رمان بلیز نویسنده مهدخت مرادی و فرزانه شورکی | رمان عاشقانه

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,650
امتیازها
113
مدال ها
6
InShot

بازم اومدم با یه رمان قشنگ و جذاب دیگه. از اونجایی که نصف این رمان رو خوندم گفتم بیام و به شما معرفی کنم این رمان خیلی قشنگو. درسته یکم صفحات این کتاب زیاده و ۲۰۰۰ و خورده ای هست، اما واقعا ارزش خوندن رو داره. رمان بلیز نویسنده اش مهدخت مرادی و فرازنه شکوری هست. که با توجه به رمانهای قبلشون که قشنگن و واقعا خوندی بودن، انتظار میرفت این رمانم جالب و پر طرفدار بشه. این رمان هم مثل رمان‌های قبل این نویسندگان صد درصد عاشقانه است. پس برای همین هیچ وقت خواننده‌ی کتاب با وجود صفحات زیادشون از خوندنش خسته نمیشه. باید به این نکته هم اشاره کنم که چاشنی انتقام هم تو این رمان جذاب ترش کرده، اون تجاوزی هم که برای شخصیت داستان اتفاق میفته واقعا آدم رو ناراحت میکنه و اگه کمی خودتون رو غرق در شخصیت داستان ها کنید، احساس همدردی نیز خواهید کرد. سرتون رو درد نیارم خوندن این رمان با صفحات زیادش شما رو اصلا بی حوصله نمیکنه و با خوندن هر برگش آدم راغب تر و مشتاق تر میشه که به اخر داستان پی ببره. با اینکه نصف داستان رو خوندم ولی حتما بهتون پیشنهاد میکنم وقت رو از دست ندید و سریع از سایت اصلی، نسخه ای از اون رو فراهم کنید و شروع به خوندنش کنید. در پناه خدا باشید

دانلود رمان بلیز از سیما نبیان منش تا پارت آخر بدون سانسور و کامل با لینک مستقیم و فرمت pdf پی دی اف و apk برای موبایل اندرویدی و آی او اس را از سایت اصلیش آوای خیس دانلود کنید.
برای خواندن مطالب 👈 کلیک کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا