بدون ما داریم کار می کنیم رو بمب تاریک💥

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
ظاهرا عمدا بعد از اینکه خانم اعتصامی تذکر دادن مجدد تاپیک کنایه آمیز زدین و امضای تیکه دار گذاشتین و کاربر خانم رو هم تشویق کردین که تاپیک کنایه آمیز بزنه
این قوانین فقط برای حفظ آرامش خودتون هست.اینجا کسی دشمنی نداره با بقیه
بهتر نیست وقتی که صرف دشمنی و متشنج کردن جَو میشه رو برای منتقل کردن حس خوب و آرامش بذاریم؟
می دونید خانوم انجل محترم
من تنها کسی بودم سر همین سایت مفت بری شدم تو چالشا
می دونید خانوم انجل هر سایتی بودم باور کنید انقدر تهمت حرمسرا به من نمی خورد
اما توی این سایت نشونه منو گرفتن ناراحتم از بی مرامی بعضی ادما خدایی

angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
می دونید خانوم انجل محترم
من تنها کسی بودم سر همین سایت مفت بری شدم تو چالشا
می دونید خانوم انجل هر سایتی بودم باور کنید انقدر تهمت حرمسرا به من نمی خورد
اما توی این سایت نشونه منو گرفتن ناراحتم از بی مرامی بعضی ادما خدایی
متوجه منظورتون نشدم
تو این سایت فقط همچین حرفی زدن؟لینک چند تاپیک در نی نی سایت رو بهم دادن که اونجا این مسائل مطرح شده بود.من ندیدم کسی اینجا همچین حرفی بزنه یعنی مدیر اجازه نمیدن اینجا برای کاربرها حاشیه ایجاد بشه.

angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
ضمنا اگر کسی در این سایت براتون حاشیه ایجاد کرد قبلا هم بهتون گفتم که فقط گزارش بزنین نه اینکه مقابله به مثل کنید و امضا و تاپیک کنایه آمیز داشته باشین
دیشب خانم اعتصامی فرمودن تاپیک های تیکه دار نزنین بهتر نیست به نظر مدیریت احترام بذارین به جای اینکه لج کنین ؟

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
متوجه منظورتون نشدم
تو این سایت فقط همچین حرفی زدن؟لینک چند تاپیک در نی نی سایت رو بهم دادن که اونجا این مسائل مطرح شده بود.من ندیدم کسی اینجا همچین حرفی بزنه یعنی مدیر اجازه نمیدن اینجا برای کاربرها حاشیه ایجاد بشه.
بیاین عضو سایت وطن وی(vatanv.ir) بشین که مدیرش کاربر اعتصامی همینجاس.کاربر ali.hunter اونجاس همون که تو سایت مادران حرمسراه راه انداخته بود و مژده شات چتهای خصوصیشو گذاشت.ali.hunter تو نی نی سایت با کاربری ،vahid هستش

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
ضمنا اگر کسی در این سایت براتون حاشیه ایجاد کرد قبلا هم بهتون گفتم که فقط گزارش بزنین نه اینکه مقابله به مثل کنید و امضا و تاپیک کنایه آمیز داشته باشین
دیشب خانم اعتصامی فرمودن تاپیک های تیکه دار نزنین بهتر نیست به نظر مدیریت احترام بذارین به جای اینکه لج کنین ؟
اصلا اهل گزارش زدن نیستم قبلا هم بهتون گفتم
اگه کسی بخواد منو مفت بری کنه منم دست به جیب ببو نمی شینم بیکارو باشم نگاش کنم
چه پشت من بگه چه رفیقام اروم نمیشینم میام وسط حرفمو میزنم صاف چشم تو چشم
هر کی می خواد باشه

angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
بیاین عضو سایت وطن وی(vatanv.ir) بشین که مدیرش کاربر اعتصامی همینجاس.کاربر ali.hunter اونجاس همون که تو سایت مادران حرمسراه راه انداخته بود و مژده شات چتهای خصوصیشو گذاشت.ali.hunter تو نی نی سایت با کاربری ،vahid هستش
بله دیدم این پیام رو در چالش ناشناس نی نی سایتی ها گذاشتن.این مسائل رو هر موقع در این سایت مطرح کردن شما گزارش بزنین.پشت من هم زیاد بدگویی کردن و چند کاربر رو به من نسبت دادن که یوزر دوم و سوم و ...من هستن.حتی کاربر آقا رو به من نسبت دادن.ناراحتی نداره که .مشخصه کار کسی هست که اینجا از یه چیزی سوخته که میره وقت میذاره و بدگویی میکنه.شما اعتنا نکنید.

angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
اصلا اهل گزارش زدن نیستم قبلا هم بهتون گفتم
اگه کسی بخواد منو مفت بری کنه منم دست به جیب ببو نمی شینم بیکارو باشم نگاش کنم
چه پشت من بگه چه رفیقام اروم نمیشینم میام وسط حرفمو میزنم صاف چشم تو چشم
هر کی می خواد باشه
خب اشتباه میکنین که گزارش نمیزنین و کسر شان میدونین.برای حفظ آرامش سایت باید همه کمک کنیم.من که نمیشینم تمام پست ها رو بخونم.
اینجا میدون جنگ نیست من هم قبلا گفتم بهتون.

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
بله دیدم این پیام رو در چالش ناشناس نی نی سایتی ها گذاشتن.این مسائل رو هر موقع در این سایت مطرح کردن شما گزارش بزنین.پشت من هم زیاد بدگویی کردن و چند کاربر رو به من نسبت دادن که یوزر دوم و سوم و ...من هستن.حتی کاربر آقا رو ناراحتی نداره که .مشخصه کار کسی هست که اینجا از یه چیزی سوخته که میره وقت میذاره و بدگویی میکنه.شما اعتنا نکنید.
خانوم انجل به گوش من رسیده پشت من گفتن شما گفتن همه گفتن همه تا دلتون بخواد
این چندتا کاربر
کسایی که قراره برای پیشرفت سایت تلاشی بکنن
اما من حقم این نبود خدایی
بارها گفتم کسی بخواد اسم منو برای مفت بری بیاره من ادم صفرو صدی هستم یهو دیس طرفو میارم وسط

A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
خب اشتباه میکنین که گزارش نمیزنین و کسر شان میدونین.برای حفظ آرامش سایت باید همه کمک کنیم.من که نمیشینم تمام پست ها رو بخونم.
اینجا میدون جنگ نیست من هم قبلا گفتم بهتون.
خدایی بیشتر از همه خوده ما اذیت شدیم مفت بری شدیم فقط همین
سنگم باشه خدایی اب میشه

• لایک
واکنش‌ها[ی پسندها]: angel
angel

angel

کاربر نمونه
Ms
تاریخ ثبت‌نام
12/10/22
پسندها
3,478
امتیازها
93
مدال ها
5
خانوم انجل به گوش من رسیده پشت من گفتن شما گفتن همه گفتن همه تا دلتون بخواد
این چندتا کاربر
کسایی که قراره برای پیشرفت سایت تلاشی بکنن
اما من حقم این نبود خدایی
بارها گفتم کسی بخواد اسم منو برای مفت بری بیاره من ادم صفرو صدی هستم یا دیس طرفو میارم وسط
چرا اصرار دارین روی ادامه دادن به روشی که خلاف قانون سایت هست؟شما تاپیک میزنین که آدمهای سمی رو نادیده بگیرین.اوکی نادیده بگیرین واقعا نه اینکه براشون خط و نشون بکشین اون هم در سایتی که کسی با شخص شما دشمنی نداره.کسی که بدگویی میکنه داره ضعف و حسادت خودش رو نشون میده.چرا خودمون رو در حد این افراد پایین بیاریم؟بهتر نیست بی اعتنایی کنیم و نشون بدیم در حدی نیستن که واکنش بدیم به کمبود های درونیشون؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا