فال روزانه شنبه 10 دی ماه 1401

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
شاید برعکس نوشته..شاید کسی هست عاشقته نمیدونی😆😆😆تو برعکس برداشت کن..یهو دیدی همون دختر همسایه عاشقت شد🏃🏻‍♀️
صد درصد این جملت درسته ......یه جایی خونده بودم که همیشه یکی هست عاشقته و فقط ارزوی دیدن فقط چندثانیه رو داره ....ولی ما هیچوقت نمیبینم.....
حتی درخود منم این قضیه صدق میکنه .........یکی عاشقم بود ولی هیچوقت عشقشو نمیدیدم .....
اگه این فرد زندگی رو ادم پیدا کنه مطما باش هیچوقت تنهات نمیزاره چون یه مدت طولانی از خدا توروخواست و برای چندثانیه دیدنت ارزو میکرد...

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
صد درصد این جملت درسته ......یه جایی خونده بودم که همیشه یکی هست عاشقته و فقط ارزوی دیدن فقط چندثانیه رو داره ....ولی ما هیچوقت نمیبینم.....
حتی درخود منم این قضیه صدق میکنه .........یکی عاشقم بود ولی هیچوقت عشقشو نمیدیدم .....
اگه این فرد زندگی رو ادم پیدا کنه مطما باش هیچوقت تنهات نمیزاره چون یه مدت طولانی از خدا توروخواست و برای چندثانیه دیدنت ارزو میکرد...
هی بیچاره طفلی
اره با حرفت موافقم😍
از این جمله به بعدت👈یکی یهو عاشق ادمه..ادم عشق اون طرفا نمیبینه..هزارتا لایک داره..منم ندیدم😂تا دلت بخواد..خب آدم یهو از اون طرف خوشش نیاد..همینش بده🤦‍♀️عشق یه طرفه بده واقعا

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
هی بیچاره طفلی
اره با حرفت موافقم😍
از این جمله به بعدت👈یکی یهو عاشق ادمه..ادم عشق اون طرفا نمیبینه..هزارتا لایک داره..منم ندیدم😂تا دلت بخواد..خب آدم یهو از اون طرف خوشش نیاد..همینش بده🤦‍♀️عشق یه طرفه بده واقعا
خودم اینطوریم یکی منو دوست داشته باشه انگار منم جذبش میشم ...
به نظرم همه هم یعنی تعداد زیادی از ادما اینطورین ....
چرا ؟؟؟
چون اونیکه ادمو دوست داره حرفای خوب میزنه حرفای قشنگ یمزنه ادمبه دلش میشینه ....
حالا نمیدونم شاید اونیکه منو دوست داشته باشه ورق زندگی به روش باز باشه که منم دوسش دارم....بازم نمیدونم بقیه چه جورین ...

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
خودم اینطوریم یکی منو دوست داشته باشه انگار منم جذبش میشم ...
به نظرم همه هم یعنی تعداد زیادی از ادما اینطورین ....
چرا ؟؟؟
چون اونیکه ادمو دوست داره حرفای خوب میزنه حرفای قشنگ یمزنه ادمبه دلش میشینه ....
حالا نمیدونم شاید اونیکه منو دوست داشته باشه ورق زندگی به روش باز باشه که منم دوسش دارم....بازم نمیدونم بقیه چه جورین ...
نمیدونم والا..به نظرم بیشترا اول از چشم عاشق میشن..یعنی طرف خوشکل باشه..بعد اخلاق و زبون..تعداد کمی پیدا میشن..نوع برخورد و اخلاق طرف براشون مهم باشه