اسرار زیبایی و جوانی جنیفر لوپز😈

• نویسنده موضوع فریماه
  • تاریخ شروع
فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93
494845 283

دوری از کافئین

یکی دیگر از رازهای زیبایی پوست جنیفر لوپز دوری از کافئین است. او می گوید:من از مصرف کافئین هم خودداری می کنم، به دلیل این که تاثیرات بدی از جمله بی خوابی، عصبی شدن، خستگی، تپش قلب و معده درد، به همراه دارد

مصرف میوه ها و سبزیجات

یکی دیگر از رازهای زیبایی پوست جنیفر لوپز مصرف میوه و سبزیجات است.خوردن مواد غذایی تازه بـه علاوه ی مقدار زیادی میوه و سبزیجات در زیبایی و سلامت پوست او نقش فراوانی دارند. برای سالم بودن و داشتن پوستی خوب و لطیف باید به رژیم غذایی اهمیت زیادی داد. جنیفر لوپز برای ناهار معمولا سالاد و سالمون می خورد. سالاد او حاوی بروکلی، کدو سبز، فلفل و سرکه است

سبک زندگی سالم

جنیفر لوپز راز زیبایی پوست خود را پیروی از سبک زندگی سالم معرفی کرده است. این بازیگر و رقصنده آمریکایی از رژیم های غذایی موقت و سختی پیروی نمی کند. او شام خود را حدود ساعت 6:30 عصر می خورد که معمولا حاوی مواد پروتئنی و کوینولا است

فعالیت های ورزشی

جنیفر لوپز با وجود داشتن کودک دوقلو اما هر روز مقداری از وقت خود را به ورزش کردن اختصاص می دهد. او می گوید:ورزش یکی از کارهایی است که مرا به شدت شاد می کند. من همیشه برای ورزش وقت می گذارم چون که می‌دانم پس از آن شاد خواهم شد و احساس خوبی نسبت به خودم دارم. جنیفر لوپز به حرکات ورزشی خود تغییراتی می دهد و می گوید:«من دو مربی ورزش دارم و دو برنامه مختلف می گیرم اما سعی می کنم که بین آنها تعادل ایجاد کنم. من عاشق پلانک، حرکات بوکس و شنای سوئدی هستم.» این چهره مشهور برنامه ورزشی خود را با کمک مربیان هر 10 روز یک بار تغییر می دهد. مربی ورزش او می گوید که برای جنیفر سن مهم نیست، او آنقدر انگیزه دارد که هر کار غیر ممکنی را برای خود ممکن می سازد

دوری از استعمال سیگار

جنیفر لوپز در مصاحبه ای اعتراف کرد که هیچگاه به مواد مخدرو مشروبات الکی لب نزده است و این را راز زیبایی پوستش می‌داند. استعمال سیگار باعث از بین رفتن کلاژن پوست می شود زیرا برای کشیدن سیگار، عضلات صورت و به‌خصوص لب ها باید حرکات مداومی انجام دهند و سیگار دارای ترکیبات شیمیایی مضری است که خاصیت ارتجاعی پوست را کاهش می دهد. سیگاربا گذاشتن اثر منفی بر رسیدن اکسیژن کافی به پوست سبب کاهش احیای سلول های پوستی می شود

نوشیدن مقدار زیاد آب

جنیفر لوپز درباره زیبایی پوست خود عنوان کرده است، فکر می‌کنم نوشیدن زیاد آب و در کیفیت ظاهر پوستم نقش دارد. نوشیدن آب به میزان کافی باعث می شود پوست ظاهری صاف، نرم، جوان تر و انعطاف‌پذیر داشته باشد.

عدم مصرف شیرینیجات

جنیفر لوپز اعتراف کرده اسـت کـه برای زیبایی پوست خود چالش بزرگی را تجربه نموده که آن هم حذف شکر بوده است. او بعد از این چالش دیگر مثل قبل احساس نیاز بـه شکر نداشت

استفاده از محصولات پوستی مناسب

در درون کیف لوازم آرایش جنیفر لوپز، بسیاری از محصولات مراقبتی پوست وجوددارد. او می‌گوید:متخصص زیبایی، به من محصولات پاک کننده پوست رامعرفی کرده و من قبل از آرایش، از آن‌ها استفاده میکنم. هنگام پاک کردن آرایش نیز ازیک پاک کنندۀ آرایش ملایم و مرطوب کنندۀ معمولی استفاده میکنم. این کارها را سالهاست انجام می‌دهم وشادابی پوستم را حفظ کرده‌ ام

استراحت به خود

این ستاره هالیوودی در حالی که به شدت مراقب برنامه غذایی و فعالیت بدنی اش است اما گاهی به خودش استراحت می دهد و برخی مواد غذایی مانند چیپس را می خورد. او به خاطر خوردن این خوراکی ها خود را سرزنش نمی کند ولی اجاز نمی دهد که خوردن این مواد غذایی به عادت روزانه او تبدیل شود

فریماه

فریماه

کاربر نمونه
Female
تاریخ ثبت‌نام
9/11/22
پسندها
2,299
امتیازها
93

• خنده
واکنش‌ها[ی پسندها]: Q.T