دشت لار دماوند

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
اگر می خواهید طبیعت بکری را تجربه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما به دشت لار سفر کنید
دشت لار دارای گونه های مختلف جانوری و گیاهی و انواع جاذبه های طبیعی مثل کوه، رود و مرتع است
در دشت لار به دلیل اینکه فقط چادرهای ییلاقی عشایر وجود داشته و هیچ نوع زیست شهری و روستایی ندارد
همچنین شکار کردن در برخی مناطق دشت، ممنوع است
دشت لار کجاست؟
فاصله دشت لار تا استان تهران تقریبا 70 کیلومتر بوده و اینجا در مجاورت لواسان قرار دارد
پوشش جانوری دشت لار
فلامینگو، روباه و لاک پشت زندگی می کنند.آهو، خرس قهوه ای، قوچ و گراز پلنگ واشه، میش، قورباغه، افعی، گرگ، گربه وحشی و سارگپه اشاره کرد و ماهی قزل الا خال قرمز یافت می شود
پوشش گیاهی دشت لار
شامل گیاهانی است که خاصیت دارویی و غذایی دارند

1e30f039187c1bcb1cc6df7a672eafac

ق

..قفس قوغاز🚶🚶

آقا
تاریخ ثبت‌نام
7/10/22
پسندها
127
امتیازها
43
اگر می خواهید طبیعت بکری را تجربه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما به دشت لار سفر کنید
دشت لار دارای گونه های مختلف جانوری و گیاهی و انواع جاذبه های طبیعی مثل کوه، رود و مرتع است
در دشت لار به دلیل اینکه فقط چادرهای ییلاقی عشایر وجود داشته و هیچ نوع زیست شهری و روستایی ندارد
همچنین شکار کردن در برخی مناطق دشت، ممنوع است
دشت لار کجاست؟
فاصله دشت لار تا استان تهران تقریبا 70 کیلومتر بوده و اینجا در مجاورت لواسان قرار دارد
پوشش جانوری دشت لار
فلامینگو، روباه و لاک پشت زندگی می کنند.آهو، خرس قهوه ای، قوچ و گراز پلنگ واشه، میش، قورباغه، افعی، گرگ، گربه وحشی و سارگپه اشاره کرد و ماهی قزل الا خال قرمز یافت می شود
پوشش گیاهی دشت لار
شامل گیاهانی است که خاصیت دارویی و غذایی دارند

مشاهده فایل‌پیوست 6120
..ممنون, ولی فک کنم, ظاهرن این تصویر, نقاشی هس, نه عکس... وقتی طبیعت جایی رو میخوایم پیشنهاد بدیم, بهتره عکس واقعیش باشه تا حالت تبلیغ غیر واقعی پیدا نکنه(ممکنه بعضی واقعن برن و با اونچه تو تصویر دیده میشه, روبرو نشن... 🙏🌺💐🚶🚶

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
..ممنون, ولی فک کنم, ظاهرن این تصویر, نقاشی هس, نه عکس... وقتی طبیعت جایی رو میخوایم پیشنهاد بدیم, بهتره عکس واقعیش باشه تا حالت تبلیغ غیر واقعی پیدا نکنه(ممکنه بعضی واقعن برن و با اونچه تو تصویر دیده میشه, روبرو نشن... 🙏🌺💐🚶🚶
خواهش
خودم رفتم اینه از 8 صبح باز میشه می تونی با ماشین بری تا شب بسته میشه می تونی بمونی چادر بزنی

فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
ق

..قفس قوغاز🚶🚶

آقا
تاریخ ثبت‌نام
7/10/22
پسندها
127
امتیازها
43
تو نته خودم رفتم عکس نگرفتم
کلا جایی میرم ادم عکس بندازی نیستم اخلاقم اینه
..دقیقن همون لحظه ای که داریم بادقت ازش عکس میگیریم که بعدن شاید ازش لذت ببریم,, دقیقن همون موقع داریم لذت تماشای واقعی اونجا رو از دست میدیم.. نقد میدیم که نسیه بگیریم👀🚶🚶

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
..دقیقن همون لحظه ای که داریم بادقت ازش عکس میگیریم که بعدن شاید ازش لذت ببریم,, دقیقن همون موقع داریم لذت تماشای واقعی اونجا رو از دست میدیم.. نقد میدیم که نسیه بگیریم👀🚶🚶
ببین تو هر خانواده ممکنه با هم فرق داشته باشن مثلا برادرم هر کجا هر جایی که بشه عکس می گیره
درست بر عکس من فقط و فقط می خوام لذت ببرم از اونجایی که هستم بدونه مزاحم