رفع خواب آلودگی راننده ها با چند روش ساده

• نویسنده موضوع عماد
  • تاریخ شروع
ع

عماد

کاربر نمونه
Male
تاریخ ثبت‌نام
17/1/23
پسندها
717
امتیازها
93
مدال ها
1

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: ثمین
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
یه خاطره جالب
خطرناکترین و پر حادثه ترین کار نه تنها برای خود فرد بلکه برای دیگران ممکنه مشکل جانی داشته باشه
اینکه موقعه ای که خوابشون میاد رانندگی می کنند که جالب بود
بحثی داشتیم با دوستمون چند سال پیش سر کرونا که می گفت مردم باید برن ماسک بزنند باید برن واکنس بزنند جون دیگران در خطره حالا خودش طرف مهم نیست می خواد کرونا بگیه یا نه
گفتم الان تو می خوای مسیر طولانی که بری کلا نخوابیدی این کار تو چقدر خطرناکه خوابت میاد می خوای رانند گی کنی گفت من می تونم میرم گفتم خوب خودت اوکی اگر خدایی نکرده تصادف بشه برای دیگرانم تو بر میداری مرگ یا حادثه درست می کنی قفلی زدید رو کرونا بابا خواب هنگام رانند گی از همه بدتره

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: عماد
ع

عماد

کاربر نمونه
Male
تاریخ ثبت‌نام
17/1/23
پسندها
717
امتیازها
93
مدال ها
1
خطرناکترین و پر حادثه ترین کار نه تنها برای خود فرد بلکه برای دیگران ممکنه مشکل جانی داشته باشه
اینکه موقعه ای که خوابشون میاد رانندگی می کنند که جالب بود
بحثی داشتیم با دوستمون چند سال پیش سر کرونا که می گفت مردم باید برن ماسک بزنند باید برن واکنس بزنند جون دیگران در خطره حالا خودش طرف مهم نیست می خواد کرونا بگیه یا نه
گفتم الان تو می خوای مسیر طولانی که بری کلا نخوابیدی این کار تو چقدر خطرناکه خوابت میاد می خوای رانند گی کنی گفت نه من می تونم گفتم خوب خودت اوکی اگر خدایی نکرده تصادف بشه برای دیگرانم تو بر میداری مرگ یا حادثه درست می کنی قفلی زدید رو کرونا بابا خواب هنگام رانند گی از همه بدتره
واقعا فقط یه لحظه هستش ، اصلا ادم نمیفهمه کی خواب رفته و همونم عواقب بدی داره

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
واقعا فقط یه لحظه هستش ، اصلا ادم نمیفهمه کی خواب رفته و همونم عواقب بدی داره
رانندگی با وسایل نقلیه نه کلا رانندگی بلکه کار با وسایل برش سازی تو کارگاه یا جوشکاری همش به هوشیاری کامل نیاز داره
چقدر میشناسم کارشون برش اهن هستش موقعه برش انگشت خودشونو قطع کردن کارهای خطرناک محسوب میشه همش دیگه

آخرین ویرایش:
  • لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: عماد
ع

عماد

کاربر نمونه
Male
تاریخ ثبت‌نام
17/1/23
پسندها
717
امتیازها
93
مدال ها
1
رانندگی با وسایل نقلیه نه کلا رانندگی بلکه کار با وسایل برش سازی تو کارگاه یا جوشکاری همش به هوشیاری کامل نیاز داره
چقدر میشناسم کارشون برش اهن هستش موقعه برش انگشت خودشونو قطع کردن کارهای خطرناک کحسوب میشه همش دیگه
اره راست میگی اینا هم هست

بالا