رمان دختر حاج آقا نویسنده سیما نبیان منش | رمان عاشقانه

• نویسنده موضوع یلدا
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 1,262
  • برچسب‌ها
    نی نی سایت
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
یلدا

یلدا

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
11/10/23
پسندها
522
امتیازها
93
مدال ها
4
InShot   copy 600x898 copy 600x898

امروز با معرفی یه رمان عاشقانه زیبا و هیجان انگیز خدمت شما رسیدم. این رمان خوندنی اسمش رمان دختر حاج اقا ست. نویسنده این رمان سیما نبیان منش هست. رمان عاشقانه این نویسنده واقعا عالی و خوندنی بود . تعداد صفحات این اثر کمی زیاده و حدودا ۱۷۶۸ تاست. خالی از لطف نیست ۲۰ صفحه اول این رمان رو بخونید و بعد تصمیم بگیرید که ایا واقعا این همه تعریفی ای هست که من بهتون میگم یا نه؟! لازمه بهتون گوشزد کنم این رمان در زمان کمی جزء رمان‌های پرطرفدار شده. اگه به اسم رمان دقت کنید میفهمید داستان در مورد یه دختر شر و شیطونه که مخالف محدودیت هست و خواهان شادی پدرش حاج اقای مذهبی محله شونه. این دختر زرنگ اتفاقای براش میفته، که هیجان داستان رو دو چندان میکنه و باعث میشه شما به ادامه ی داستان کنجکاوتر بشید. من با خوندن این کتاب بی صبرانه منتظر این بودم، ببینم آخر داستان چه میشه و هرچه سریعتر تمومش کنم. بدون شک با خوندن این داستان پر از هیجان و گاهی معمایی سرگرم میشد و لذت زیادی در مدت خوندنش خواهید برد. پس همین الان دست به کار شید و شروع به خوندنش کنید. این اطمینان رو بهتون میدم که با یه داستان آبکی روبه رو نمیشید. من سعی میکنم در این سایت رمانهایی که واقعا جذابن و دوستانم یا خودم خوندم را بهتون معرفی کنم، تا با خیال راحت از سایت اصلی دانلودشون کنید و بخوندیشون. در پناه حق باشید تا معرفی رمان بعدی خداحافظ .
دانلود رمان دختر حاج آقا ( بدون سانسور کامل pdf و apk )​

آخرین ویرایش توسط مدیر:
اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,650
امتیازها
113
مدال ها
6
ماشاالله دختر حاج آقا :Sf:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا