جادوگران

• نویسنده موضوع gamer
  • تاریخ شروع
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6
بدون شک می پرسید اینجا چه خبر شده.داستان سر این است که یکباره یک عده از جانشان سیر می شوند و کارهای عجیب می کنند سپس معلوم نیست به کجا خواهد رسید...
هر چیزی کذب یا حقیقت دارد...
طلسم ها چطور

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,832
امتیازها
113
مدال ها
3
گاهی فکر میکنم که همه اینها خرافاته ولی بعد با خودم میگم اگه خرافه بودن بعد از هزاران سال باید فراموش میشدن حتما یه چیزی هست که این باور رو تا الان زنده نگه داشت

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: مانا
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6
گاهی فکر میکنم که همه اینها خرافاته ولی بعد با خودم میگم اگه خرافه بودن بعد از هزاران سال باید فراموش میشدن حتما یه چیزی هست که این باور رو تا الان زنده نگه داشت
خیلی جالب است.یک بار بارها یک طلسم را امتحان کردم البته بخاطر سرگرمی و کار نکرد.همه ی این ها بصورت سرگرمی هستند.اسم این موضوع هم به جادوگران تغییر خواهد کرد.اگر دوست دارید یک طلسم را امتحان کنید سپس تعریف کنید واقعا چه شد و باور کنید یا نه انتظار اینکه کار کند هم ندارم.

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6

آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,832
امتیازها
113
مدال ها
3
خیلی جالب است.یک بار بارها یک طلسم را امتحان کردم البته بخاطر سرگرمی و کار نکرد.همه ی این ها بصورت سرگرمی هستند.اسم این موضوع هم به جادوگران تغییر خواهد کرد.اگر دوست دارید یک طلسم را امتحان کنید سپس تعریف کنید واقعا چه شد و باور کنید یا نه انتظار اینکه کار کند هم ندارم.
طلسم از کجا بیارم؟؟؟

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6
نپرسید این فیلم می خواهد چگونه مارا به گرگنما تبدیل کند.این فیلم و موسیقی اش سابلمینال هستند.یعنی با استفاده از کلام نامشخص یا مشخص تلقین و تکرار می کنند و مارا به چیزی که می خواهند تبدیل می کنند.از نظر علمی کار کردن سابلمینال ها ثابت شده.گاه باید چندبار گوش دهید تا کار کند.اما من شک دارم زیرا موسیقی برای یک بازی ویدئوییست که با ساز دیگری نواخته شده.حتما امتحان کنید و بگویید چه شد.

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: Reza
gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6
یک چیز جالب.اینکه خون آشام ها روح ندارند و تنها یک نمونه ی شبیه سازی شده از روی خودشان هستند.

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
میترسم
دنبالش برید دردسرشم دنبالتون میاد🤕

gamer

gamer

کاربر شهروند
Mr
تاریخ ثبت‌نام
12/9/22
پسندها
1,780
امتیازها
113
مدال ها
6
Images 3
و نیکرونومینکن،کتاب ممنوعه یجادوگری که هر کسی آن را بخواند دیوانه شده و خودکشی می کند.