• بیایید با هم وطن وی رو بسازیم کافیه عضو بشد و مطالب بفرستید! در تاپیک پیشنهادات و انتقادات نظرتون رو بگید تا چجوری پیشرفت کنیم و انجمن خوبی داشته باشیم

فیلم 127 hours زندگی یا مرگ🎥

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
ali.hunter

ali.hunter

کاربر فوق العاده
Male
پسندها
4,278
مدال ها
3
این فیلم بر مبنای داستان واقعی کوهنوردی به نام با بازی ساخته شده

127 Hours Poster

۱۲۷ ساعت داستان واقعی یک کوهنورد به نام آرون رالستون است. در حین کوهنوردی او در گراند کانیون یک تخته سنگ روی دستش می‌افتد و او در یک کوه ایزوله زندانی می‌شود. او در آن ۵ روز از تمام ابزارهای ممکن که باعث ادامهٔ حیاتش می‌شدند استفاده کرد. در آن مدت خانواده، دوستان، عشقش و دوستان کوهنوردش را به یاد آورد. او به هیچ‌کس نگفته بود به کجا می‌رود و هیچ امیدی نداشت که کسی پیدایش کند. پس از دست و پنجه نرم کردن ۵ روزه با مرگ، او این قدرت را در خودش می‌بیند که با ...

👇

تیزر فیلم

کاجول

کاجول

کاربر فوق العاده
Female
پسندها
1,300

مشاهده فایل‌پیوست 11639

۱۲۷ ساعت داستان واقعی یک کوهنورد به نام آرون رالستون است. در حین کوهنوردی او در گراند کانیون یک تخته سنگ روی دستش می‌افتد و او در یک کوه ایزوله زندانی می‌شود. او در آن ۵ روز از تمام ابزارهای ممکن که باعث ادامهٔ حیاتش می‌شدند استفاده کرد. در آن مدت خانواده، دوستان، عشقش و دوستان کوهنوردش را به یاد آورد. او به هیچ‌کس نگفته بود به کجا می‌رود و هیچ امیدی نداشت که کسی پیدایش کند. پس از دست و پنجه نرم کردن ۵ روزه با مرگ، او این قدرت را در خودش می‌بیند که با ...

👇

تیزر فیلم
شما این فیلم رو دیدید؟
من دیدم خیلی قشنگ بود .

ali.hunter

ali.hunter

کاربر فوق العاده
Male
پسندها
4,278
مدال ها
3
کاجول

کاجول

کاربر فوق العاده
Female
پسندها
1,300
سلام
بله دیدم چند سال پیش خیلی خوب بود خوشم امد یادم افتاد گذاشتم تو سایت
این فیلم واقعا برای چند ورزشکار اتفاق افتاده که یکیشون که تو ذهن من مونده یک خانم کوهنورد بوده که مجبور میشه یکی از پاهاش رو قطع کنه .اگر مطلبش را پیدا کردم براتون میگذارم .
قبلا که جوانتر بودم به این مطالب وفیلمها علاقه داشتم.

ali.hunter

ali.hunter

کاربر فوق العاده
Male
پسندها
4,278
مدال ها
3
این فیلم واقعا برای چند ورزشکار اتفاق افتاده که یکیشون که تو ذهن من مونده یک خانم کوهنورد بوده که مجبور میشه یکی از پاهاش رو قطع کنه .اگر مطلبش را پیدا کردم براتون میگذارم .
قبلا که جوانتر بودم به این مطالب وفیلمها علاقه داشتم.
دقیقا این فیلم از روی واقعیت ساخته شده اخرش عکس فردی که اتفاق براش افتاده میزارن

رویای ابی

رویای ابی

کاربر فوق العاده
Female
پسندها
381

مشاهده فایل‌پیوست 11639

👇

تیزر فیلم
منم این فیلم رو دیدم البته ی فیلم دیگه هم بود نمیدونم یادم نمیاد مرده میره ی کوه و بین سنگا گیر میفته و نمیتونه بیرون بیاد اتفاقا واقعی بود واخرش میمیره هیچ وقت یادم نمیره

بالا