رمان عشق صوری نویسنده سیما نبیان منش | رمان عاشقانه بدون سانسور

• نویسنده موضوع تابان
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 0
  • بازدیدها 1,418
  • برچسب‌ها
    نی نی سایت
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
تابان

تابان

کاربر فعال
Ms
تاریخ ثبت‌نام
23/10/23
پسندها
310
امتیازها
83
مدال ها
3
InShot   copy 768x990 copy 768x990

اومدم با یه رمان قشنگ و جذاب دیگه. از اونجایی کمی از این داستان رو خوندم گفتم بیام و به شما دوستان معرفی کنمش. یکم صفحات این رمان زیاده و به تعداد ۳۰۰۰ هزار و خورده ای میرسه. اگه شما از خوندن این همه صفحه خسته نمیشید بهتون پیشنهاد میکنم از سایت اصلیش دانلود کنید. به نظر من واقعا ارزش خوندن رو داره. رمان عشق صوری نویسنده اش سیما نبین منش هست. که با توجه به رمانهای قبلشون که جذابن این داستان هم واقعا خوندی بود. ژانر این رمان عاشقانه‌ست و همونجور که از اسمش معلومه شما با ازدواج اجباری شخصیت داستان روبه‌رو میشید. باید بگم شخصیت اصلی داستان یه دختر شاد و شیطونه که با یه پسر خلافکار آشنا میشه و مسیر زندگیش تغییر میکنه. به خاطر ژانر و محتوای داستان انتظار میرفت این رمان هم در زمان کمی جزء داستان‌های جالب و پر طرفدار بشه. ماشالله همه‌ی رمان خون ها هم به خاطر ژانرش هیچ وقت به خاطر وجود صفحات زیادش از خوندنش خسته نمیشن. اون ازدواج اجباری هم که برای شخصیت داستان اتفاق میفته واقعا آدم رو ناراحت میکنه و اگه کمی خودتون رو غرق در شخصیت داستان ها کنید، احساس همدردی نیز خواهید کرد. سرتون رو درد نیارم خوندن این رمان با صفحات زیادش شما رو اصلا بی حوصله نمیکنه و با خوندن هر برگش آدم راغب تر و مشتاق تر میشه که به اخر داستان پی ببره. با اینکه نصف داستان رو خوندم ولی حتما بهتون پیشنهاد میکنم وقت رو از دست ندید و سریع از سایت اصلی، نسخه ای از اون رو فراهم کنید و شروع به خوندنش کنید. راستی وقتی این رمان رو میخوندم پیش خودم گفتم وای چه قلم روانی داره. واقعا از نوع نوشتنش خوشم اومد و تو خوندنش راحت بودم و اصلا گیج نمیشدم یا اینکه نامفهوم باشه برام.
دانلود رمان عشق صوری ( بدون سانسور کامل pdf و apk )​

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا