حرکت جنجالی شکیرا در روز ولنتاین ..

• نویسنده موضوع ثمین
  • تاریخ شروع
ثمین

ثمین

.
ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/23
پسندها
3,565
امتیازها
113
مدال ها
6
5810883

شکیرا در‌ روز ولنتاین ویدیویی به اشتراک گذاشت که داره فرش خونش را تی میکشه و روی این ویدیو آهنگ “Kill Bill” از سیزا که درباره کشتن پارتنر سابقشه را گذاشته

در این آهنگ که شکیرا هم در این ویدیو همراهش میخونه میگه

“این بهترین ایده نیست اما ممکنه پارتنر سابقم را بکشم، دوست دختر جدیدش هم‌ نفر بعدیه، چطوری شد که به اینجا رسیدم؟ ممکنه پارتنر سابقم را بکشم، هنوز دوستش دارم ولی. ترجیح میدم برم زندان تا اینکه تنها باشم”

بسیاری در کامنتهای این ویدیو برای شکیرا نوشتند "مشخصه که کسی فرش را تی نمیکشه مگر اینکه بخواد رد پاهای یک خیانت کار را پاک کنه!"

درست روز قبل از ولنتاین بود که پیکه برای اولین بار در مصاحبه‌ای کلارا چیا را «نامزد» خود دانست و گفت که کلارا لباس‌های من را انتخاب می‌کند و من عروسک خیمه‌شب‌بازی او هستم.

شکیرا و پیکه ۱۲ سال با هم زیر یک سقف زندگی کردند و دو فرزند به نام‌های «ساشا» و «میلان» دارند.

اختلاف این زوجی که به نظر خیلی خوشبخت می‌رسیدند به دلیل خیانت پیکه و رابطه‌ مخفیانه‌اش با کلارا چیا از هم پاشید، اما ترکش‌های این جدایی همچنان به اطراف پرتاب می‌شود و روزی نیست که خبر جدیدی در مورد آنها در خبرگزاری‌ها منتشر نشده باشد.

آخرین ویرایش:
فرشتهm71

فرشتهm71

As free as the ocean فعال
تاریخ ثبت‌نام
25/1/23
پسندها
2,294
امتیازها
113
مدال ها
13
فیلمشم بذار😌

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
تنها کسی که دیدم از بچگی هم بازی بودن همسایه بودن بزرگ شدن ازدواج کردن با هم موندن بچه دار شدن مسی بوده

1401 09 28 130919

1401 09 28 130910

مهرانه عسلی : )

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
ملینتاین متفاوت مهرانه :
امسال خودش واسه خودش کادو خرید :)

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها
16
مشاهده فایل‌پیوست 14564
شکیرا در‌ روز ولنتاین ویدیویی به اشتراک گذاشت که داره فرش خونش را تی میکشه و روی این ویدیو آهنگ “Kill Bill” از سیزا که درباره کشتن پارتنر سابقشه را گذاشته

در این آهنگ که شکیرا هم در این ویدیو همراهش میخونه میگه

“این بهترین ایده نیست اما ممکنه پارتنر سابقم را بکشم، دوست دختر جدیدش هم‌ نفر بعدیه، چطوری شد که به اینجا رسیدم؟ ممکنه پارتنر سابقم را بکشم، هنوز دوستش دارم ولی. ترجیح میدم برم زندان تا اینکه تنها باشم”

بسیاری در کامنتهای این ویدیو برای شکیرا نوشتند "مشخصه که کسی فرش را تی نمیکشه مگر اینکه بخواد رد پاهای یک خیانت کار را پاک کنه!"

درست روز قبل از ولنتاین بود که پیکه برای اولین بار در مصاحبه‌ای کلارا چیا را «نامزد» خود دانست و گفت که کلارا لباس‌های من را انتخاب می‌کند و من عروسک خیمه‌شب‌بازی او هستم.

شکیرا و پیکه ۱۲ سال با هم زیر یک سقف زندگی کردند و دو فرزند به نام‌های «ساشا» و «میلان» دارند.

اختلاف این زوجی که به نظر خیلی خوشبخت می‌رسیدند به دلیل خیانت پیکه و رابطه‌ مخفیانه‌اش با کلارا چیا از هم پاشید، اما ترکش‌های این جدایی همچنان به اطراف پرتاب می‌شود و روزی نیست که خبر جدیدی در مورد آنها در خبرگزاری‌ها منتشر نشده باشد.
بابا اینم ملت رو واسه جذب چهار تا فالور مسخره کرده

شاهدخت

شاهدخت

👸
پرنسس وطن وی
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
10,250
امتیازها
113
مدال ها