رمان انتقام خشن نویسنده Black Thunder | رمان عاشقانه

اعتصامی

اعتصامی

هلنم کاش بمونی تو برام
مدیر کل
تاریخ ثبت‌نام
4/10/22
پسندها
22,650
امتیازها
113
مدال ها
6
InShot

توضیحات در مورد رمان و خلاصه داستان: امروز اومدم با معرفی یه رمان پرطرفدار و و جذاب دیگه... . صفحات این رمان زیاده و حدود ۲۴۰۰ صفحه هست، پس اگه عاشق رمانی شگفت انگیز و خارق العاده با صفحات زیاد هستید این داستان رو بهتون پیشنهاد میکنم. اسم نویسنده این رمان هم B lack Thunder می باشد. عرضم به حضورتون که این رمان دارای ژانر عاشقانه است، که شخصیت اصلی داستان در پی انتقام می باشد. حالا این حس انتقام برای چه میباشد؟! جلوتر براتون بازگو میکنم. همینجور که از اسمش پیداست در این داستان خشم و خشونت هم درش به کار رفته. باید به سمع نظرتون برسونم که این رمان بیشتر مال رده سنی بزرگسال است. پس این رمان رو به بزرگسالان توصیه میکنم که بخونن. شخصیت اصلی این داستان پسری به اسم شایان هست. که عاشقی دختری میشه و بعدها فکر میکنه اون دختر داره بهش خیانت میکنه. در پی این افکار بدون شک انتقامی هم در کار خواهد بود. اگر میخواهید این داستان جنجالی و جذاب رو بخونید باید به سایت اصلیش مراجعه کنید و دانلودش کنید. بهتون این اطمینان رو میدم که رمان قشنگیه و از خریدش پشیمون نمیشید. درباره روانی قلم نویسنده هم بهتون بگم که، واقعا خواناست و راحت بدون هیچ گیجی و سردرگمی میتونید در اوقات فراغتتون از خوندن این داستان هیجان انگیز لذت کافی رو ببرید. تا معرفی یک رمان پرطرفدار دیگه خدانگهدار. موفق و پیروز باشید
دانلود رمان انتقام خشن ( بدون سانسور کامل pdf و apk )
دانلود مستقیم رمان انتقام خشن از سایت اوای خیس​

آخرین ویرایش:
بالا