سوالات درس ١ هدیه آسمانی کلاس دوم 🔴 ۱۰۰ درصد کامل و جامع

یکی یدونه

یکی یدونه

وطن یار
تاریخ ثبت‌نام
31/12/23
پسندها
673
امتیازها
113
مدال ها
12
سوالات درس ١ هدیه کلاس دوم 🔴 ۱۰۰ درصد کامل و جامع

سوالات درس ١ اول هدیه دوم دبستان با جواب , در این مطلب سوال و جوابهای فکر می کنم ، بگرد و پیدا کن و بازی و نمایش صفحات ۱۲ و دوست دارم صفحه ۱۳ درس ۱ اول هدیه های خدا کتاب هدیه آسمانی کلاس دوم دبستان را قرار داده ایم. در ادامه با بخش آموزش وطن وی همراه ما باشید

جواب فکر می کنم صفحه ١٢ درس اول هدیه دوم دبستان

اگر خورشید نبود … .

پاسخ: اگر خورشید نبود، دیگر صبح ها خبری از طلوع زیبای خورشید نبود، دیگر جایی روشن نمی شد و همه جا تاریک می ماند، زمین سرد می شود، چون دیگر خبری از گرمای خورشید نیست

جواب بگرد و پیدا کن صفحه ١٢ درس اول هدیه دوم دبستان

هدیه های زیبای خدا را در این عکس پیدا کن و برای دوستانت بگو.

پاسخ: کوه، ابر، آب و درخت

جواب بازی و نمایش صفحه ١٢ درس اول هدیه دوم دبستان

با دوستان خود نمایشی را اجرا کنید که نشان دهد اگر یک روز آب خانه یا مدرسه قطع شود، چه مشکلاتی پیدا می کنیم؟

پاسخ پیشنهادی: زهرا و مریم دو دوست هستند. در زنگ تفریح مریم به زهرا می گوید برویم آب بخوریم. یک دفعه نگاه می کنند یکی از شیر های آب باز است و آب هدر می رود زهرا به مریم می گوید بیا امروز مامور نگهبان آب باشیم. میدونی اگر آب نباشه تمام بچه های مدرسه امروز چقدر در سختی می افتند. آن ها پیش مدیر رفتند و ماجرا را گفتند و مدیر هم از آن ها تشکر کرد که انقدر خوب قدر نعمت های الهی را می دانند.

جواب دوست دارم صفحه ١٣ درس اول هدیه دوم دبستان

این کودک زیبا خواهر من است.
نام او هدیه است.
مادرم میگوید: »خدای مهربان این هدیه را به ما داده است.«
دوست دارم خدا را شکر کنم و به او بگویم: »ای خدای مهربان!……«

پاسخ: ای خدای مهربان و بزرگ، با استفاده ی درست از نعمت هایت قدر آن را می دانم. با خواندن نماز، قرآن و عمل به دستورات تو و کمک گرفتن از انبیای الهی از تو تشکر می کنم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا