نام آرون رالستون است. در حین کوهنوردی او در گراند کانیون یک تخته سنگ روی دستش می‌افتد و او در یک کوه ایزوله زندانی می‌شود. او در آن ۵ روز از تمام ابزارهای ممکن که باعث ادامهٔ حیاتش می‌شدند استفاده کرد. در آن مدت خانواده، دوستان، عشقش و دوستان کوهنوردش را به یاد آورد. او به هیچ‌کس نگفته بود به کجا می‌رود و هیچ امیدی نداشت که کسی پیدایش کند. پس از دست و پنجه نرم کردن ۵ روزه با مرگ، او این قدرت را در خودش می‌بیند که با ...

👇

تیزر فیلم
شما این فیلم رو دیدید؟
من دیدم خیلی قشنگ بود .

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
کاجول

کاجول

کاربر شهروند
تاریخ ثبت‌نام
15/10/22
پسندها
6,048
امتیازها
113
مدال ها
11
سلام
بله دیدم چند سال پیش خیلی خوب بود خوشم امد یادم افتاد گذاشتم تو سایت
این فیلم واقعا برای چند ورزشکار اتفاق افتاده که یکیشون که تو ذهن من مونده یک خانم کوهنورد بوده که مجبور میشه یکی از پاهاش رو قطع کنه .اگر مطلبش را پیدا کردم براتون میگذارم .
قبلا که جوانتر بودم به این مطالب وفیلمها علاقه داشتم.

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
این فیلم واقعا برای چند ورزشکار اتفاق افتاده که یکیشون که تو ذهن من مونده یک خانم کوهنورد بوده که مجبور میشه یکی از پاهاش رو قطع کنه .اگر مطلبش را پیدا کردم براتون میگذارم .
قبلا که جوانتر بودم به این مطالب وفیلمها علاقه داشتم.
دقیقا این فیلم از روی واقعیت ساخته شده اخرش عکس فردی که اتفاق براش افتاده میزارن

رویای ابی

رویای ابی

همه زندگیم پسرم
تاریخ ثبت‌نام
2/1/23
پسندها
1,205
امتیازها
93

مشاهده فایل‌پیوست 11639

👇

تیزر فیلم
منم این فیلم رو دیدم البته ی فیلم دیگه هم بود نمیدونم یادم نمیاد مرده میره ی کوه و بین سنگا گیر میفته و نمیتونه بیرون بیاد اتفاقا واقعی بود واخرش میمیره هیچ وقت یادم نمیره