اتاق کتاب قسمت 1 : اثر مرکب

• نویسنده موضوع Reza
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
قسمت اول از فصل اول کافه کتاب آغاز جهشی در زندگی، موفقیت و در آمد شما
Images 1
کتاب اثر مرکب
نویسنده:
دارن هاردی
با دارن هاردی بیشتر آشنا بشیم.
دارن هاردی نویسنده، سخنران و ناشر سابق مجله‌ی موفقیت است. تجارت را از 18سالگی شروع کرد و در 24 سالگی درآمدی بیش از یک میلیون دلار در سال داشت و در 27 سالگی صاحب شرکتی به ارزش پنجاه میلیون دلار شد. او در شانزده سال گذشته یکی از رهبران صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی بوده‌ است و در تلاش‌های تجاری‌اش، از موفقیت قابل ملاحظه ای برخوردار شده است. هاردی در طول فعالیت‌های مختلف خود با رهبران بزرگ، سخنرانان و نویسندگان مختلف همکاری کرده‌ است و نوشته‌هایش همواره جزو پرفروش ترین‌های نیویورک تایمز بوده است.​

کتاب اثر مرکب کتاب پر افتخاری بوده از قبیل

📚جزو پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز
📚جزو پرفروش‌ترین‌های آمازون
📚 جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های ایران
📚 جزو فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
کتاب اثر مرکب برای چه رده سنی مناسبت است!
بدون شک رسیدن به موفقیت خواسته‌ی قلبی همه ماس
هیچکس از شکست خوشحال نمیشه اگر می‌خواهید یک برنامه عملی منسجم داشته باشید و راهکارهای جدیدی جهت دستیابی به موفقیت یاد بگردید ، خواندن کتاب اثر مرکب را از دست ندهید📚
یک مرور کوتاه راجب اثر مرکب بخونیم باهم💪
هرکسی باهر نحوی ک بااین کتاب آشنا بشه قطعااا بی دلیل نبوده یک فرصته از دستش ندید مثل خود من ک هدیه ای از طرف یک. دوست بود
فرمول کامل خوش شانسی!!: آمادگی + نگرش + فرصت ها + عمل
وقتی از دوران کودکی به بزرگسال فارغ التحصیل خواهید شد که مسئولیت کامل زندگی خود را بر عهده بگیرید
اولین قدم به سمت تغییر آگاهی است
هر عمل خوب و ماجرای جذابی با قدم های کوچک آغاز میشود، قدم اول همیشه سخت تر از چیزی است که به نظر می آید
رویه روزانه ای که بر اساس عادت های خوب تنظیم شده باشد باعث ایجاد تفاوت بین موفق ترین افراد میشود
انتخاب های شما تنها وقتی معنا دار هستند که بتوانید آنها را به تمایلات و آرزوهایتان وصل کنید
📚ما نمیتوانیم DNA خودمان را تغییر دهیم اما میتوانیم رفتار هایمان را عوض کنیم
سه نوع از تاثیرات روی هر کس اثر میگذارد: ورودی ها(چیزی که ذهنتان با آن تغذیه میکند)، مشارکت ها(مردمی که با آنها زمان میگذرانید)، محیط(پیرامون شما)
افکار منفی را بیرون بریزید و ایده های حمایت کننده، الهام بخش و مثبت را جایگزین آن کنید
هدف تبلیغات این است که حس کنید دچار کمبود هستید و این کمبود با خریدن بیشتر کالاهای بی ارزش آنها برطرف خواهد شد (چه عرض کنم!)
مراقب باشید! هرگز نمیتوانید با افرادمنفی بیرون بروید و انتظار اتفاقات مثبت در زندگی را داشته باشید
هیچ وقت از کسی که حاضر نیستید جایتان را با او عوض کنید درخواست نصیحت نکنید (اول کفش مرا بپوشید و این حرفا)
آرزوهایی که در قلبتان دارید شاید بزرگتر از محیطی باشد که خودتان را در آن می یابید، گاهی لازم است از محیط خارج شوید تا آرزوهایتان به وقوع بپیوندد

