بخوانید ریگ جن

• نویسنده موضوع gamer
  • تاریخ شروع
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,858
امتیازها
113
مدال ها
6
ریگ جن منطقه ای است که در ایران و در منطقه ای بیابانی و باتلاقی قرار گرفته است.کسانی همچون مارکو پولو در این باره هشدار داده اند و ساکنین معتقد بودند اجنه در این بیابان در پی آزار گمشدگان هستند.بعد ها ایرانی ها به دنبال کشف اسرار ریگ جن رفتند.چیزی نگذشته بود که آنها بارها دچار مشکلاتی همچون مشکل لاستیک و بدشانسی بودند.آن ها حتی قصری که ظاهرا از آن حضرت سلیمان بوده است و شتر های وحشی که این حرف را صحیح جلوه می کند را از زیر خاک بیرون کشیده اند.یکی از ساکنین که شتر داشته تعریف می کند:من با شتر در بیابان بودم.ناگهان یکی از شتر ها باردار شد.من ناچار شدم در بیابان بمانم.زیرا شتر قادر به حرکت نبود.شب را دراز کشیده بودم که ناگهان متوجه شدم کسی کنارم خوابیده.اجنه داشتند شتر های مرا می بردند.جنی که بغل دست من خوابیده بود گفت:ما داریم شتر های تورا می بریم.
من هم از خواب پریدم و اوضاع را عادی دیدم.
معمولا از بدبیاری مداوم تا دیدن اجنه و شتر های وحشی حضرت سلیمان نشانه اند.

Minahadian

Minahadian

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
17/10/22
پسندها
1,583
امتیازها
93
مدال ها
3
اینا رو نزار میترسم😶
ریگ جن واقعا هم ترس داره معروف به مثلث برمودای ایران ما چند سال پیش رفتیم سمنان بعد رفتیم نزدیگ ریگ جن و از آدمای اونجا پرسیدیم ریگ جن چیه میگفتند جن داره و هر کی بره میمیره در صورتی که جن و این چیزا نداره فقط باتلاق داره این کویر و اصلا معلوم نیست یهو طرف رو میکشه پایین و میبلعه حتی ماشین و هر چی باشه میره پایین ناپدید میشه

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
ریگ جن واقعا هم ترس داره معروف به مثلث برمودای ایران ما چند سال پیش رفتیم سمنان بعد رفتیم نزدیگ ریگ جن و از آدمای اونجا پرسیدیم ریگ جن چیه میگفتند جن داره و هر کی بره میمیره در صورتی که جن و این چیزا نداره فقط باتلاق داره این کویر و اصلا معلوم نیست یهو طرف رو میکشه پایین و میبلعه حتی ماشین و هر چی باشه میره پایین ناپدید میشه
😶😶از ترسم نوشته ت رو نخوندم😪🥲

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: gamer
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,858
امتیازها
113
مدال ها
6
حقایق علمی ریگ جن اینکه ریگ جن جدی جدی جن دارد را رد کرد.بلکه یک شکاف در آسمان و افکار کهنه ی ساکنین باعث شد شکاف آسمانی ایجاد توهم کند.این اکتشاف دانشمندان خارجی و ایرانی است.در اصل ریگ جن فوق العاده است و پیاده روی با پای برهنه در آن مفید است.اما شتر های وحشی و قلعه ی مدفون حضرت سلیمان هم هستند👹

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
حقایق علمی ریگ جن اینکه ریگ جن جدی جدی جن دارد را رد کرد.بلکه یک شکاف در آسمان و افکار کهنه ی ساکنین باعث شد شکاف آسمانی ایجاد توهم کند.این اکتشاف دانشمندان خارجی و ایرانی است.در اصل ریگ جن فوق العاده است و پیاده روی با پای برهنه در آن مفید است.اما شتر های وحشی و قلعه ی مدفون حضرت سلیمان هم هستند👹
نخونده لایک کردم🏃🏻‍♀️

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,858
امتیازها
113
مدال ها
6
نخونده لایک کردم🏃🏻‍♀️
بخون دوست عزیز!من هم می ترسیدم.تازه من مستند و بدبیاری هارا دیدم.اون هم یکی دوسال پیش.اگر بخونی ترست می ریزد.می گویم نظرات علمی دلیل دیدن جن را اثباط کرده اند.

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
بخون دوست عزیز!من هم می ترسیدم.تازه من مستند و بدبیاری هارا دیدم.اون هم یکی دوسال پیش.اگر بخونی ترست می ریزد.می گویم نظرات علمی دلیل دیدن جن را اثباط کرده اند.
من بدجوری میترسم اصلا نمیتونم🤦‍♀️

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,858
امتیازها
113
مدال ها
6
امتحان کن.به هرحال خوددانی.ترس نداره.من صادقانه میگم در نگاه اول ترسناک بود.حتی برای خودم باور کن.ریگ جن باتلاق است دیگر چه انتظاری داری جز فرو رفتن توی باتلاق؟جن کجا بود.اینها قصه و بیشتر تشبیه است.

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,858
امتیازها
113
مدال ها
6