بابک جهانبخش

• نویسنده موضوع ali.hunter
  • تاریخ شروع
A

ali.hunter

Mr
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
5,646
امتیازها
115
مدال ها
1
بابک جهانبخش به اسم شناسنامه علی جهانبخش متولد 1362 تو بوخوم المان بدنیا امده ایشون وقتی 14 سالش بود مجوز خوانندگی داخل ایران رو گرفت
ازدواج با مروارید شهریاری همسر اولش در انگلیس تو کنسرتش اشنا شد و ازدواج کردند

Babak

این زوج بدون خبر رسانه ها و در سکوت خبری و به دلیل نامعلومی از هم جدا شدند و طلاق گرفتند و یک پسر به نام آرتا از آنها باقی مانده است تو بعضی صحبتهاش که گفته برای عشق جنگیدن رو دوست داشتم براش جنگیدم با دنیا برای کسی که حقمه اما دیگه بریدم از همه اما دیگه دوس ندارم کسی وارد حریم خصوصی من بشه اهنگهایی که خوندم برای جدایی لمسشون کردم

ازدواج دوم بابک جهانبخش
به گفته خودش خیلی پر انرژیه روزهایی که حال و روز خوبی نداشتم امد بهم روحیه داد و مثل یک مادر برای ارتا هستش خیلی باهاش ارامش دارم
بابک بعد از جدایی همسر اولش با خانمی به نام پریا ازدواج کرده و برای اولین بار به مناسبت تولد همسرش عکسی از وی منتشر کرده و گفته است که برای هرز نرفتن و زندگی هرز نداشتن دوباره ازدواج کردم.

IMG

ورزشی که خیلی دوست داره فوتباله دوست داشته فوتبال رو ادامه بده اما با شخصیت یا رفتار فوتبالیستها یا مربیها کنار نیومده برای همین قید فوتبال رو زد همون خوانندگی رو ادامه داده

بعداز مدتی مشکل قلبی پیدا کرد مجبور شد عمل قلب باز انجام بده دل نوشته قبل از جراحی عمل باز بابک
Wife of babak jahanbakhsh 20

اتفاقی که برای من طی این‌روزها پیش اومد این مهمان ناخوانده برای من و خانوادم بسیار شوک بزرگی بود!

ابتدا سخت بود برام پذیرشش که چجوری میشه آخه منی که ۱۰ روز پیش داشتم تو باشگاه ورزش میکردم یهو اینجور از پا در بیام!

اما کم کم باهاش کنار اومدم و سعی کردم به عنوان یک نقطه مثبت در زندگیم در نظر بگیرمش و ازش درس بگیرم!

با همه وجود دوستتون دارم و با امیدتر و با انگیزه‌تر از همیشه آماده میشم برای یک بابک بهتر