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
ثبات قدم تنها کلید موفقیت است
تنها با سخت کار کردن میتوانید کمبود تجربه ،مهارت، هوش با استعدادهای ذاتی تان را جبران کنید .اگر رقیب شما باهوش تر یا با تجربه تر باشد شما باید سه یا چهاربرابر بیشتر از او کار کنید تا بتوانید بر او پیروز شوید.
اثر مرکب یعنی از طریق مجموعه ای از انتخاب های کوچک و هوشمندانه ، پاداش های بزرگ درو کنیم .بخش جذاب ماجرا این است که شما در طول زمان گام هایی بر می دارید که مهم بنظر نمیرسند ولی نتایج بزرگی دریافت می کنید.
انتخاب های کوچک هوشمندانه + ثابت قدمی = تغییرات بنیادی
... 📚نقل قول از دارن هاردی
پدرم برای من الگو بود وهمیشه میگفتم مبادا ک ناامیدش کنم
یکی از فلسفه های پدرم این بود آدمی باش ک بتونه بگه نه با همرنگ جماعت بودن هیچ وقت موفق نمیشی. غیرمعمول باش یک آدم فوق العاده.
بخاطر همین هیچ وقت سمت کار خلاف و مواد مخدر نرفتم نمیخاستم پدرم و ناامید کنم
پدرم ب من انضباط و ذهنیت مسئولیت پذیری رو یادداده بود
از 12 سالگی شروع کردم تاجایی ک در18سالگی کسب و کار 6رقمی خودم و داشتم وحالاا در40 سالگی پول کافی برای همیشه خودم و خانواده ام
دارم
اثر مرکب راز موفقیت منه به اثر مرکب اعتقاد واقعی دارم
مطمعنم شما هم مثل خیلی مردم دیگ ب اثر مرکب اعتقادی ندارید
چون مربی مثل من رو نداشتید
لذت اون نتیجه نهایی و تجربه نکردید.

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6

تا زمانی که ناآگاهانه تصمیم بگیرید، امکان تغییر آگاهانه ی این رفتارها و جایگزین کردن عادات مثبت وجود ندارد، الان زمان بیداری و انتخاب های پرقدرت شما است.
در کتاب پیشنهاد شده یک نشریه ی قدردانی درست کنیم و هر روز پنج دقیقه وقت صرف کرده تا یکی از خصوصیات افرادی که در کنارشان هستیم مانند همسر را بنویسیم.
همه ما مردان و زنان خود ساخته ای هستیم اما تنها افرادی موفق از این موضوع بهره وری می کنند که این افراد مسئولیت پذیری شخصی دارند.
آمادگی (پیشرفت شخصی) + نگرش ها(اعتقادات/ طرز فکر) + فرصت ( چیزهای خوبی که در مسیر هستند) + عمل( کاری که در خصوص فرصت ها انجام میگیرد = شانس
اما شانس واقعی ،دیدن موقعیت ها ، مکالمات و شرایط اتفاقی است ، شما هرگز چیزی را که بدنبال آن نیستید بدست نمی آورید.
زندگی شما محصول انتخاب های لحظه به لحظه شما است

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
دیگر در مورد اتفاق‌هایی که برایتان رخ داد، شکست‌های بزرگی که از آن‌ها رنج بردید یا هر شرایط دیگری، این قدر ناله نکنید.
خیلی‌ها هستند که شرایط نامساعدتر و مشکلات بیشتری نسبت به شما دارند، با این حال ثروتمندتر و موفق‌تر از شما هستند. شانس به طور یکسانی فرصت‌ها را بین مردم تقسیم می‌کند. خورشید شانس در آسمان می‌درخشد، اما جای اینکه چترتان را باز کنید و بالای سرتان نگه دارید، باید به آسمان نگاه کنید. وقتی پرتوی شانس بر شما بتابد، همه‌اش برای شماست. هیچ راه دیگری برای خوش‌شانسی وجود ندارد.📚
آمادگی (رشد شخصی) + نگرش (باورها – طرز فکر) + فرصت (چیزهای خوبی که سر راه شما قرار می‌گیرند) + اقدام (انجام دادن کاری درباره‌ی آن‌ها) = شانس

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
دارن هاردی (Darren Hardy) نویسنده آمریکایی و سخنران انگیزشی ، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است.هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است.دارن هاردی امروز باید 51 ساله باشد. زیرا او در سال 1971 در سن دیگو کالیفرنیا به دنیا آمد. او سردبیر و موسس مجله معروف موفق و البته چندین شبکه تلویزیونی بود. جالب اینجاست که او اولین کسب و کار خود را در سن 18 سالگی شروع کرد.

جالب اینجاست که دارن پدرش را الگوی موفقیت خود می داند. پدرش هر روز صبح سر ساعت معینی در پارکینگ خانه اش با وزنه تمرین می کرد. اتاق بچه ها و دارن هم به این پارکینگ چسبیده بود. در واقع هر روز صبح با صدای برخورد وزنه به زمین از خواب بیدار می شدند. به گفته دارن، پدرش حتی یک روز را هم از دست نداده است.

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6

• کنترل کردن دو چیز می‌تواند زندگیتان را متحول کند: نگرش و اقدامات.
  • اگر نمی‌توانید رؤیاها و اهداف خود را به دست بیاورید پس بهانه نیاورید زیرا مقصر اصلی خودتان هستید.
  • با کسانی که نمی‌توانید آینده خوبی داشته باشید؛ با آنها گذشته نسازید.
  • هدف بی‌نیازی نیست. هدف این است که ثروتمند شوید.
  • دانش شما را بی‌نیاز می‌کند، اما تنها اقدام به آن است که شما را ثروتمند می‌کند.
  • نترسید، شگفت‌انگیز باشید.
  • موفقیت زمانی اتفاق می‌افتد که افکار، سخنان و اعمال شما یکی باشد.
  • راه در جهان یکیست و آن راستیست!
  • رقیب اصلی شما دیگران نیستند. رقیبت اصلی شما خودتان هستید.
  • آرزو نکن آسان‌تر باشد؛ آرزو کن بهتر شوی.
  • جای زباله در زباله‌دان است. با افکار پوچ سر خود را به یک سطل زباله‌دان تبدیل نکنید.
  • مردم شکست‌خورده در مورد مشکلات صحبت می‌کنند. افراد ثروتمند در مورد ایده‌ها و اهدافشان صحبت می‌کنند. گفتگوی شما سرنوشت شما را انتخاب می‌کند.
  • شما نمی‌توانید به عقب برگردید و یک شروع جدید ایجاد کنید، اما امروز می‌توانید یک پایان جدید ایجاد کنید.
  • بخشیدن به دیگران بزرگترین هدیه ایست که می‌توانید به خود بدهید.
  • همه می‌توانند چیزی را شروع کنند. اما افراد کمی می‌توانند به پایان برسند.
  • عادی بودن هیچ اشکالی ندارد ولی من ترجیح می‌دهم که غیرعادی و فوق‌العاده بودن رو نشانه بگیرم.
  • شما می‌توانید در هر جنبه‌ای از زندگی‌تان بیشتر از چیزی که از شما انتظار می‌رود را انجام دهید.

Reza

Reza

مدیر فنی
Male
مدیر فنی
تاریخ ثبت‌نام
1/7/22
پسندها
2,425
امتیازها
113
مدال ها
6
دیگر در مورد اتفاق‌هایی که برایتان رخ داد، شکست‌های بزرگی که از آن‌ها رنج بردید یا هر شرایط دیگری، این قدر ناله نکنید.
خیلی‌ها هستند که شرایط نامساعدتر و مشکلات بیشتری نسبت به شما دارند، با این حال ثروتمندتر و موفق‌تر از شما هستند. شانس به طور یکسانی فرصت‌ها را بین مردم تقسیم می‌کند. خورشید شانس در آسمان می‌درخشد، اما جای اینکه چترتان را باز کنید و بالای سرتان نگه دارید، باید به آسمان نگاه کنید. وقتی پرتوی شانس بر شما بتابد، همه‌اش برای شماست. هیچ راه دیگری برای خوش‌شانسی وجود ندارد.📚
آمادگی (رشد شخصی) + نگرش (باورها – طرز فکر) + فرصت (چیزهای خوبی که سر راه شما قرار می‌گیرند) + اقدام (انجام دادن کاری درباره‌ی آن‌ها) = شانس

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا