رمان عموزاده نویسنده مهدخت مرادی ( آهوی چشم سفید ) | رمان عاشقانه

• نویسنده موضوع یلدا
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 3,548
  • برچسب‌ها
    نی نی سایت
یلدا

یلدا

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
11/10/23
پسندها
522
امتیازها
93
مدال ها
4
InShot   copy 768x1048 copy 768x1048

وقتی من و دوستام قرار بود این رمان رو از سایت اصلیش دانلود کنیم، به دو اسم برخوردیم یکی رمان عموزاده یکی آهوی چشم سفید، که اسم نویسنده اش هم مهدخت مرادی بود. پیش خودمون گفتیم یعنی دوتا رمان جداس یا یکی هستن. بعدن از چند نفر دیگه که پرسیدیم متوجه شدیم جفتش یکیه. پیش خودمون گفتیم جفت اسم ها که وسوسه کنندس پس بزار خریداری کنیم و رمان رو دانلود کنیم و شروع به خوندش کنیم. ولی خداییش رمانی رو دانلود کنی و بعد از اینکه کمی از اونو بخونی، متوجه شی وقتت هدر رفته و ضد حال بخوری سخته. بلاخره دلمون رو زدیم به دریا و دانلودش کردیم. با خوندن هر صفحه از اون کنجکاوتر و مشتاق میشدیم که، ادامه داستان چی میشه. برای همین زودتر از همیشه رمان رو من و دوستام تمومش کردیم، و از خوندن اون خیلی لذت بردیم. براتون بگم که این رمان صفحاتش زیاد هستش و حدود ۲۰۰۰ تا صفحه بیشتره، ولی اصلا متوجه این تعداد زیاد صفحه نمیشید. چون با شروع کردنش هر روز مشتاقتر به تموم کردن اون میشد. شما می‌تونید این رمان را از سایت اصلی دانلود کنید. درباره ژانرش هم بگم که عاشقانه عاشقانه است و از اون عاشقانه های آبکی و آب دوغ خیاری نیست. باید به این نکته هم اشاره کنم از چاشنی هیجانی کافی برخورداره و بعضی جاهاشم رازآلود میشه. لازمه به سمع نظرتون برسونم این رمان در زمان کمی جزء یکی از رمان‌های پرطرفدار شده، پس خالی از لطف نیست بدون درنگ اون رو خریداری کنید و شروع به خوندنش کنید. امیدوارم از خوندن این رمان قشنگ لذت ببرید. در پناه خداوند متعال باشید .
دانلود رمان عموزاده ( بدون سانسور کامل pdf و apk )
رمان عموزاده مهدخت مرادی نی نی سایت
دانلود رمان ماه در عقد ارباب از مهدخت مرادی تا پارت آخر بدون سانسور و کامل با لینک مستقیم و فرمت pdf پی دی اف و apk برای موبایل اندرویدی و آی او اس را از سایت اصلیش آوای خیس دانلود کنید.​

آخرین ویرایش توسط مدیر: