• بیایید با هم وطن وی رو بسازیم کافیه عضو بشد و مطالب بفرستید! در تاپیک پیشنهادات و انتقادات نظرتون رو بگید تا چجوری پیشرفت کنیم و انجمن خوبی داشته باشیم

شما خیانت و می‌بخشید؟!!

• نویسنده موضوع dancer. giril
  • تاریخ شروع
Vafa68

Vafa68

کاربر فوق العاده
Female
پسندها
1,370
خیانت دلیل نداره ک هرز پریدن دیگ
اما اینک میگه پشیمونه تردید دارم؟ 💔
نه ببین بعضی از خیانتا از هرز پریدن و هوس هستش بعضی از خینتا از کمبود هست مثلا فکر کن اقایی که هرروز از سر کار بیاد و ببینه خانمش دنبال یللی تللی خودش هست و اهمیتی نمیده ببینه مرده تشنه هستش گشنه هستش و بعد اومدن ب خونه هم خانمه باز نگه ای شوهر ننه مرده چطوری و از کجا میای و به کجا میری با اقایی که همیشه خانمش مثل پروانه دورش میچرخه یکی نیست یا هم بلعکس زنی که مردش که دنبال یللی تللی و مجلس دورهمی دوستای خودش باشه و به زنش اهمیتی نده با زنی که شوهرش غلام حلقه به گوشش هستش یکی نیس

Vafa68

Vafa68

کاربر فوق العاده
Female
پسندها
1,370
نه بهم خیانت بشه با خیانت تلافی میکنم
شاید بگین اینجوری فرق من باهاش چیه ولی من اینجوری به طرف میفهمونم که چه دردی داره خیانت دیدن
فروزان تگ کنم :magas:

dancer. giril

dancer. giril

کاربر مفید
Female
پسندها
194
نه ببین بعضی از خیانتا از هرز پریدن و هوس هستش بعضی از خینتا از کمبود هست مثلا فکر کن اقایی که هرروز از سر کار بیاد و ببینه خانمش دنبال یللی تللی خودش هست و اهمیتی نمیده ببینه مرده تشنه هستش گشنه هستش و بعد اومدن ب خونه هم خانمه باز نگه ای شوهر ننه مرده چطوری و از کجا میای و به کجا میری با اقایی که همیشه خانمش مثل پروانه دورش میچرخه یکی نیست یا هم بلعکس زنی که مردش که دنبال یللی تللی و مجلس دورهمی دوستای خودش باشه و به زنش اهمیتی نده با زنی که شوهرش غلام حلقه به گوشش هستش یکی نیس
نه ما هنوز رسمی نشده بود همون هرزرپریدن بوده

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Vafa68
dancer. giril

dancer. giril

کاربر مفید
Female
پسندها
194
نه بهم خیانت بشه با خیانت تلافی میکنم
شاید بگین اینجوری فرق من باهاش چیه ولی من اینجوری به طرف میفهمونم که چه دردی داره خیانت دیدن
نه من اینکار نمیکنم ولی دیگ دورش خط کشیدم همینک ازش دورشم بسشه تنبیه خوبیه

مانا

مانا

مدیر تالار گردشگری
Female
مدیر تالار
پسندها
3,939
مدال ها
3
هرگز وبداََ

شبنم