مهم حواشی و درگیری بین کاربران و مدیران

• نویسنده موضوع Reza
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,419
امتیازها
113
مدال ها
6
هدف از راه اندازی انجمن این بود که ما بهم کمک کنیم اصلا شعار روز اولمون این بود «جایی که یک روز تخصصمون،دانشمون و یا حتی حضورمون به درد یکی بخوره» ،حالا یک مقدار بخاطر بی تجربه بودن و عدم آگاهی باعث دلخوری هم شدیم که من وظیفه خودم دونستم بابت مسائل پیش اومده عذر خواهی کنم.
هیچکس حق توهین به کاربر ، قوم ، نژاد و جنسیت رو نداره و اگر همچین طرز تفکری داره بهتره که بره نه ما میخایم باشه نه خودش جاش اینجاست!
مدیران وطن وی توی تمام درجه و مقام هایی که دارن وظیفه حفظ آرامش و مرتب بودن انجمن و تالارهارو دارن و فکر نمیکنم دیگه کسی از پاک شدن پست ``تشکر عالی بود`` ناراحت بشه و کسی هم تاپیک بی مورد و خلاف عرف نمیزنه من هم به عنوان ادمین وظیفه ثبات سایت و حریم خصوصی کاربرا رو دارم و از اینکه به وطن وی اعتماد کردین تشکر میکنم
یکسری برنامه های مدیریتی قرار دادیم تا از این به بعد شاهد همچین مشکلاتی مثل توهین به کاربر و بالعکس , حذف شدن تاپیک ها و اقداماتی که باعث رنجش بشه نباشیم.
اگر همچنان قرار باشه کاربری دلخور باشه ترجیح میدم همین الان تالار رو غیر فعال کنم چون هیچ چیزی ارزش نداره کسایی که قراره مثل یک خانواده پشت هم باشن ناراحت باشن.
پ.ن: متن رو پشت سر هم نوشتم و ارسال کردم اگر غلط املایی یا نگارشی داشت به بزرگی خودتون ببخشید موردی بود در خصوصی در خدمت هستم. تاپیک قفل.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.