دانستنی هایی که فکر میکنید جالبه بگید

• نویسنده موضوع مهرانه عسلی : )
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 254
  • برچسب‌ها
    نی نی سایت
مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
گیاه گزنه استرالیایی معروف به گیاه خودکشیست زیرا درد ناشی ازتماس با این گیاه تا سال ها ادامه پیدا میکند که دراین صورت فرد مجروح ترجیح می‌دهد به جای تحمل درد و سوزش خودکشی کند!

آخرین ویرایش:
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
تومبیل شرکت نیسان ازجنس طلا به نام گودزیلا که درنمایشگاه اتومبیل دبی به نمایش گذاشته شد.این ماشین رافعلا کسی نخریده ولی این کمپانی چندسفارش مشابه ازثروتمندان امارات دریافت کرده است!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
⁣هنگ کنگ دارای بالاترین حد آلودگی نوری در جهان است. نور شبانه آن، هزار برابر استاندارد است نور زیاد شبانه برای سلامتی مضر و باعث بیخوابی وسردرد مزمن می شود.

آخرین ویرایش:

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
قدمت عنکبوت‌ های خرمن (بابا لنگ‌دراز) به بیش از ۴۰۰میلیون سال پیش می‌ رسد،. این یعنی چیزی حدود ۲۰۰میلیون سال قبل از پیدایش دایناسور ها زندگی می‌کرده اند. دایناسورها آمدند و رفتند اما آنها هنوز هستند. شاید این گونه انقراض انسان را هم ببیند.

آخرین ویرایش:
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
"آدا" اولین برنامه نویس دنیا و یک قرن قبل از اینکه کامپیوتر مدرن اختراع شود زندگی میکرد. او در 1844 پیچیده ترین ماشین محاسباتی را ساخت که قادر به اجرای چند عمل همزمان بود‌. او یک زن بود!

آخرین ویرایش توسط مدیر:
م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
اثر ۷ متری انگشتر الماس ساخته یک هنرمند پرتغالی با استفاده از رینگ طلایی خودرو در پارک تازه تاسیس مجسمه در یورکشایر .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
الهی بگردم
پس تو تصمیمت دقت کن
هنوز سنی،نداری میتونی ایندتو بسازی
دانشگاه سرکار دست توجیب
اینا تو الویت هس تا ازدواج
خودت بهتر میدونی تو جانعه الان پسر کار نداشته باشه فاجعه اس
مطمئم خونوادت قبول نمیکنن
هیچ پدر مادری قبول نمیکنه دخترش تو زیر بار زندگی له شه
خدانکنه
الان به هیچی جز درس و دانشگاه نلین فکر نمیکنم یعنی میکنماااا ولی سعی میکنم فکر نکنم
اره دقیقا افرین ...همیشه دسوت داشتم اول برم دانشگاه درس بخونم کاربگیرم بعد ادزواج کنم
میدونم الان میریم سه تا بار میخریم یهویی میگن 200 تومن شد......
:(سرم به سنگ از پارسال خورد قبلا خیلی بدجور بودم ..........اصلا اینطوری عاقلانه فکر نمیکردم ....هنوزم حس میکنم جا دارم واسه اینکه خیلی چیزهارو یاد بگیرم و بشنوم ........البته از زبان دیگران نه خودم

م

مانا

تاریخ ثبت‌نام
3/10/22
راه‌حل‌ها
1
پسندها
3,387
امتیازها
3
میدونستید بهترين وقت برای بنزین زدن صبح‌ است !
چون هر چقدر زمین سردتر باشد بنزین غلیظ تر است اما در ظهر ، عصر یا شب بخاطر گرمی هوا بنزین منبسط است و 1 لیتر شما واقعا 1 لیتر نیست.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
دانشگاه استنفورد از کسانی که درآمد سالانه آنها زیر 125 هزار دلار باشد هزینه تحصیل اخذ نمی کند و کسانی که درآمد خانوادشان زیر 65 هزار دلار باشد هزینه اسکان و خوراکشان نیز رایگان است!

آخرین ویرایش:
آفتابگردان

آفتابگردان

آفتابِ من بتاب
تاریخ ثبت‌نام
5/10/22
پسندها
3,827
امتیازها
113
مدال ها
3
یکی از بهترین روش‌های مقابله با اضطراب روش RAIN هست.وقتی بهتون اضطراب دست میده:
۱- وقت بگذارید و بررسی کنید که چه اتفاقی در حال شکل گرفتنه.۲- بپذیریدش و سعی نکنید ازش فرار کنید و یا تغییرش بدید.۳- با کنجکاوی به فکرها و احساساتی که در بدن و ذهن شما شکل می گیره با دقت توجه کنید.
۴- برای خودتون تعریف کنید که چه اتفاقاتی در ذهن شما در حال رخ دادنه و حتی یادداشتشون کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا