آهنگ "برای" شروین حاجی پور برنده جایزه" گرمی" شد

• نویسنده موضوع ثمین
  • تاریخ شروع
ثمین

ثمین

.
ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
8/1/23
پسندها
3,565
امتیازها
113
مدال ها
6
ترانه «برای» شروین حاجی پور برنده جایزه گرمی بهترین ترانه اجتماعی سال شد.

جیل بایدن همسر رئیس جمهور آمریکا جو بایدن، با حضور در جوایز گرمی این جایزه را به آهنگ «برای» شروین حاجی پور اهدا کرد.

آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط اعلام کرد از ۱۱۵ هزار درخواست ثبت شده در کارزار اینستاگرامی و تیک‌تاکی گرمی، ۸۳ درصد از شرکت‌کنندگان خواهان اعطای جایزه ویژه گرمی به شروین حاجی‌پور شدند . این جایزه‌ای است که در سال ۲۰۲۲ به جوایز گرمی اضافه شد و برخلاف دیگر بخش‌های گرمی که نامزدها با رای اعضای آکادمی انتخاب می‌شوند، نامزدهای این بخش را مردم تعیین می‌کنند.

و

پست ‎«شروین حاجی‌پور» در واکنش به برنده شدن در ‎گرمی و البته پس از ماه ها سکوت را ببینید.

Photo 2023 02 06 08 30 00

*جایزهٔ گرمی (انگلیسی: Grammy Award، که در اصل جایزه گرامافون نامیده می‌شود) یا گرمی، یک جایزهٔ موسیقی است که توسط آکادمی ملی علوم و هنرهای ضبط برای شناسایی دستاوردهای صنعت موسیقی ارائه می‌شود. نشان جایزه یک گرامافون طلاکاری‌شده را به تصویر می‌کشد. مراسم سالانه اهدای جوایز با اجرای هنرمندان برجسته و اهدای جوایزی که محبوبیت بیشتری دارند، همراه است. از بین سه مراسم بزرگ موسیقی جهان، گرمی بزرگ‌ترین آن‌ها است. گرمی به همراه جوایز اسکار (برای دستاوردهای سینمایی)، جوایز امی (برای دستاوردهای تلویزیونی) و جوایز تونی (برای دستاوردهای تئاتر و برادوی) یکی از چهار جایزه اصلی سالانه سرگرمی آمریکا محسوب می‌شود.

مهرانه عسلی : )

مهرانه عسلی : )

ارزشمند
تاریخ ثبت‌نام
16/11/22
پسندها
2,591
امتیازها
113
مدال ها
4
اما گفت چون جایزه از طرف همسر رییس جمهوره من قبول نمیکنم :)
البته مطمانم که این حرف از ته قلبش نبوده چون هیچکس این جایزه رو رد نیکنه .............

sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113
مدال ها
18
این مسابقه گرمی
۴ جایزه اصلی درجه یک داره
۶۰ جایزه درجه دوم
۲۴ جایزه درجه سوم
و ۲ تا جایزه هم داره در حد کاپ اخلاق که امسال یه یکی بهش اضافه کردن دادن به شروین

یعنی این جایزه‌ شروین نه تنها جزو ۳دسته جوایز اصلی نیست بلکه حتی کاپ اخلاق اول و دومم بهش ندادن
ینی اگ قبول هم می‌کرد توهین ب خودش بود

• بوس چشمکی
واکنش‌ها[ی پسندها]: ثمین
sahar♡

sahar♡

ناظر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
18/10/22
پسندها
19,201
امتیازها
113